| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Dawidek
2021-05-04, 23:01
Dostępność Filmax i TVC - akt. 7.8.2022
Autor Wiadomość
Dawidek 

Wiek: 40
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 9249
Wysłany: 2021-05-04, 23:00   Dostępność Filmax i TVC - akt. 7.8.2022

W tym temacie znajdują się informacje dotyczące dostępności kanałów emitujących "MnS". Są to Antena HD, Filmax i TVC. Wszystkie trzy należą do Michał Winnicki Entertainment. Wątek zostaje przyklejony, będzie dostępny w dziale "Moda na sukces". Będzie na bieżąco aktualizowany, uzupełniany poprzez edycję posta przez Administrację.

Zwracam się z prośbą do wszystkich o przesyłanie informacji na temat dostępności wyżej wymienionych kanałów, wraz z linkami potwierdzającymi podane info. Prośba tyczy się także sytuacji, jeśli poniższe informacje się zdeaktualizowały lub gdy są niekompletne. Forumowicze mogą przekazywać swoje informacje poprzez PW, pisać w Shout Boxie lub w temacie "MnS w Polsce": http://www.forummns.pl/vi...hp?t=38&start=0 . Wszyscy mogą kontaktować się w tej sprawie za pośrednictwem forumowego e-maila forummns@forummns.pl , pisać na fan page'u forum: https://www.facebook.com/forummns/ . oraz na Messengerze forum.

W przypadku operatorów płatnej telewizji, podane informacje często pochodzą ze stron internetowych, na których znajdują się oferty dla nowych abonentów lub dla przedłużających umowy. Obecni abonenci mogą mieć inaczej skonstruowane pakiety.


Obecnie żaden z niżej wymienionych kanałów nie emituje "Mody na sukces"! - stan na 7 sierpnia 2022 r.

Antena HD

Naziemna Telewizja Cyfrowa (NTC):

Kanał jest dostępny w przekazie Naziemnej Telewizji cyfrowej (NTC) na multipleksie I (MUX-1) w miejscu zajmowanym wcześniej przez ATM Rozrywka, który zakończył nadawanie w lutym 2021 roku w wyniku utraty koncesji na nadawanie. Stacja jest dostępna w - jak deklaruje nadawca – w wysokiej rozdzielności, w standardzie DVB-T2/HEVC (trwa proces refarmingu, czyli przejścia z DVB-T na DVB-T2). Numer kanału - 15 (LCN 15). Multipleks pierwszy ma zasięg ogólnokrajowy – w jego ramach są emitowane między innymi TVP ABC, Fokus TV, TTV, Eska TV. Jeśli Twój odbiornik nie wyszukuje Anteny HD, konieczne będzie uruchomienie wyszukiwania kanałów.

Operatorzy kablowo-satelitarni, OTT, aplikacje mobilne:

Alfanet (Kablówka/IPTV) - Antena dostępna od pakietu TV Mini: https://alfanet24.pl/telewizja .

Asta-Net (kablówka/IPTV)) - kanał dostępny od pakietu START, nr 27 na liście kanałów: https://asta-net.pl/telewizja . MeeVu (IPTV) - Antena HD dostępna pod numerem 46 na liście kanałów od pakietu Optymalnego + 100 Mb/s: https://asta-net.pl/dwupaki .

Avios (IPTV) - Antena HD dostępna jest we wszystkich pakietach ogólnych pod numerem 426: https://avios.pl/druk/avios-klasyczny.pdf .

Białogardzka Telewizja Kablowa (kablówka) - Antena HD dostępna od pakietu 1 pod numerem 15: https://btk.net.pl/wp-content/uploads/Wykaz-kana%C5%82%C3%B3w-DVB-T.pdf .

Canal+ (satelita) - Antena SD jest dostępna we wszystkich pakietach pod numerem 154 na liście kanałów: https://satkurier.pl/news/205121/kanal-antena-na-satelicie-fta.html .

CDA TV (streaming) - Antena TV HD jest dostępna od pakietu Podstawowego: https://www.cda.pl/tv .

CityNet (IPTV) - Antena dostępna od pakietu Mini+ wzwyż: https://www.city-net.pl/telewizja/ .

Cyfrowy Polsat (satelita) - Antena SD jest dostępna po wyszukaniu kanału w dekoderach, po wpisaniu parametrów odbioru.

Czajen (kablówka) - Antena HD (na liście kanałów jako Silver TV HD) dostępna jest od pakietu Start+HD: https://czajen.pl/telewizja/ .

Dipol (kablówka) - Antena TV (jako Silver TV) dostępna jest od pakietu Standard pod numerem 612: http://www.dipol.tkb.pl/t...omfort-premium/ .

DOLSAT (kablówka) - Antena HD jest dostępna w obu ogólnotematycznych pakietach: https://www.dolsat.pl/ind...erta-programowa .

GONET.TV (streaming) – Antena HD, dostęp za 29 zł/mies. Wymagane jest posiadanie opłaconego konta w serwisie: https://www.gonet.tv/pl/tv_stacje_online/ .

East&West (kablówka) - Antena HD dostępna jest od pakietu Start pod numerem 74 na liście kanałów: http://eastwest.com.pl/lista-kanalow .

E-CHO (kablówka) - Antena HD dostępna od Pakietu Mini wzwyż: http://e-cho.pl/telewizja/mini-hd-2020/ .

Echostar Studio (kablówka) - Antena HD dostępna od pakietu Wygodny HD: https://www.echostar.pl/telewizja .

Elsat (kablówka) - Antena HD dostępna od pakietu Białego+ pod numerem 557 na liście kanałów: https://elsat.pl/wp-content/uploads/2021/05/wykaz-kana%C5%82%C3%B3w-od-11.05.pdf .

ELPOS (kablówka) - Antena HD dostępna jest od Pakietu Trzeciego pod numere 18 na liście kanałów: http://elpos.net/content/...tvk_10.2021.pdf .

Fine Media (IPTV) - Antena HD dostępna jest od pakietu Start Extra, pod numerem 27 na liście kanałów, Antena SD jest pod numerem 601: https://www.finemedia.pl/...-10.06.2021.pdf . Operator oferuje również pakiety Jambox.

Gawex (kablówka) - Antena HD dostępna od pakietu Oszczędny+ pod nr 112 na liście kanałów: https://www.gawex.pl/uslugi/wykaz_kanalow .

TK Grodziska Telewizja Kablowa (kablówka) - Antena TV (na liście jako Silver TV) - lista kanałów w pliku XLS: http://gsm-grodzisk.pl/st...ja-kablowa-gsm/ .

Haker-Net (kablówka/IPTV) - Antena HD dostępna jest od Pakietu Podstawowego wzwyż: https://haker-net.pl/telewizja-pakiety-programowe/ .

Hrubieszowska Telewizja Kablowa – Antena HD dostępna jest od pakietu DVB-T: https://htk.net.pl/telewizja/ .

Inea (kablówka) - kanał dostępny w obowiązkowym pakiecie START: https://www.inea.pl/ofert...wod-i-telewizja .

ISKO TVK – (kablówka) – Antena HD dostępna jest od pakietu Białego pod numerem 15 na liście kanałów: https://www.isko.net.pl/w...takanawISKO.pdf .

Jambox (IPTV) - Antena HD/SD dostępna we wszystkich ogólnotematycznych pakietach, Antena HD jest na 137 pozycji na dekoderach, Antena SD jest na 522 pozycji: https://jambox.pl/lista-kanalow .

Kompex (kablówka) - Antena HD (Silver HD) - jest informacja o kanale ale bez szczegółów - informacja wymaga uzupełnienia: http://www.kompex.pl/tv .

Korbank (IPTV) - Antena HD dostępna jest od pakietu Luz HD na pozycji 426: https://avios.pl/druk/avios-osobne.pdf .

Krawarkon (kablówka) – Antena HD dostępna jest od Pakietu Start pod numerem 127 na liście kanałów: http://krawarkon.iq.pl/im...nalow_Start.pdf .

Macrosat (kablówka) - Antena HD jest dostępna od pakietu Mini, pod numerem 148 na liście kanałów: https://macrosat.pl/lista-programow-tv/ .

Multimedia Polska (kablówka) - Antena HD dostępna od pakietu MiniBox wzwyż pod numerami 194 lub 618 (w zależności od oferty): https://www.multimedia.pl...01-06-2021.aspx oraz https://www.multimedia.pl...01-06-2021.aspx . Pakietyzacja dotyczy ofert sprzed połączenia z Vectrą - stan na czerwiec 2021 roku.

Orange (IPTV) - kanał jest dostępny w w usłudze IPTV, brak informacji o ofercie satelitarnej, nr 248 na liście kanałów: https://www.orange.pl/pakiety/internet-z-tv .

Play (telefonia komórkowa) - po podłączeniu dekodera TV BOX do anteny naziemnej, jest możliwość oglądania Antena HD z MUX1: https://www.play.pl/oferta/play-telewizja/ . Kanał Antena został dodany do listy stacji oferowanych przez operatora, bez konieczności podłączenia do anteny telewizji naziemnej. Kanał dostępny jest w pakietach Podstawowym w Play Now i Start w Play Now TV.

Promax (kablówka) - Antena HD dostępna we wszystkich pakietach ogólnych pod numerem 35 na liście kanałów: https://www.promax.media....nalow/#tabs-332 .

Sat Film (kablówka) - Antena HD jest dostępna od pakietu Standard HD pod numerem 134: https://www.satfilm.pl/fi..._01_05_2021.pdf .

SAT-KOL (kablówka) – Antena HD dostępna jest pod numerem 108 na liście kanałów: https://satkol.pl/wp-content/uploads/pdf/wykaz-programow-gorlice.pdf .

SMSnet (kablówka) - Antena HD dostępna od pakietu Na Start wzwyż, pod numerem 23 na liście kanałów: https://www.smsnet.pl/wp-...5%81%C3%93W.pdf (stacja podpisana jest jako Silver TV - z czasem lista zostanie zaktualizowana).

STTB (kablówka) - Antena dostępna w pakietach telewizji analogowej pod numerem 515: https://www.sttb.pl/programy-analogowe/ . Antena HD dostępna jest od pakietu Socjalnego wzwyż pod numerem 114: https://www.sttb.pl/telewizja/ .

STVK "Centrum" (kablówka) - Antena HD (w linku jako Silver TV) dostępna jest od Pakietu Socjalnego: http://www.centrum.zgierz...CJALNY-2021.pdf .

Televio.tv (streaming) - Antena HD dostępna od pakietu Basic za 9,90 zł: https://www.televio.pl/ott/welcome#opened .

Telewizja Światłowodowa od Evio (IPTV) - Antena HD dostępna od pakietu SMART pod numerem 47 na liście kanałów: https://telewizjaswiatlowodowa.pl/wybierz-pakiet .

Telka (kablówka) - Antena HD dostępna jest od pakietu Mini+ pod numerem 112 na liście kanałów: https://www.tvk.pl/lista-kanalow/ .

Telkab Tczew (kablówka) - Antena HD jest dostępna we wszystkich pakietach ogólnych pod numerem 37 na liście kanałów: https://tczew.net.pl/telewizja-porownanie-pakietow .

Telpol/Joy (kablówka) - wg Satkurier.pl operator zapowiada dołączenie do oferty Anteny HD.

Telsat (kablówka) - Antena HD dostępna jest od pakietu Telsat Mini TV wzwyż pod numerem 128 na liście kanałów: https://telsat.tv/wp-content/uploads/2021/05/Telsat-Mini-TV-05.2021.pdf .

TK Aura (kablówka) - Antena TV (jako Silver TV) dostępna jest od Pakietu Podstawowego TV-S pod numerem 26 na liście kanałów: https://tvkaura.pl/images/pliki/Plan_programow_01.04.2021_TVS.pdf .

TK Chopin (kablówka) - Antena HD dostępna od pakietu Stalowego, wzwyż pod numerem 30 na liście kanałów: https://tkchopin.pl/telewizja/pakiety.html?pakiet=1 .

TK Hajnówka (kablówka) - Antena HD (jako Silver TV HD) dostępna pod numerem na liście kanałów od pakietu Podstawowego: https://www.tvkhajnowka.p...lewizja-kablowa

TK Petrus (kablówka) - Antena HD dostępna od najtańszego pakietu, numer 117 na liście kanałów: https://petrus.pl/telewizja/pakiety/ .

TK SM "Północ" - Antena HD dostępna od pakietu Startowego pod numerem 67 na liście kanałów: https://www.tvksmp.pl/ofertatvkc.htm oraz https://www.tvksmp.pl/kanaly_TVK_c_lista.pdf .

TVK-NET Chamerlińscy (kablówka) - Antema TV dostępna jest w Happy TV pod numerem 143: https://tvk-net.pl/oferta/telewizja/ .

TVK SM Grudziądz (kablówka) - Antena HD dostępna od Pakietu Bursztynowego wzwyż, pod numerem 223 na liście kanałów: https://www.tvksm.pl/pakiety/telewizja .

Toya (kablówka) - Antena HD dostępna jest od pakietu Naziemnego+ wzwyż pod numerem 112 na liście kanałów: https://toya.net.pl/telewizja#tv-pakiety-bazowe .

UPC (kablówka) - Antena HD dostępna pod numerem 126 na dekoderach Horizon i UPC 4K TV oraz pod numerem 176 na liście na dekoderach Mediabox. Kanał dostępny jest też w usłudze UPC GO TV: https://satkurier.pl/news/206015/kanal-antena-hd-w-ofercie-upc-polska.html .

Vectra (kablówka) – kanał dostępny we wszystkich pakietach, w linku najtańszy: https://www.vectra.pl/oferta/3249/ . Brak dostępu w Vectra Online. Numer kanału na dekoderach to 618.

WIST (kablówka) – Antena HD dostępn jest od Pakietu Ekonimicznego: https://www.wist.com.pl/tv/TvPackages/view/5 .

WP Pilot (streaming) - Antena TV dostępna w we wszystkich płatnych pakietach: https://pilot.wp.pl/tv/#antena-hd .

Satelita:
Antena SD jest dostępna w formie niekodowanej na satelicie Eutelsat Hot Bird 13C. Parametry odbioru:

10,892 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK

ID: ANTENA
PID V: 164 (MPEG-4/SD)
PID A: 96 (pol) PID PCR: 164
SID: 4805
PID PMT: 1005
Provider: CANAL+
Kodowanie: brak (FTA)

Źródło: https://satkurier.pl/news/205121/kanal-antena-na-satelicie-fta.html .


Filmax

Naziemna Telewizja Cyfrowa:

MUX – L1 – woj dolnośląskie, jego właścicielem jest MWE Teleport, nr 69 (LCN 69) - DVB-T2/HEVC: https://www.wirtualnemedi...leslawiec-luban

MUX – L3 – północna część województwa śląskiego i część łódzkiego (okolice Radomska), nr 69 (LCN 69).

MUX – L4 – woj dolnośląskie, jego właścicielem jest MWE Teleport, nr 69 (LCN 69)

Multiplex testowy w Szczecinie, kanał 39 – nr na liście 69 (LCN 69) - multiplex został przełączony do DVB-T2: https://www.wirtualnemedi...michal-winnicki .

Multiplex testowy w Łodzi - został wyłączony, ponieważ skończyło się pozwolenie na emisję próbną.: https://www.wirtualnemedi...michal-winnicki .

Multiplex testowy w Katowicach, obejmujący całe woj. śląskie - k. 38 (610 MHz) w DVB-T2/HEVC: https://satkurier.pl/news/215718/ruszyl-nowy-mux-dvb-t2-w-katowicach.html . Multipleks jest czasowo zawieszony.

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/215718/ruszyl-nowy-mux-dvb-t2-w-katowicach.html

Operatorzy kablowo-satelitarni, OTT, aplikacje mobilne:

Asta-Net (Kablówka/IPTV) - MeeVu - Filmax HD dostępny jest od pakietu Jedynego + 300 Mb/s pod numerem 126 na liście operatora: https://asta-net.pl/dwupaki .

CDA TV (streaming) - Filmax HD dostępny jest od pakietu Podstawowego: https://www.cda.pl/tv .

GONET.TV (streaming) – Filmax HD, dostęp za 29 zł/mies. Wymagane jest posiadanie opłaconego konta w serwisie: https://www.gonet.tv/pl/tv_stacje_online/ .

Elsat (kablówka) - Filmax HD dostępna od pakietu Białego+ pod numerem 207 na liście kanałów: https://elsat.pl/wp-content/uploads/2021/05/wykaz-kana%C5%82%C3%B3w-od-11.05.pdf .

Jambox (IPTV) - Filmax 4K dostępny jest w pakiecie Bogatym (pakiety plus) pod numerem 194:. Filmax HD dostępny jest jest w pakiecie Bogatym pod numerem 259: https://jambox.pl/lista-kanalow .

Orange (IPTV) - Filmax dostępny od pakietu Optymalnego wzwyż: https://www.orange.pl/pakiety/internet-z-tv oraz https://press.pl/tresc/69496,orange-poszerzyl-oferte-telewizyjna-o-cztery-kanaly .

Sat Film (kablówka) - Filmax HD jest dostępna od pakietu Rozrywka Lux HD pod numerem 170: https://www.satfilm.pl/fi..._01_05_2021.pdf .

SMSnet (kablówka) - Filmax HD dostępny od pakietu Na Start wzwyż pod numerem 118 na liście kanałów, Filmax 4K - po spełnieniu dodatkowych warunków - jest dostępny pod numerem 98 na liście kanałów: https://www.smsnet.pl/wp-...5%81%C3%93W.pdf .

STVK "Centrum" (kablówka) - Filmax dostępny jest od Pakietu Socjalnego: http://www.centrum.zgierz...CJALNY-2021.pdf .

Telewizja Światłowodowa od Evio (IPTV) - Filmax HD dostępny jest od pakietu SMART pod numerem 167 na liście kanałów: https://telewizjaswiatlowodowa.pl/wybierz-pakiet .

Televio.tv (streaming) - Filmax HD dostępna od pakietu Family za 29,90 zł: https://www.televio.pl/ott/welcome#opened .

Telka (kablówka) - Filmax HD dostępny jest od pakietu Oszczędnego wzwyż pod numerem 130 na liście kanałów: https://www.tvk.pl/lista-kanalow/ .

Telsat (kablówka) - Filmax dostępny jest od pakietu Telsat Mini TV pod numerem 127 na liście kanałów: https://telsat.tv/wp-content/uploads/2021/05/Telsat-Mini-TV-05.2021.pdf .

TK Chopin (kablówka) - Filmax HD dostępna od pakietu Srebrnego wzwyż, pod numerem 225 na liście kanałów: https://tkchopin.pl/telewizja/pakiety.html?pakiet=1 .

TK Petrus (kablówka) - Filmax 4K, w pakiecie Najlepszy UHD, numer 81 na liście kanałów: https://petrus.pl/telewizja/pakiety/ .

Vectra (kablówka) – dostęp od Pakietu Platynowego. Filmax HD – nr 325 na dekoderach, Filmax 4K – nr 324 na dekoderach: https://n-8-3.dcs.redcdn.pl/file/o2/Vectra/www/Vectra/www/uploads/20211102085808/6488-epg-2021-in01-1-89.pdf .


TVC

Naziemna Telewizja Cyfrowa:

MUX – L1 – woj dolnośląskie, jego właścicielem jest MWE Teleport, nr 69 (LCN 69) - DVB-T2/HEVC: https://www.wirtualnemedi...leslawiec-luban .

MUX – L3 – północna część województwa śląskiego i część łódzkiego (okolice Radomska), nr 23 (LCN 23) zajmowany wcześniej przez NTL Radomsko.

MUX – L4 – woj dolnośląskie, jego właścicielem jest MWE Teleport, nr 23 (LCN 23) - usunięto TVC!: https://satkurier.pl/news/207121/mux-l1-wraca-za-sprawa-michala-winnickiego.html .

Multiplex testowy w Szczecinie – nr 23 (LCN 23) - usunięto TVC!
: https://satkurier.pl/news/207121/mux-l1-wraca-za-sprawa-michala-winnickiego.html

Multiplex testowy w Łodzi - został wyłączony, ponieważ skończyło się pozwolenie na emisję próbną.: https://www.wirtualnemedi...michal-winnicki .

Operatorzy kablowo-satelitarni, OTT, aplikacje mobilne:

Alfanet (kablówka/IPTV) - TVC (na stronie jako NTL) dostępny jest od pakietu TV Mini: https://alfanet24.pl/telewizja .

Astral Media (kablówka powiązana z Toya) - TVC (na stronie jako NTL Radomsko) dostępna we wszystkich pakietach: https://astralmedia.pl/telewizja/#wygodny .

Asta-Net (kablówka/IPTV) - kanał dostępny od pakietu START, nr 43 na liście kanałów: https://asta-net.pl/telewizja . MeeVu - TVC HD dostępny jest pod numerem 43 od pakietu Optymalnego + 100 Mb/s: https://asta-net.pl/dwupaki .

Avios (IPTV) - TVC dostępny jest we wszystkich ogólnych pakietach pod numerem 820: https://avios.pl/druk/avios-klasyczny.pdf .

Bart-Sat (kablówka) TVC HD dostępny jest od Pakietu Socjalnego wzwyż pod numerem 31 na liście kanałów: https://www.bartsat.pl/telewizja/ .

Canal+ (satelita) - we wszystkich pakietach, nr 156 na liście kanałów: https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/extra?dllist=p .

CDA TV (streaming) - TVC HD dostępny jest od pakietu Podstawowego: https://www.cda.pl/tv .

CityNet (IPTV) - TVC dostępny od pakietu Mini+ wzwyż: https://www.city-net.pl/telewizja/ .

Cyfrowy Polsat (satelita) - nr 197 na liście kanałów

GONET.TV (streaming) – TVC HD, dostęp za 29 zł/mies. Wymagane jest posiadanie opłaconego konta w serwisie: https://www.gonet.tv/pl/tv_stacje_online/ .

E-CHO (kablówka) - TVC HD dostępny od Pakietu Mini wzwyż: http://e-cho.pl/telewizja/mini-hd-2020/ .

Eltronik Media (kablówka/IPTV) - TVC HD dostępny we wszystkich ogólnych pakietach: http://www.eltronik.net.p...-lista-kanalow/ .

Fiberway (kablówka) - TVC HD dostępny od pakietu podstawowego wzwyż pod numerem 76 na liście kanałów: https://www.fiberway.pl/w...wej_fibertv.pdf .

Fine Media (IPTV) - TVC dostępna jest od pakietu Start Extra, pod numerem 25 na liście kanałów: https://www.finemedia.pl/...-10.06.2021.pdf . Operator oferuje również pakiety Jambox.

Haker-Net (kablówka/IPTV) - TVC dostępny jest od Pakietu Podstawowego wzwyż, TVC HD - od Pakietu Popularnego wzwyż: https://haker-net.pl/telewizja-pakiety-programowe/ .

Jambox (IPTV) - TVC SD, pakiety Podstawowy, Korzystny, Bogaty, nr na liście kanałów: 608: https://jambox.pl/lista-kanalow .

Kompex (kablówka - TVC HD dostępny jest od pakietu TV Start HD wzwyż pod numerem 24 na liście kanałów: http://www.kompex.pl/tv .

Korbank (IPTV) - TVC SD jest dostępny od pakietu Luz HD wzwyż na pozycji 820: https://avios.pl/druk/avios-osobne.pdf .

Krawarkon (kablówka) - TVC dostępny jest od pakietu Start pod numerem 129 na liście kanałów: http://krawarkon.iq.pl/im...nalow_Start.pdf .

Lukman (IPTV) - TVC dostępna we wszystkich lokalizacjach na Mazowszu i Lubelszczyźnie: https://www.lukman.pl/ofe...odlaskiego.html .

Multimedia Polska (kablówka) - TVC HD dostępny pod numerem 190[/u lub [u]233] na liście kanałów w starej pakietyzacji - w zależności od oferty (przed połączeniem z Vectrą - od pakietu SuperBox wzwyż - stan na czerwiec 2021: https://www.multimedia.pl...01-06-2021.aspx oraz https://www.multimedia.pl...01-06-2021.aspx .

Netia (IPTV) - kanał dostępny od pakietu S, nr 271 na liście kanałów (w linku TVC jest jako NTL): https://www.netia.pl/Neti..._sml_260221.pdf .

Orange (IPTV) - kanał dostępny od Pakietu Optymalnego wzwyż pod numerem 58 na liście kanałów: https://www.orange.pl/view/pakiety-orange-tv oraz file:///C:/Users/Ja/AppData/Local/Temp/Lista%20kana%20%C3%B3w%20IPTV%20-%20Telewizja%20Orange-1.pdf .

Play (telefonia komórkowa) - z komunikatów medialnych wynika, że TVC został dodany do listy kanałow oferowanych przez operatora. Dostęp w pakietach Podstawowym (Play Now) i Start (Play Now TV): https://satkurier.pl/news/208037/nowe-kanaly-w-play-now-i-play-now-tv.html .

Sat Film (kablówka) - TVC HD jest dostępna od pakietu Standard HD pod numerem 169: https://www.satfilm.pl/fi..._01_05_2021.pdf .

Skynet (kablówka) - TVC (na ofercie na stronie jako NTL Radomsko) - dostępny od pakietu Białego wzwyż: https://skynet.net.pl/klienci-indywidualni/tv-2/ .

SMSnet (kablówka) - TVC HD dostępny jest od pakietu Na start wzwyż pod numerem 214 na liście kanałów: https://www.smsnet.pl/wp-...5%81%C3%93W.pdf .

STTB (kablówka) - TVC HD jest dostępny od pakietu Socjalnego Plus wzwyż pod numerem 167: https://www.sttb.pl/telewizja/ .

STVK "Centrum" (kablówka) - TVC dostępny jest od Pakietu Socjalnego: http://www.centrum.zgierz...CJALNY-2021.pdf .

Televio.tv (streaming) - TVC HD dostępna od pakietu Basic za 9,90 zł: https://www.televio.pl/ott/welcome#opened .

Telewizja Światłowodowa od Evio (IPTV) - TVC HD dostępny jest od pakietu SMART pod numerem 32 na liście kanałów: https://telewizjaswiatlowodowa.pl/wybierz-pakiet .

Telpoy/Joy (kablówka) - TVC HD dostępny od pakietu Mini wzwyż pod nr 925 na liście kanałów: http://www.telpol.net.pl/...rowa/mini,2,6,1 .

Telka (kablówka) - TVC HD dostępny jest od pakietu Mini+ wzwyż pod numerem 621: https://www.tvk.pl/lista-kanalow/ .

Telsat (kablówka) - TVC dostępny jest od pakietu Telsat Mini TV pod numerem 37 na liście kanałów: https://telsat.tv/wp-content/uploads/2021/05/Telsat-Mini-TV-05.2021.pdf .

TK Aura (kablówka) - TVC dostępny jest od Pakietu Podstawowego TV-S pod numerem 31 na liście kanałów: https://tvkaura.pl/images/pliki/Plan_programow_01.04.2021_TVS.pdf .

TK Chopin (kablówka) - TVC HD dostępny od pakietu Start Box wzwyż, pod numerem 320 na liście kanałów: https://tkchopin.pl/telewizja/pakiety.html?pakiet=1 .

TK SM "Północ" - TVC dostępny od pakietu Startowego pod numerem 63 na liście kanałów: https://www.tvksmp.pl/ofertatvkc.htm oraz https://www.tvksmp.pl/kanaly_TVK_c_lista.pdf .

TK Toruń (kablówka) - TVC (pod dawną nazwą NTL Radomsko) dostępna w pakietach, Rozszerzonym i od Zielonego wzwyż, pod numerem 718 na liście kanałów. Oferta Pakietu Rozszerzonego: https://www.tvk.torun.pl/art/files/4 . Pakietyzacja od Zielonego do Złotego: https://www.tvk.torun.pl/art/files/69 .

Toya (kablówka) - TVC dostępny jest od pakietu Naziemnego+ wzwyż pod numerem 621 na liście kanałów: https://toya.net.pl/telewizja#tv-pakiety-bazowe .

UPC (kablówka) - w ofercie telewizyjnej i w ofercie łączonej telewizja+ internet, kanał dostępny jest we wszystkich pakietach w usługach łączonych TV+ Internet: https://www.upc.pl/pakiety/telewizja-internet/ oraz https://www.upc.pl/telewizja/kup-telewizje/ . W obecnych usługach kanał dostępny jest od pakietu Start HD. Na dekoderach Mediabox kanał jest dostępny pod numerem 355. Na dekoderach Kaon oraz UPC TV 4K Box pod numerem 120. Kanału nie ma w usłudze UPC Go TV: https://www.upc.pl/telewi...sta-kanalow-tv/ .

Vectra (kablówka) – TVC HD dostępny od pakietu Złotego wzwyż pod numerem 190 na liście kanałów: https://n-8-3.dcs.redcdn.pl/file/o2/Vectra/www/Vectra/www/uploads/20211102085808/6488-epg-2021-in01-1-89.pdf


Satelita:

Kanał TVC (dawny NTL Radomsko) nadaje na satelicie Hot Bird - jest niekodowany (FTA). Parametry odbioru:

Eutelsat Hot Bird 13C (13°E)
tp. 10 (11,393 GHz, pol. ?, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

ID: NTL
PID V: 525 (MPEG-4/SD)
PID A: 780 (pol)
PID PCR: 525
SID: 4324
PID PMT: 273
Provider: TVN
Kodowanie: brak (FTA)

Źródło: https://satkurier.pl/news/198044/ntl-radomsko-juz-nadaje-jako-tvc.html


Ostatnia aktualizacja: 7.8.2022 r. - informacja o zaprzestaniu emisji na kanałach MWE.
Ostatnio zmieniony przez Dawidek 2022-08-07, 17:24, w całości zmieniany 68 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe fixing Sklep internetowy
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group