Bieżące odcinki (Antena/Filmax/TVC)

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
cmk
Posty: 1088
Rejestracja: 16 maja 2009, 19:44
Lokalizacja: Polska
x 3

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cmk »

Sorry, że post pod postem, ale mam kilka pytań odnośnie fabuły.
Tak się składa, że nie oglądałem regularnie odcinków z 2014/2015 na Playerze. W zasadzie wróciłem chyba do oglądania przy wątku Adam i Ewa. Chyba pozapominałem też sporo i wobec tego nie wiem:

- dlaczego Wyatt i Liam pracują w FC a nie ma ich wcale w Spencer Publications?

- Steffy chyba stosunkowo niedawno wróciła po swojej dłużej nieobecności. Ktoś przypomni co zmotywowało ją do powrotu? Czy Liam był wtedy mężem Ivy (by ta nie została deportowana)?

- czy Brooke miała kogoś od czasu jej nieudanego ślubu z Ridge'm podczas którego Katie zemdlała?

- Czy Pam i Charlie mieli ślub albo będą kiedykolwiek go brali? (przepraszam jeśli to spojler)

- jak długo Eryk jest na emeryturze? Biedak chyba nie miał większego wątku od czasu romansu z Taylor i krótkiego flirtu z Quinn

- kiedy aktualizacja czołówki? W obecnej widzimy jeszcze Hope!
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Zawsze można post edytować i uzupełnić go. Teraz jest na to godzina od momentu wysłania poprzedniego posta. Nie będę już łączyć dwóch Twoich postów, gdyż każdy z nich dotyka innej tematyki :wink:

Odpowiem na część pytań, bo są też parę rzeczy pozapominałem. :mrgreen:

Wyatt w FC zajmował się ogólnie biżuterią, on tam pracował razem z matką - Quinn, ona otrzymała propozycję pracy w FC, więc on zaczął tam też pracę - bo oboje razem prowadzili własną firmę.
Pamela i Charlie do obecnych odcinków na Playerze nie pobrali się.
Liam i Ivy krótko byli małżeństwem, tylko po to, by jej nie deportowali. Potem wtrąciła się Steffy i wszystko poszło po jej myśli.
Jeśli chodzi o czołówkę, to ta z wybiegiem była dość rzadko aktualizowana. ::kwasny::

Mam nadzieję, że inni forumowicze lepiej odpowiedzą na Twoje pytania.

cmk, zajrzyj do tematy "Opisy odcinków", myślę, że każdy opisany odcinek Ci wiele rozjaśni. :wink:
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2889
Rejestracja: 23 sie 2010, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 8
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

cmk pisze:- czy Brooke miała kogoś od czasu jej nieudanego ślubu z Ridge'm podczas którego Katie zemdlała?
Była z Billem w zasadzie do października 2014, w międzyczasie był wątek Abu Dhabi, czworokąt Brooke/Ridge/Katie/Bill i krótki trójkąt Bill/Brooke/Deacon. Potem na początku 2015 próba odzyskania Ridge'a i wątek Quinn/Deacon/Brooke
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

B@r pisze:Czyli jak „Moda..." leci na TVC? Bo wg. programu i informacji jaką podaje mi dekoder w UPC, teraz leci „Kabaretowy szał" od 18:10, tymczasem jest nasz serial... :roll:

Obrazek

I czy tylko wg. mnie jakość odcinków na tym kanale mimo w nazwie HD, jest gorsza od tego co serwuje Player? ::chytry::
Wydaje się, że serial emitowany jest od poniedziałku do piątku o 14.40 i 18.40. Dziś był odcinek. Nieraz jest tak, że ramówka swoje, a EPG swoje. U Winnickiego to norma, że nic do końca nie pasuje. Przed chwilą zapoznałem się z ramówką TVC na Onecie i "Mody..." nie ma. ::plask wczolo: To jest nieprofesjonalne!
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Dawidek pisze:U Winnickiego to norma, że nic do końca nie pasuje. Przed chwilą zapoznałem się z ramówką TVC na Onecie i "Mody..." nie ma. To jest nieprofesjonalne!
Gdzie można w tej sprawie do niego napisać?! :evil:

Jak ja nie ogarniam, to co dopiero nasze babcie czy dziadkowie? :cry: ::rad::
Ostatnio zmieniony 19 maja 2021, 22:20 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Na forum Satkuriera, gdzie jest oficjalne konto nadawcy, ciągle są skargi i narzekania dotyczące kanałów i samego podejścia nadawcy. Ogólnie rzecz biorąc, są różne obietnice, że sytuacja się poprawi, ale nikt chyba już w to nie wierzy. Na Facebooku TVC znalazłem dane kontaktowe nieistniejącej już NTL Radomsko, poprzedniczki TVC - wątpię, że aktualne. MWE jako tako nie posiada strony internetowej, jedynie kanały Adventure TV, Nuta TV i Power TV je mają i tam są adresy mailowe oraz formularze kontaktowe. Na stronie Anteny HD znalazłem dwa adresy mailowe i chyba one są najlepsze w tym przypadku: kontakt@winnicki.tv oraz malgorzata.kubicka@powertv.pl . Strona: www.antena-tv.pl/ .
Awatar użytkownika
Topol
Administrator
Posty: 180
Rejestracja: 31 sie 2019, 22:31
Lokalizacja: Polska
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 22

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Topol »

Czasami mi się wydaję, że te kanały są chyba tylko do zarabiania, ciągłe zmiany w programie są irytujące. :roll:

Wiecie może, który odcinek będzie dzisiaj i jutro wyemitowany w TVC o godz. 18:40?
Ostatnio zmieniony 20 maja 2021, 11:02 przez Topol, łącznie zmieniany 1 raz.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Wczoraj TVC pokazał odcinek 7146, więc dziś o 18.40 powinien być odcinek 7147, a jutro 7148.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11903
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Oglądam odcinki z TVC i żałuję, że nie ma tam teraz obecnych odcinków z Playera.

To, co jest na TVC to straszna nuda, dno... Wątek z nagraniem Ivy jest chyba najgorszym z 2015 roku. Nie idzie tego oglądać, a to z prostego powodu - jest to JEDYNY wątek obecnie pokazywany. Aż się prosi o jakikolwiek inny wątek, nawet Mayę i Ricka przyjmę z otwartymi ramionami. Zachęciłem mamę i przyjaciółkę do śledzenia, ale nie wiem, jak długo wytrzymają z taką nudą. Przydałyby się tu dwa odcinki dziennie.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2021, 00:48 przez DeaconFan, łącznie zmieniany 1 raz.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Goku
Posty: 4692
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:58
Lokalizacja: Dublin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

Ja zdecydowanie wolałem te odcinki z nagraniem Ivy niż to, co dzieje się teraz na Antenie. W wątku Ridge'a i Caroline wreszcie po wielu odcinkach nudy zaczęło się coś dziać, ale Caroline jest tak beznadziejnie nijaką postacią, że i tak ciężko mi się zmusić, by mnie to obchodziło :lol: Wątek Spencerów ma większy potencjał, ale nie znam tych postaci i ich historii, nie wiem po czyjej stronie stać, więc też trochę mnie nudzi. Czekam aż Brooke dostanie jakiś wątek poza byciem doradczynią Ridge'a :lol:.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Oglądam odcinki głównie na TVC, czasem trafiam na końcówkę drugiego odcinka na Antenie. Przypominam sobie wątki z 2015 roku, które widziałem na Playerze, więc nie mam presji, by oglądać regularnie każdy odcinek. Miło się to ogląda, zważywszy na to, że ogląda się inaczej niż w sieci.

Irytuje mnie fakt, że napisy końcowe są mocno przyśpieszane. Nie powinno tego być, mimo że rozumiem intencje nadawcy - chodzi tu o lepsze wykorzystanie czasu antenowego. Taka praktyka - w moim odczuciu - to przejaw mniejszego szacunku dla osób pracujących przy serialu oraz dla aktorów, którzy wymieniani są z nazwiska podczas clossingu.
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Teraz na Antenie odcinki, w których Liam vel Adam ma amnezję i Quinn go więzi. Fajnie i ciekawie się to ogląda. :D Scott Clifton w wywiadach często przyznaje, że to jeden z jego ulubionych wątków jakie zagrał w B&B.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości