Quinn i Eric

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
DeaconFan
Moderator
Posty: 11904
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

Quinn i Eric

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Myślę, że przyda nam się temat o parze Quinn/Eric. Jest to w końcu ważna para, Quinn została kolejną żoną Erica i musiała się mierzyć chociażby z Sheilą.

Co sądzicie o Quinn i Ericu razem?

Ja lubię tę parę, aczkolwiek Quinn na dłuższą metę nie pasuje mi do Erica i nie jest godna tego, by nosić miano matrony rodu Forresterów.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2889
Rejestracja: 23 sie 2010, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 8
Wiek: 28

Re: Quinn i Eric

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

No i właśnie Quinn w naszych odcinkach pokazała, że to małżeństwo z Ericiem jest już martwe. Powinni się rozstać, bo o ile byli do pewnego momentu ciekawi, tak od momentu intrygi Quinn i Shauny przeciw Brooke są ze sobą jakby z przymusu, Eric niby wybaczył ale jednak nie do końca.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

Re: Quinn i Eric

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Zgadzam się, nie ma co ciągnąć tego małżeństwa. Niech każde z nich idzie własną drogą. Tylko nie wiem, czy Fuller powinna ryzykować z Carterem. Co do Erica - może spełni się marzenie Donny i wrócą do siebie.
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5058
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 6

Re: Quinn i Eric

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Quinn miała za dobrze i przy swoim dążeniu do autodestrukcji zje... ła sprawę najzwyczajniej w świecie . Sam Wayatt powiedział ostatnio że coś z nią nie tak pod względem niszczenia samej siebie.
Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 1196
Rejestracja: 25 sie 2005, 22:05
Lokalizacja: mazownieckie
Płeć: Kobieta
x 6
Wiek: 47

Re: Quinn i Eric

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cynthia »

Ja nie rozumiem Erika w tych wątkach. Powinien wtedy stanąć po stronie żony, to jej przecież przysięgał. Ale wolał wybrać w tej sytuacji byłą żonę. Moim zdaniem to on zdradził ich małżeństwo będąc nielojalnym, jak jeszcze nic złego się nie wydarzyło, tylko Brooke miała pretensje o jakieś wydumane rzeczy. Potem oczywiście była wina Quinn, ale nic by się nie wydarzyło, gdyby Eric nie miał problemów z zapamiętaniem która kobieta jest jego aktualną żoną.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości