Styl w "MnS"

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

Styl w "MnS"

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Zainspirowany komentarzami z ShoutBoxu na temat fryzur bohaterek postanowiłem stworzyć temat gdzie będziemy rozmawiać o fryzurach, strojach czy stylu ubierania się bohaterów. Możemy pisać o ich rzeczach czy o ich dodatkach oraz o fryzurach czy zmianach w wyglądzie.
Ostatnio zmieniony 06 gru 2014, 22:31 przez Marek Forrester, łącznie zmieniany 1 raz.
Nobody does it better
SallyFan

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SallyFan »

No więc tak.. 8)

Przepraszam za użycie tego określenia, ale inaczej nie da rady - wszystkie ciuchy z Forrester Creations to poprostu szmaty. Jedyna 'creation' która mi się podobała to była kreacja Stephanie na ślub Becky&C.J.-a.

Co do fryzur:
Brooke troszkę gorzej wygląda w krótszych włosach, co jednak nie umniejsza jej piękności i czekam na ponowne długie włosy :serce:
Macy bardzo ładnie wygląda w długich włosach, aczkolwiek wolałem kolor, z którym leci obecnie w czołówce.
Morgan i Kimberly obecnie mają najładniejsze fryzury.

Boski Playboy się obstrzygł :lol: Wygląda o ciut lepiej 8)

Macy znowu dziś miała te stare jeansy w których widziałem ją w odcinkach z początka 1999 roku. Mogłaby sobie wreszcie sprawić nowe - no przecież jej matka prowadzi firmę mody!
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Aktualnie najbardziej podoba mi się fryzura Brooke. Morgan też ładnie wyglądała, ale teraz mi się wyjątkowo nie podoba. Ciuchy na ogół mają kiczowate i nudne. Szczególnie Ridżunio. Taylor ma okropną fryzurę. Jak miała wreszcie odpowiednią to musiała ją nosić tylko przez jeden odcinek. Fryzura Sally rlz.
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Morgan miała dziś super fryzurę.
Co do Brooke to mnie podoba się bardziej w długich włosach, bardziej niż w krótkich.

A jeszcze chciałem do stroju Macy miała dzisiaj koszulkę wciągnięta w spodnie które miała bardzo wysoko podniesione wyglądała okropnie a bluzka z dużym dekoldem hehe.
Nobody does it better
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Alexander pisze: A jeszcze chciałem do stroju Macy miała dzisiaj koszulkę wciągnięta w spodnie które miała bardzo wysoko podniesione wyglądała okropnie a bluzka z dużym dekoldem hehe.
To prawda. Macy w ogóle ostatnio wygląda fatalnie, ale to przez jej problemy. Bez makijażu dużo traci. W tych długich, prostych włosach bardzo jej niekorzystnie.
Goku
Posty: 4692
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:58
Lokalizacja: Dublin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

Ja nie mogę z nowej fryzury Kim...Jak ją widzę po prostu dostaję ataku śmiechu ::cojest:: ::cojest::...Najlepiej było jej w prostych blond włosach...

Okropna jest też ta peruka Stephanie...Najlepszą fryzurę ma chyba Brooke...

Amber moim zdaniem najlepiej wygląda w długich,jasnych i prostych włosach czyli w takich jakich występuje obecnie(oprócz ślubu Becky)...

Co do strojów to najlepiej ubierają się Amber i Morgan...Zwyczajne ubrania a nie takie łachy jakie nosi reszta(pewnie z resztek materiałów które im zostają)...
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Morgan i Amber łądnie się ubierają, ekstrawagancko bo np. Taylor nosi strasznie marne ciuchy, męża ma projektanta a ciuchy słabe...
Nobody does it better
arturkcf
Posty: 346
Rejestracja: 14 paź 2006, 18:44
Lokalizacja: POLAND

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: arturkcf »

No dobrze, ze ten temat zostal poruszony. Bohaterowie serialu ubierają się przerażająco beznadziejnie. Rozumiem, że jest to serial maksymalnie niskobudżetowy, ale powinni zachowywac pozory! Na milosc boska, jak sam tytuł mówi, to serial którego akcja w połowie toczy się wokoł świata mody. Jak wygląda Stephanie? Ciągle te same kroje, zero wyczucia smaku, brak klasy. Eric - ok, jest dojrzałym facetem, moze byc konserwatywny pod wzgledem mody dla mezczyz (na ironie jest projektantem mody.ha-ha-ha). Throne - dajcie spokóoj. co on dzisiaj miał na sobie? Dzisiaj, wczoraj, przed wczoraj. Tę samą gadkę można powtórzyć o prawie wszystkich bohaterach z paroma wyjątkami. Amber - w miarę oryginalne ciuszki, nawet niezłe fryzurki. Morgan, to samo co pani przed nią. Brooke jest tutaj wybitna postacią. Praktycznie co odcinek inne uczesanie (Uwielbiam oczekiwanie na jej nową fryzurkę : P). Można powiedzieć też pare słów o Ricku, który chyba zapomniał ile ma lat że bez przerwy nosi koszule z kołnierzem i spodnie od garnituru. Pomyłka :P Jedna wielka.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Brooke ma już dość długie włosy w porównaniu do poprzednich i tak jej ładniej :) , ubrania najgorsze nosili projektanci Eryk i Ridge. ::kwasny:: Morgan wygląda łądnie jak ma proste a ubrania też ma ciekawe, Amber też zawsze ciekawie wygląda -Kimberly też od kiedy porzuciła sweterki wygląda i żakiety dość dobrze a do burzy czarnych włosów dodałbym miotłe i prawdziwa wiedźma :zeby:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Tęczowy
Posty: 2113
Rejestracja: 23 mar 2006, 22:30
Lokalizacja: daleko

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tęczowy »

Mi najbardziej podobały się i podobają stroje Amber i Kim (po okresie noszenia sweterków ::jezyk:: ). Jak dla mnie, królowe mody ::jezyk::
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Kobiety mogą być , jeszcze jakieś pozory mody zachowują m.in Brooke czy Morgan , ale faceci :shock: to koszmar . Oni przede wszystkim powinni być modnie ubrani przecież są projektantami Mody , wręcz dyktatorami jak to się w tym świecie określa.

Już nie wspomne o Cesarzowej , której stroje są OKROPNE .
Misia
Posty: 1558
Rejestracja: 10 wrz 2006, 23:05
Lokalizacja: małopolska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Misia »

Mi się podoba obecna fryzura Morgan ::ok::
Team Hunter:)A jak!
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Dzisiaj podobały mi się Brooke, Morgan i... Macy (wreszcie wzięła się za siebie!).
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Macy faktycznie jak zakręciła sobie włosy to wyglądała o wiele lepiej.
Tkk_Bolly
Posty: 3361
Rejestracja: 15 sty 2006, 14:53
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tkk_Bolly »

Najlepszy ubiór :Morgan De Witt ,najlepsza fryzura : Kimberly Fairchild 8)
Oglądam: Złotopolscy, Klan, Plebania, Barwy Szczęścia, Emmerdale, Samo Życie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości