Żar młodości (The Young and The Restless)

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11928
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Produkcja Y&R zwolniła Richarda Burgiego - aktora grającego Ashlanda, bo ten szybciej wrócił z kwarantanny. Aktor zostanie zastąpiony Robertem Newmanem.

Źródło: https://www.soapsindepth.com/posts/the- ... e-restless
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

A co teraz słychać u Sally i Lauren? :)
Ostatnio zmieniony 05 lut 2022, 16:39 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Pottermaniack
Posty: 2887
Rejestracja: 20 gru 2008, 19:21
Lokalizacja: Stąd

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pottermaniack »

B@r pisze:A co teraz słychać u Sally i Lauren? :)
Romans Sally i Adama ma się dobrze, co widać na załączonym obrazku. :) A Lauren niezmiennie z Michaelem. To ewenement w sopkach, że mogą pochwalić się tak imponującym i nieprzerwanym stażem.

https://www.youtube.com/watch?v=xYmt4kzuKdM

Nudy w Y&R. Najbardziej liczę, że Jack będzie wreszcie z Phyllis. Nick kiedy kłócił się przy rozstawaniu wytknął jej zbyt zażyłe kontakty z Jackiem, a teraz Phyllis waha się. :roll: Oby nie odkręcili ojcostwa syna Abby, bo biologicznie ma w sobie geny wszystkich najważniejszych rodów, w tym Victora i Ashley, Katherine, a prawnie także Jill . :)
Ostatnio zmieniony 14 lut 2022, 21:58 przez Pottermaniack, łącznie zmieniany 2 razy.
Bolly
Posty: 7
Rejestracja: 28 sie 2020, 17:24
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bolly »

Jestem na odcinku ze środy, ale już wiem, że między Sally, a Adamem wybuchnie romans.
Chociaż iskrzy między nimi już od miesięcy. Bardzo do siebie pasują i mam nadzieję, że to będzie nowa "SuperCouple", a Adam na dobre zakończy wzdychanie do Sharon.

W ostatnich miesiącach Sally pracuje w Newman Media, współtworzyła platformę modową, która mogła przerodzić się w Dom Mody. Jednak projekt upadł po tym jak Newman Media zostało przejęte przez Newman Enterprises i Victoria zrezygnowała z działu modowego i platformy. Sally natomiast została w firmie jako dyrektor ds. operacyjnych. Wyrosła nam businesswoman :wink:

Warto też wspomnieć, że w rozmowach video pojawia(ła) się także Shirley Spectra, która służyła jej radą. Coco natomiast jest tylko wspominana.

Lauren poróżniła się z Sally, po tym jak Sally intrygą pozbyła się Summer organizując jej pracę we Włoszech, i przejmując jej stanowisko w JCV. Lauren dowiedziawszy się o wszystkim zwolniła Sally i do tej pory jej nie toleruje.
Lauren jest dużo w serialu - prowadzi biznes i współpracuje z Glorią, Chloe i Chelseą, jest przyjaciółką dla Jacka i Phyllis oraz oczywiście żoną dla Michaela
Michael dostał duży wątek, zrezygnował z bycia prokuratorem i znów pracuje dla Victora jako doradca prawny i próbuje odkryć skyrwane tajemnice Ashlanda.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11928
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Bolly ładnie opisał obecny stan scenariusza YR. Kiedyś serial obfitował w lekko surrealistyczne zwroty akcji - operacje plastyczne, zmartwychwstania, sobowtorów, psychopatów... Teraz są zwykłe wątki romansowe lub biznesowe, jak w B&B. Wszystko ładnie, grzecznie.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Bolly
Posty: 7
Rejestracja: 28 sie 2020, 17:24
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bolly »

Tak i warto zauważyć, że nowe pary są budowane miesiącami, a nie z odcinka na odcinek. Czasem te miesiące wzajemnych scen nie kończą się nawet romansem. Ja nadal nie mam pewności czy Phyllis będzie ponownie z Jackiem, a Sharon z Nickiem czy po prostu łączy ich historia i sentyment do siebie i co jakiś czas wspomnienia, bez wchodzenia do tej samej rzeki ponownie.

Można już oficjalnie ogłosić , że nową SuperCouple jest Lily i Billy. Bardzo im kibicuję. Droga od wspólnej współpracy do związku zajeła im prawie rok. Balansują się ich charaktery, narwany Billy i stonowana zawsze trzeźwo myśląca Lily.

Wolną akcję rekompensuje mi kumulacja postaci, które pokochałem przez lata czyli Lily, Chloe, Lauren, teraz Sally, teraz dużo częściej pojawiają się Christine, zawsze służąca radą Tracy. Wróciła też Nina, a najbardziej chciałbym aby wróciła jeszcze kiedyś Olivia zwłaszcza, że miałaby okazję, skoro jej syn (Nate) jest teraz w serialu.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17551
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Billy i Lilly są dla mnie irytujący, mogliby zniknąć. Okropna z charakteru jest tez Victoria. Najbardziej lubię Sharon, Adama, Victora i Tracy.
Ostatnio zmieniony 17 lut 2022, 22:13 przez Adex-fan Brooke, łącznie zmieniany 1 raz.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Te wątki biznesowe z Sally mnie zupełnie nie interesują. ::kwasny::
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
DeaconFan
Moderator
Posty: 11928
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

B@r pisze:Te wątki biznesowe z Sally mnie zupełnie nie interesują.
Tak, Sally generalnie jest kompletnie na siłę w tym Y&R. Ale lepsze to niż miałoby jej wcale nie być, w żadnej z dwóch siostrzanych oper mydlanych.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Awatar użytkownika
Pottermaniack
Posty: 2887
Rejestracja: 20 gru 2008, 19:21
Lokalizacja: Stąd

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pottermaniack »

DeaconFan pisze:
B@r pisze:Te wątki biznesowe z Sally mnie zupełnie nie interesują.
Tak, Sally generalnie jest kompletnie na siłę w tym Y&R. Ale lepsze to niż miałoby jej wcale nie być, w żadnej z dwóch siostrzanych oper mydlanych.
Sally paradoksalnie stała się taką Amber po powrocie do B&B, przypięto jej łatkę taniej intrygantki, a po rozwiązaniu wątku Summer robi już tylko za ładne tło do Adama.

Mimo wszystko nie stawiałbym obu siostrzanych seriali na równi, bo wątków w Y&R jest więcej, regularnie powracają kultowi bohaterowie, jak Tracy, Lauren i Nina i nawet gdy akcja stoi w miejscu, to dobre dialogi pomiędzy postaciami z historią potrafią zainteresować. :) Niestety pozostała konkurencja odskoczyła.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11928
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Pottermaniack pisze:Sally paradoksalnie stała się taką Amber po powrocie do B&B, przypięto jej łatkę taniej intrygantki, a po rozwiązaniu wątku Summer robi już tylko za ładne tło do Adama.
Zgadza się. I taką Amber była też już później w B&B. Słabe to.
Pottermaniack pisze:Mimo wszystko nie stawiałbym obu siostrzanych seriali na równi, bo wątków w Y&R jest więcej, regularnie powracają kultowi bohaterowie, jak Tracy, Lauren i Nina i nawet gdy akcja stoi w miejscu, to dobre dialogi pomiędzy postaciami z historią potrafią zainteresować. Niestety pozostała konkurencja odskoczyła.
To prawda, wątków w YR oczywiscie zawsze jest więcej i historie nie są pisane tak łopatogicznie jak w BB. Ale i tak obecne YR jest cieniem dawnego - obfitującego w wątki sensacyjne...

Lauren jest w obsadzie YR niezmiennie od lat, aczkolwiek chyba na recurringu, stąd jej występy nie są regularne. Tak samo jest z Traci. Nina to rzeczywiście powrót i fajnie, że jest.
Ostatnio zmieniony 17 lut 2022, 20:41 przez DeaconFan, łącznie zmieniany 1 raz.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Awatar użytkownika
Pottermaniack
Posty: 2887
Rejestracja: 20 gru 2008, 19:21
Lokalizacja: Stąd

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pottermaniack »

Zgoda. Oglądam regularnie odcinki wrzucane na YT i teraz jest 2013, który obfitował w uzależnienie Jacka, wybuchowy ślub Nikki i Victora, szaleństwa Sharon, sfałszowanie testów na ojcostwo Summer, śpiączka Phyllis, Katherine i wszystko co z nią związane, Jill, Dylan synem Nikki, Lauren, jej romans i fatalne zauroczenie kochanka. Historia JT nie była szczególnie dawno. ::kwasny::

Traci - z rozpędu Tracy mi się pomyliły. :lol: Jest sercem tego serialu. Tyle wycierpiała, a jest taka ciepła, empatyczna, odważna, wyrozumiała, pomocna. To prawdziwa podpora Abbottów. Poza tym Abbottowie są dużo ciekawsi od Newmanów i to mój ulubiony klan w serialu. :D

Nawiązując do wątku z innego tematu, może do Jacka napisał Keemo? :lol:
Ostatnio zmieniony 17 lut 2022, 21:02 przez Pottermaniack, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pottermaniack
Posty: 2887
Rejestracja: 20 gru 2008, 19:21
Lokalizacja: Stąd

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pottermaniack »

W żartach napisałem o Keemo, bo ten wątek został dawno zapomniany i fani regularnie o niego pytają. Ale okazuje się, że zdaniem Phyllis te wiadomości napisał właśnie Keemo. :D Podobno Jack może mieć dorosłą wnuczkę!
Ostatnio zmieniony 18 lut 2022, 13:50 przez Pottermaniack, łącznie zmieniany 1 raz.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11928
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

No fajnie by było, gdyby nawiązano do Keemo, a jeszcze lepiej, gdyby on się pojawił. Z tego, co słyszałem, wątek Keemo - starszego syna Jacka został zapomniany, ponieważ Peter Bergman - odtwórca roli Jacka uważał, że była to idiotyczna historia, absurdalna, mało prawdopodobna.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
DeaconFan
Moderator
Posty: 11928
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

YR ma zamiar dokonać recastu Summer Newman. Trwają poszukiwania nowej aktorki.

Źródło: https://www.soapoperanetwork.com/2022/0 ... mer-newman
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości