W dniach 20 - 21 kwietnia (sobota - niedziela) planowane są prace techniczne. Forum będzie działało, lecz mogą pojawiać się komunikaty o błędach, strona w całości lub części może się nieprawidłowo wyświetlać.

Lubiane i nielubiane pary

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Bartus610
Posty: 214
Rejestracja: 30 paź 2011, 10:41
Lokalizacja: Polska

Lubiane i nielubiane pary

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartus610 »

Którą parę z MnS lubiliście/lubicie najmniej ;) ?
Ostatnio zmieniony 21 cze 2015, 21:59 przez Bartus610, łącznie zmieniany 1 raz.
bosskicinu
Posty: 797
Rejestracja: 20 paź 2010, 20:06
Lokalizacja: Białystok

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bosskicinu »

Najbardziej lubiane:
- Brooke i Ridge
- Brooke i Deacon
- Stephanie i Eric
- Jackie i Owen
- Jackie i Deacon
- Bridget i Nick
- Taylor i Nick
- Macy i Thorne
- Macy i Deacon
- Darla i Thorne
- Amber i Rick
- Amber i Thomas
- Hope i Oliver
- Ashley i Ridge
- Katie i Bill

Najbardziej nielubiane:
- Taylor i Ridge
- Taylor i Rick
- Steffy i Rick
- Donna i Eric
- Katie i Nick
- Agnes i Nick
- Jackie i Massimo
Dawidek
Administrator
Posty: 9838
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 17
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Par w "MnS" było sporo i bardzo trudno wskazać ulubioną i najmniej lubianą.

Jakoś nie przepadam obecnie za parami tworzonymi przez Ridge'a. Generalnie sympatyzowałem bardziej za duetem Ridge - Brooke, ale jego podejście do związków i jej błędy trochę mnie zniechęcają. Uważam, że Ridge powinien być singlem, a Brooke powinna poszukać sobie kogoś bardziej wartościowego.
Lubię też związki Hope, najpierw z Oliverem, potem z Liamem. Sympatyczna jest też para Jackie - Owen. Miło wspominam związek Amber i Ricka. Donna i Eric - też mi się podobało. Kibicowałbym dalej (gdyby byli) Kristen i Tony'emu.

Brooke i Deacon, Brooke i Thomas - nie odpowiada mi to. Podobnie niezbyt pozytywnie oceniam związek Stephanie i Erica. Mimo, że on jest stabilny, to jednak oboje nie byli wierni, Stephanie kłamała w sprawie Ridge'a, Eric decydował się na związki z innymi paniami. Największą porażką było małżeństwo z Sheilą.
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2924
Rejestracja: 23 sie 2010, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 14
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

Najmniej ulubiona para - Ridge i Taylor, z prostych przyczyn. Ridge tak naprawdę z Taylor mimo dzieci nie był szczęśliwy, świadczą o tym jego bliskie stosunki z Brooke kiedy nie byli razem, jego zazdrość gdy Brooke chciała ułożyć sobie życie bez niego. Z kolei Taylor wielka "dama", łasiczka Stephanie, pozująca na "kreatorkę smaku, stylu i moralności" zawsze była świadoma tego co łączy parę Bridge i mimo to "moralnie" tworzyła intrygi by móc mieć Ridge'a. Poza tym oboje ukrywali przed sobą różne sekrety, podobnie jak u Stephanie i Erica.
Elmoo
Posty: 1824
Rejestracja: 28 wrz 2013, 22:01
Lokalizacja: Szczecin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Elmoo »

Najlepsza para według mnie to Amber i Rick, bezwzględnie. Ta chemia między nimi jest nie do przebicia. Oprócz tego Thorne i Macy, Eric i Stephanie, Deacon i Bridget, Taylor i Ridge (ale w latach 1992-2006) Lubiłem też Thorne'a z Kimberly. :)

Najbardziej nie lubię par: Eric i Donna, Rick i Taylor, Liam i Hope, Nick i Katie. ;)
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17538
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Najlepsze pary: Brooke&Ridge, Brooke&Thorne, Brooke&Eric, Amber&Rick, Jackie&Owen, Dylan&Jessica, Macy&Grant, Jackie&Deacon, Darla&Thorne, Hope&Oliver
Najgorsze pary: Taylor&Ridge, Kimberly&Rick, Jackie&Massimo, James&Sheila, James&Brooke, Bridget&Oscar, Agnes& Nick, Steffy&Rick. Phoebe&Rick
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Freez
Posty: 76
Rejestracja: 10 gru 2014, 19:39
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Freez »

