Żar młodości (The Young and The Restless)

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
Artur
Posty: 412
Rejestracja: 24 sty 2017, 13:16
Lokalizacja: zdaleka
x 1

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artur »

Nie jestem jeszcze w stanie się przyzwyczaić do nowego Adama. Wydaje mu się, że ten aktor jest zbyt młody na tą rolę. Trochę mi nawet przypomina Adama Gregorego, który się wcielał w Thomasa w B&B.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17548
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Chyba większość. widzów Y&R ma takie wrażenie, że ten Adam jakoś nie pasuje. Dziwny wątek.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Bardzo mnie cieszy powrót Adama, ale macie rację - aktor jest do tej roli za młody. Po prostu śmiesznie wygląda przy dojrzałym rodzeństwie - Nicku i Victorii.

Bardzo ładnie pożegnano postać Neila. Wielka szkoda, że już więcej nie zobaczymy go na ekranie.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Co tam nowego?
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17548
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Kevin porwał Phyllis bo myślał, że jest ona bliska Adamowi i dzięki temu odzyska Chloe, która mu zniknęła, ale Adam wyśmiał Kevina i ma wszystko gdzieś... Już nie zobaczymy tej Phyllis, wkrótce poprzednia aktorka wraca do tej roli. Trochę mi szkoda bo Gina przekonała mnie do siebie, lubiłem poprzedniczkę, ale ta wykonała także kawał dobrej roboty. Ostatnio Phyllis wszystkim podpadła, nawet z Lauren się pokłóciła... Victor coś choruje, być może to wstęp aby w dalszej przyszłości opuścił serial, tymczasem bardzo lubię sceny z uroczą Diną, chorą na Alzheimera. Najmniej chyba lubię sceny z Devonem a najbardziej z Sharon, być może mam słabość do blondynek :lol:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Widzę, że Gordon Thomson - Adam z "Dynastii" dołączy do Y&R od 29 lipca :shock: :D Fajnie, aż zerknę. Ciekawe czy zagrzeje miejsce na dłużej?
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17548
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Niestety Gordon Thomson był na krótko a cały rok 2019 był jakiś trochę słaby w porównaniu z poprzednimi, ciekawe co przyniesie rok 2020...na początek chyba niestety raka piersi dla Sharon :( no i rozstania różne jak zawsze... Irytuje mnie, że od kiedy pojawiła się nowa restauracja i hotel całkiem zapomniano i wcięło poprzedni hotel i poprzednie restauracje. Ktoś wie dlaczego? Wg mnie to były lepsze wnętrza a teraz kiszą się wszyscy w tym samych miejscach.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Something to remember. Streszczenia polskich odcinków 58-62, gdy „Żar młodości” był emitowany w Polsce.
Ech, super się to czyta...

Obrazek

Tricia w tamtych czasach była taką Sheilą z B&B! W końcu na ślubie Ryana i Victorii, postrzeliła go. Smaczku dodaje fakt, że wtedy Victorię grała Heather Tom, czyli Katie z Mody!
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Y&R wciąż trzyma poziom. Zaletą tej soapki, jak i wszystkich innych soapek emitowanych obecnie w USA (poza B&B) jest to, że można śledzić kilka równorzędnych wątków i przynajmniej połowa głównej obsady (a nie pięć osób) ma coś do grania.

Teraz pojawił się były mąż Tessy - Tanner i chyba ostatecznie rozbijają parę Mariah/Tessa. W B&B tylko pomarzyć można o wątkach gejowskich/lesbijskich.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17548
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Ostatnio niektóre wątki zrobiły się nudnawe lub przesadzone np. Lola i Kyle wielka miłość, nagle jedna sprzeczka, pocałunek Kyle'a i Summer i już po małżeństwie i Lola w ramiona Theo a on w ramiona Summer? Dziwactwo... Do tego irytujący zagubiony Billy, niemrawy klon Hilary - Amanda i jeszcze zafundowali raka mojej ulubionej Sharon :roll: Mariah i Tessa pewnie tez się rozlecą bo już jakaś inna podbija do Mariah a Tessa wiecznie w samolocie :lol: (niby w trasie koncertowej) z byłym mężem... Ciekawe jak pokierują wątek Sharon...Powinien teraz wrócić Noah jej syn i Nicka... Phyllis jest jakaś stuknięta, łasiła się poniżająco do Chance'a a teraz żal jej Sharon... Chyba jednak tęsknię za Giną w tej roli, miała więcej uroku i w sumie była ładniejsza, mimo, że na początku myślałem, że ten recast to katastrofa.
Jeszcze co do Sharon tu fajne video podsumowujące jej 25 lat w serialu: https://www.youtube.com/watch?v=iK0dGFrohlM
Do piosenki Madonny ktoś świetnie zmontował masę scen
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Awatar użytkownika
PetroPython
Posty: 1685
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:49
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 33

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PetroPython »

Czy warto przerzucić się z "B&B" na "Y&R"? Czy tam jest ciekawiej, ktoś ogląda regularnie? A może lepiej na "The Haves and the Have Nots" jak ktoś już napomknął w innym temacie?

P.S. Jeszcze chciałem zapytać czy te odcinki "Żaru młodośc"i emitowane przez Polsat pod koniec lat '90 są gdzieś dostępne? Mogłyby stanowić jakąś tam ew. bazę do obecnych odcinków.
Ostatnio zmieniony 22 mar 2020, 22:08 przez PetroPython, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17548
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Ja oglądam regularnie Y&R i tak zachęcam, ale akurat w tym roku wyjątkowo wątki zrobiły się trochę męczące i takie mniej soapowe a bardziej życiowe. Zobaczy się co dalej. Obecnie ma umrzeć Dina a Sharon ma raka :(
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

PetroPython pisze:Czy warto przerzucić się z "B&B" na "Y&R"? Czy tam jest ciekawiej, ktoś ogląda regularnie? A może lepiej na "The Haves and the Have Nots" jak ktoś już napomknął w innym temacie?
Jeśli mam być szczery, to oczywiście, że lepiej oglądać Y&R niż B&B. W Y&R przede wszystkim masz wielowątkowość, nie ma dominacji pięciorga tych samych postaci. W akcji uczestniczy sporo osób i akcja nie opiera się tylko na trójkątach miłosnych. Jeśli jest wątek kryminalny, to czarny charakter naprawdę szaleje - porywa czy strzela.

Na tym kanale znajdziecie wiele nowych wersji openingu Y&R. Super, że dodano masę postaci - w tym sporo z recurringu. Jedną z wersji openingu rozpoczyna nawet... ujęcie Lauren!

Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCQT97f ... OF2WIs_e4w
Opening, który otwiera ujęcie Lauren: https://www.youtube.com/watch?v=o-xKMejFNsc

Jest także nowe zdjęcie grupowe obsady!
https://www.soapcentral.com/yr/news/202 ... eunion.php
Ostatnio zmieniony 23 mar 2020, 00:23 przez DeaconFan, łącznie zmieniany 2 razy.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Artur
Posty: 412
Rejestracja: 24 sty 2017, 13:16
Lokalizacja: zdaleka
x 1

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artur »

W najbliższym tygodniu CBS przypomni najlepsze odcinki z Katherine Chancellor.
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Artur pisze:W najbliższym tygodniu CBS przypomni najlepsze odcinki z Katherine Chancellor.
I to jest news!!!!!! Katherine Chancellor to ikona jak Stephanie Forrester. Mam nadzieję, że te odcinki będą dostępne do obejrzenia online , tak jak najnowsze?

Tymczasem B&B raczy nas odcinkami sprzed kilku lat z młodą generacją, które każdy dobrze pamięta. :ziewam: A nie mogliby brać przykładu z siostrzanej soapki i dać nam chociażby tydzień ze Stephanie czy Sally?
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2020, 16:19 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości