Shane McGrath

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

Shane McGrath

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Ponieważ doszła nam do obsady nowa postać (była już w napisach końcowych) zdecydowałem się założyć o niej temat :wink:
Shane McGrant, nowy ogrodnik Taylor, słynny włóczęga, który przestraszył Phoebe w dniu wypadku Darli. Jak narazie zapowiada się ciekawie, taki typ spod ciemnej gwiazdy - może szykuje sie nowy Deacon :twisted:
W rolę Shane'a wciela się Dax Griffin, czyli Tim z Sunset Beach :D
Ostatnio zmieniony 05 lut 2010, 22:22 przez Mareczek, łącznie zmieniany 1 raz.
Joe
Posty: 1739
Rejestracja: 07 wrz 2007, 19:40
Lokalizacja: ...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Joe »

W dodatku jego mieszkanie to dawny dom Sheili. :wink:
DeaconFan
Moderator
Posty: 11903
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Fantastycznie się zapowiada, od razu go polubiłem, bo też mi się skojarzył z moją ulubioną postacią Deaconem. :twisted:
Ogólnie bardziej go lubię od innej nowej postaci - Harry'ego.

Ale w tej brodzie to niezbyt ładnie wyglądał... :lol:
Joe pisze:W dodatku jego mieszkanie to dawny dom Sheili.
Również to zauważyłem. :)

PS: Mareczku, nazwisko Shane'a to nie McGrant, a McGrath! Mam nadzieję, że Dawidek naniesie poprawkę w nazwie tematu.
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Właśnie miałem napisać, ze on wszedł do domu Sheili! :lol: :mrgreen:
Narobi Taylor kłopotów, więc już go lubię :lol:

Ale ogólnie głupie i naciągane, że jakiś obcy facet, ogrodnik, wchodzi do ich domu i sobie jeszcze dyskutuje o wszytskich ze wszystkimi :lol:
Ja raczej nie witałbym się z ogrodnikiem ::plask wczolo:
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

A ja nie poznałem, że to dom Sheili.

Mi narazie nie przypadł do gustu. Ta jego kamienna twarz... I to spojrzenie. Nie ma w nim ani trochę jakichkolwiek emocji, uczuć, nic. Kompletnie skamieniały :lol:
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Poprosiłem kiedyś, by wstrzymać się z zakładaniem wątków o nowych postaciach, przynajmniej o kilka dni, ale w przypadku Shane'a, nowy wątek jest nawet wskazany, bo w ciągu 2 odcinków dowiedzieliśmy się bardzo dużo o tej postaci. Więcej, niż o niejednej w ciągu 20 odcinków. Poprawię nazwisko bohatera.

Kolejny przystojniak w serialu, po Harrym. :D
Przez moment zatkało mnie, jak okazało się, że to ten włóczęga, który przestraszył Phoebe.
Nie rozumiem tylko jednego, czemu on się tak uczepił Taylor i Phoebe? Tylko z powodu, że był świadkiem wypadku? Co on w ogóle kombinuje? Jestem ciekaw, co on wymyślił i dlaczego. :D Zaintrygował on mnie. :lol:
DeaconFan
Moderator
Posty: 11903
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Dawidek pisze:Poprosiłem kiedyś, by wstrzymać się z zakładaniem wątków o nowych postaciach, przynajmniej o kilka dni, ale w przypadku Shane'a, nowy wątek jest nawet wskazany, bo w ciągu 2 odcinków dowiedzieliśmy się bardzo dużo o tej postaci.
Poza tym Shane już dawno temu miał debiut w serialu jako właśnie ten włóczęga, więc to jakby co kolejny argument przemawiający za założeniem tego tematu. :mrgreen:

Faktycznie dużo się o nim od razu dowiedzieliśmy i jest o czym pisać. Wprowadzenie nowej postaci do wątku wypadku Darli daje nowe możliwości, jako świadek wypadku może jeszcze wiele powiedzieć o całym zdarzeniu... Poza tym z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki z jego udziałem. :P
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Tiril
Posty: 2868
Rejestracja: 15 lut 2007, 21:47
Lokalizacja: z Bergen

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tiril »

Dawidek pisze: Nie rozumiem tylko jednego, czemu on się tak uczepił Taylor i Phoebe? Tylko z powodu, że był świadkiem wypadku? Co on w ogóle kombinuje? Jestem ciekaw, co on wymyślił i dlaczego. :D Zaintrygował on mnie. :lol:
To proste - będzie albo szantazował Taylor i kosił grubą kasę za milczenie przed Thornem, albo uderzy prosto do Thorne'a po tą kasę w zamian za informację o zabójcy Darli.
I’m your dream, make you real
I’m your eyes when you must steal
I’m your pain when you can’t feel
Sad but true
Awatar użytkownika
Pottermaniack
Posty: 2884
Rejestracja: 20 gru 2008, 19:21
Lokalizacja: Stąd

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pottermaniack »

Dawidek pisze: Nie rozumiem tylko jednego, czemu on się tak uczepił Taylor i Phoebe? Tylko z powodu, że był świadkiem wypadku? Co on w ogóle kombinuje? Jestem ciekaw, co on wymyślił i dlaczego. :D Zaintrygował on mnie. :lol:
Kiedy nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o kasę. :lol:

Na razie prezentuje się jako negatywna postać, podejrzane jest jego duże zainteresowanie wypadkiem Darli.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Wiadomo, że McGrath nie jest bogatym facetem, skoro mieszka w takiej klitce, jaką zobaczyliśmy w ostatnim odcinku. Kasa może odgrywać istotną rolę w jego działaniach. Wydaje mi się, że nie tylko pieniądze przesądzają o jego zainteresowaniu się Taylor i jej rodziną.

Mi to mieszkanko też wyglądało znajomo. Kolejny związek ze Sheilą. :D
A po za tym, facet na razie kreuje się na Sheilę w męskim wydaniu. :twisted:
DeaconFan
Moderator
Posty: 11903
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Shane wydaje się mieć jednak pewne wyrzuty sumienia związane z tym, że chce się posunąć do szantażu, dostrzega, że to przestępstwo, więc nie jest tak całkowicie "zły". Stara się także usprawiedliwić szantaż swoją sytuacją materialną, jak widać mieszka w niezbyt dogodnych warunkach. No, ale jak na razie planuje tylko szantaż, czy uda mu się to zrobić to się okaże... ::chytry::

Ale przyznać trzeba, że wydaje się być ciekawą postacią. :P
Mikiks
Posty: 1518
Rejestracja: 12 gru 2006, 17:08
Lokalizacja: Ruda Śląska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mikiks »

Mi jakoś nie przypadł do gustu, nudziarz, było się czymś zająć w życiu, żeby zarabiać, a tak to nic sobą nie reprezentuje i chce żyć z tego, że widział wypadek :roll:
DeaconFan
Moderator
Posty: 11903
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Dla mnie jest też ciekawy, bo jest odmienny od reszty bogatych postaci. :P Zobaczymy jak mu się będzie wiodło w świecie Forresterów.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Straszny leń z niego ::jezyk:: Przecież, żeby lepiej żyć, nie trzeba nikogo od razu szantażować. Niech się zabierze za jakąś robotę. Nawet jeśli nie ma wykształcenia, to go nie skreśla. Ja znam bardzo dużo osób bez wykształcenia, a dość dobrze zarabiających.
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Tomala pisze:Straszny leń z niego ::jezyk:: Przecież, żeby lepiej żyć, nie trzeba nikogo od razu szantażować.
Oj Tomala :lol:
Gdybym ja miał takie informacje, to bez wahania żądałbym od Taylor nawet dwóch milionów. Chociaż gdy już jest tak blisko tej rodziny, to powinien zrobić jeszcze dokładniejszy wywiad i zaszantażować Stephanie, ona oprócz kasy kupiłaby tez bilety na samolot do Meksyku i nawet uszykowałaby mu kanapki na drogę :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości