Najlepsza Postać Miesiąca - styczeń 2024

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ

Najlepsza postać miesiąca - luty 2024

Czas głosowania minął 16 mar 2024, 21:20

Quinn
4
13%
Shauna
2
7%
Carter
2
7%
Paris
1
3%
Zoe
0
Brak głosów
Eric
0
Brak głosów
Liam
0
Brak głosów
Thomas
2
7%
Wyatt
0
Brak głosów
Flo
2
7%
Ridge
0
Brak głosów
Hope
4
13%
Steffy
2
7%
Finn
2
7%
Brooke
2
7%
Justin
0
Brak głosów
Zende
1
3%
komisarz Baker
2
7%
Vinny
1
3%
Katie
0
Brak głosów
Donna
2
7%
Joan - położna
1
3%
 
Liczba głosów: 30
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Skoro jest szansa zaglosować na Stephanie i jej matkę, to na pewno one... 8) :serce:
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Na najlepszą niespoilerową postać listopada zagłosowało 11 forumowiczów. Oddano łącznie 35 głosów. wyniki przedstawiają się następująco (podana zostaje tylko liczba oddanych głosów):

Brooke - 1
Ridge - 0
Katie - 0
Bill - 2
Will - 0
Wyatt - 0
Steffy - 2
Hope - 1
Pamela - 3
Charlie - 0
Quinn - 1
Eric - 0
Thorne - 0
Justin - 0
Liam - 0
detektyw Sanchez - 0
Donna - 3
Ann (retrospekcja) - 6
Stephanie (retrospekcja) - 6

Sally - 0
Zoe - 0
Emma - 0
Xander - 0
Julius - 0
Vivienne - 0
Shirley - 1
Taylor - 5
Craig McMullen (sędzia) - 2
informatyk - 2
Leo - 0


W głosowaniu najwięcej głosów otrzymały ex aequo Stephanie i Ann, które otrzymały po 6 głosów. Na drugim miejscu - z 5 głosami - znalazła się Taylor. Trzecie miejsce przypadło równocześnie Pameli i Donnie. Dziękuję Wam za udział w zabawie i zapraszam do udziału w kolejnych.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Właśnie rozpoczęło się głosowanie na najlepszą postać grudnia 2021 roku. Z głosowania zostały wykluczone: Tiffany - stażystka w FC oraz Florence, która w grudniowych odcinkach pojawiła się bodajże tylko raz. Ta druga postać zostanie ujęta w styczniowym plebiscycie. Mam nadzieję, że nikogo już nie pominąłem. Zasady głosowania są niezmienne - każdy z Was ma do dyspozycji cztery głosy, które może oddać w ciągu najbliższych dziesięciu dni. Zaprasza do licznego udziału w zabawie.
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Dawidek pisze:Z głosowania zostały wykluczone: Tiffany - stażystka w FC oraz Florence, która w grudniowych odcinkach pojawiła się bodajże tylko raz.
No ale się pojawiła ta Florence. Nie takie epizody uwzględniałeś chyba w tym plebiscycie?! :lol:

Oczywiście mnie dalej śmieszy uwzględnianie takich osób w głosowaniu, bo one nigdy nie mają szans, bo nikogo nie obchodzą. :lol:
Ostatnio zmieniony 08 sty 2022, 23:18 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 1196
Rejestracja: 25 sie 2005, 22:05
Lokalizacja: mazownieckie
Płeć: Kobieta
x 6
Wiek: 47

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cynthia »

Z mojej strony rodzinnie, Taylor i Steffy oraz Reese i Zoe.

Mało kto tu komentuje
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Ja tym razem wybrałem Hope bo jak zawsze oceniam postać i aktorkę i ona tu ostatnio dużo się wykazała emocjami, Pamele - za fajne interakcje z Donną, Xandera za wspieranie Zoe i ogólny urok oraz Brooke za dobre sceny troski o Hope i pojednanie z Taylor.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

B@r pisze:
Dawidek pisze:Z głosowania zostały wykluczone: Tiffany - stażystka w FC oraz Florence, która w grudniowych odcinkach pojawiła się bodajże tylko raz.
No ale się pojawiła ta Florence. Nie takie epizody uwzględniałeś chyba w tym plebiscycie?! :lol:

Oczywiście mnie dalej śmieszy uwzględnianie takich osób w głosowaniu, bo one nigdy nie mają szans, bo nikogo nie obchodzą. :lol:
Kiedyś uwzględniałem każdą postać, która cokolwiek powiedziała, obecnie robię większą selekcję, także po Waszych (w tym i Twoich) uwagach. Nie jest wykluczone,. że w styczniowym głosowaniu pojawi się też Tiffany - patrząc na to, działo się w dzisiejszym odcinku.

Ja zagłosuję w ciągu najbliższych dni. Reese, Hope, Liam i czwarta osoba, co do której jeszcze nie zdecydowałem - tak chyba będą wyglądać moje głosy.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Właśnie zagłosowałem. :D

Cały czas trwa głosowanie na postać grudnia. Macie jeszcze trzy dni na współdecydowanie o tym, kto zostanie Waszym bohaterem miesiąca. Zapraszam do aktywnego udziału w zabawie. :wink:
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Dziewięć osób zagłosowało na najlepszą postać grudnia, oddano łącznie 36 głosów. Wyniki przedstawiają się następująco:


Steffy - 3
Liam - 2
Taylor - 5
Hope - 4
Bill - 1
Eric - 1
Quinn - 1
Ridge - 0
Brooke - 2
Zoe - 1
Xander - 2
Reese - 3
Pamela - 2
Donna - 2
Justin - 0
Sally - 1
Wyatt - 0
Katie - 0
Emma - 0
Maya - 0
Vivienne - 0
Julius - 0
Thorne - 2
Bridget - 2
Charlie - 0
windykator - 0
małżeństwo podróżników (postać zbiorowa) - 2
Amelia - 0

Najwięcej głosów - pięć - otrzymała Taylor i to ona wygrała to głosowanie. Na drugim miejscu - z czterema głosami - znalazła się Hope. Na trzecim miejscu podium znaleźli się ex aequo Steffy i Reese, którzy otrzymali po trzy głosy. Zaobserwowałem, że tym razem walka o zwycięstwo była bardziej wyrównana.
Dziękuję za udział w zabawie, zapraszam do udziału w kolejnych głosowaniach.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Rozpoczynamy pierwsze miesięczne podsumowanie 2022 roku - wybieramy bohatera stycznia. Mam nadzieję, że nikt z bohaterów nie został pominięty. Zasady są niezmienne - każdy głosujący, w ciągu 10 dni może oddać do czterech głosów. Zapraszam do aktywnego udziału w zabawie.
Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 1196
Rejestracja: 25 sie 2005, 22:05
Lokalizacja: mazownieckie
Płeć: Kobieta
x 6
Wiek: 47

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cynthia »

Florence, Steffy, Hope. Czyli widać, który wątek jest dla mnie najciekawszy.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Prawie 3 dni pozostały do zakończenia głosowania na najlepszą niespoilerową postać stycznia. Kto z Was jeszcze nie zagłosował, ma jeszcze okazję wpłynąć na ostateczny wynik plebiscytu. Zapraszam do licznego udziału w zabawie.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Podsumowanie głosowania na najlepszą niespoilerową postać stycznia. Zagłosowało 9 osób, oddano łącznie 32 głosy. wyniki przedstawiają się następująco:


lorence - 3
Reese - 2
Taylor - 4
Xander - 1
Zoe - 1
Steffy - 3
Will - 1
Hope - 3
Sally - 2
Katie - 0
Thorne - 1
Donna - 0
Emma - 0
Brooke - 1
Liam - 2
Tiffany - 1
Maya - 0
Eric - 2
Quinn - 0
Pamela - 1
Carter - 0
Ridge - 0
Charlie - 0
Wyatt - 1
Bill - 0
Justin - 0
Amelia - 1
windykator - 2


Najlepszą bohaterką stycznia została Taylor, która otrzymała 4 głosy. Na drugim miejscu znalazły się ex aequo Florence i Steffy. Dziękuję za udział w zabawie i zapraszam do udziału w kolejnych głosowaniach a także w innych, organizowanych na forum.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Hope jeszcze ma 3 głosy, ogólnie mało osób się już bawi na forum w to.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

A tak, nie dopisałem jej. Dzięki za uwagę, więc 3 osoby otrzymały po trzy głosy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości