Zende Forrester Dominguez

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
DeaconFan
Moderator
Posty: 11904
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

Zende Forrester Dominguez

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Chyba nie ma w tym dziale tematu o Zende.

Jest nowy aktor - Delon de Metz. Jak wrażenia? :) Wg mnie wizualnie okej i oby dostał ciekawy materiał do grania. Nie dziwię się, że jego poprzednik odszedł. Od dawien dawna nie miał nic interesującego do grania.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Ten aktor jest inny od poprzednika, ale również fajny, chciałbym ciekawe wątki dla niego, np. super gdyby na stałe wrócili jego rodzice Kristen i Tony.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 1196
Rejestracja: 25 sie 2005, 22:05
Lokalizacja: mazownieckie
Płeć: Kobieta
x 6
Wiek: 47

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cynthia »

Dziwny ten nowy Zende. Taki sztywny, w ogóle nie wiem o co mu chodzi, zero mowy ciała. Oby się rozkręcił, bo na razie jest męczący.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Na razie polubiłem nowego Zende'go. Aktor nie wygląda na zbyt ekspresyjnego, postać jest spokojna, nie wyróżnia się. Jeden tydzień, to trochę mało, by go jakoś określić. Czekam na rozwój postaci.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości