| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Steffy i Spencerowie
Autor Wiadomość
Adex-fan Brooke 
:)

Wysłany: 2021-03-18, 00:54   Steffy i Spencerowie

No i stało się - Steffy zaliczyła trzeciego Spencera a w zasadzie zatoczyła koło i wreszcie połączyła się z Billem od którego się zaczęło. Jak uważacie, który Spencer pasuje najbardziej do Steffy? Mi się zdaje, że właśnie Bill... Ciekawe czy poleją się tu zarzuty na Steffy jak dawniej na Brooke, która była z trzema Forresterami :) Ogólnie dobry wątek taki trójkąt z Billem i Liamem bo z Wyattem to wszystko jest nudne.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...

Dawidek 

Wysłany: 2021-04-01, 22:32   

Steffy i Bill byliby świetną parą. Dziewczyna nieco spokorniała przy Liamie i Wyattcie, ale jej charakter jest najbliższy Billowi. Co prawda, nie jest taką materialistką, jak on - ale oboje stworzyliby świetny duet.
Ja jestem ciekaw czego innego - kiedy Liam dowie się o nocy spędzonej przez swoją żonę w ramionach jego ojca. Wychodzi na to, że jest uczciwszy, mówiąc jej o incydencie z Sally. Występek Steffy jest znacznie poważniejszy. Ona widzi, że pocałunek z Sally to pikuś w porównaniu z tym, co ona zrobiła.

Odpowiedz do tematu