Najlepsze:
Eric Stephanie, Thorne Darla, Taylor Ridge, Jackie Massimo, Bridget Nick, Hope Oliver
Najgorsze:
Brooke Ridge, Taylor Whip, Taylor Rick, Hope Liam, Thomas Dayzee, Pam Stephen, Bill Katie, Eric Donna
Dawidek
Administrator
Posty: 9838
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 17
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Zmieniłem nazwę tematu na szerszy, bo obok nielubianych piszemy tez o ulubionych. "Najmniej lubiane pary" zostały zastąpione przez "Lubiane i nielubiane pary.
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Moje ulubione pary to: Amber&Rick - bezapelacyjnie ulubiona, Donna&Eric, Brooke&Thorne, Jackie&Owen oraz historyczna Caroline&Ridge :D

Pary, które lubię to: Brooke&Eric, Macy&Thorne, Hope&Oliver, Ashley&Ridge, Amber&Thomas, Bridget&Deacon, Macy&Deacon, Jessica&Dylan :wink:

Pary, których nie znoszę: Taylor&Rick, Steffy&Rick, Phoebe&Rick, Amber&CJ, Hope&Liam, Agnes&Nick, Katie&Nick, ::kwasny::

Nie umiem ustosunkować się jednoznacznie do Brooke i Ridge'a. Kibicowałem im wiele lat, nie chciałem by Ridge odchodził do Taylor, ale z drugiej strony, sceny Bridge od 2008 roku potwornie mnie nudzą. Nie mogę więc powiedzieć, że ich lubię/nie lubię - zależy od roku :lol:
Bartus610
Posty: 214
Rejestracja: 30 paź 2011, 10:41
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartus610 »

Widzę spora niechęć do Ridge - Taylor :D Moje najmniej ulubione pary: Brooke Deacon, Brooke Ridge, Nick Katie, Taylor Rick, Taylor Nick :) Ulubione: Thorne Macy, Ridge Taylor, Nick Brooke (tylko Bridget szkoda) :)

Admin: lekko skorygowano post.
Ostatnio zmieniony 22 cze 2015, 22:29 przez Bartus610, łącznie zmieniany 1 raz.
margo
Posty: 56
Rejestracja: 26 mar 2014, 21:49
Lokalizacja: Racławice

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: margo »

Moja ulubiona para to Rick i Amber. Pozostałe lubiane pary: Ridge i Taylor (do jej "śmierci" po postrzale), Brooke i Deacon (chociaż żal Bridget), Thorne i Macy, Thorne i Darla oraz Eric i Stephanie.
Mniej lubię, ale też: Hope i Olivera, Jackie i Owena, CJa i Becky, Amber i Thomasa. Ridge'a i Caroline.
Nie lubię Brooke i Ridgea. oraz Hope i Liama.
Nie cierpię: Ricka i Taylor, Steffy, Pheobe, Jackie i Deacona, Nicka i Katie, Bridget i Ridge'a (o ile można ich nazwać parą) oraz Taylor i Stephena (to raczej nie para, ale byli obrzydliwi za tym jednym razem).
Bartus610
Posty: 214
Rejestracja: 30 paź 2011, 10:41
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartus610 »

Bridget i Ridge to najgorsza "para" z całej historii MnS
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5119
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 8

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Dla mnie najgorsza w historii to Taylor i Rick Obrazek
matti05

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matti05 »

Ulubione pary: Amber&Rick, Taylor&Ridge, Bridget&CJ.
Pary które lubię: Brooke&Ridge, Bridget&Deacon, Eric&Stephanie.
Najgorsze pary: Taylor&Rick,Ridge&Ashley,Katie&Nick.
Despina
Posty: 687
Rejestracja: 20 kwie 2011, 21:59
Lokalizacja: Miami

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Despina »

Ulubione: Jackie & Owen, Steffy & Bill, Lauren & Eric, Kristen & Tony, Carmen & Deacon, Brooke & Nick, Margo & Bill, Brooke & Thorne, Bridget & Nick, Taylor & Hector, Felicia & Nick, Felicia & Zach

Nielubiane: Stephanie & Massimo, Stephanie & Eric, Hope & Liam, Amber & Rick, Stephanie & Bill, Stephanie & Clarke, Steffy, Phoebe & Rick, Bridget & Ridge
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości