Mask Singer

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
Artur
Posty: 412
Rejestracja: 24 sty 2017, 13:16
Lokalizacja: zdaleka
x 1

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artur »

Od 5 marca rusza nowe talent show na antenie TVN "Mask Singer".

12 celebrytów będzie wykonywało polskie i zagraniczne utwory, a zadaniem detektywów jest odgadnięcie kto kryje się pod maską:

https://youtu.be/Op7FRRdvJs4

Program poprowadzi aktor Michał Meyer, a w panelu detektywistycznym zasiądą: Kacper Ruciński, Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska i Kuba Wojewódzki.

W wielu krajach program okazał się hitem, a udział w nim brali nie tylko profesjonalni piosenkarze ale też dziennikarze" aktorzy, sportowcy czy nawet politycy.

Poniżej przykładowe występy z UK i Australii:

https://youtu.be/CKQDS2a-QQY
https://youtu.be/fEpdL21_igI

W panelu detektywistycznym pojawiła się gościnnie Joan Collins co widać na pierwszym filmiku. :)
Tkk_Bolly
Posty: 3362
Rejestracja: 15 sty 2006, 14:53
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tkk_Bolly »

Przyznam, że to długo wyczekiwany przeze nie program.
Cieszę się, że będzie realizowany przez TVN, bo patrząc na skład choćby ostatniej edycji Agenta to jest szansa, że zobaczymy czołowe gwiazdy tak jak w innych krajach.
W TVP pewnie nikt bardziej znany niezwiązany z telewizją publiczną nie chciałby wystąpić, a w Polsacie bałem się, że byłby skład influencerów i gwiazd internetu, tak jak w ostanich edycjach Tańca Gwiazdami, których w dużej mierze nie kojarzyłem.

Będę omijał portale plotkarskie, aby mięć większą zabawę z oglądania, bo przypominam, że na pudelku wyciekł skład jury jeszcze przed oficjalnym potwierdzeniem realizacji programu ::loll:: Więc jakoś nie chce mi się uwierzyć, że tożsamość choćby kilku uczestników programu nie zostanie "odgadnięta" jeszcze przed premierą. ::rad::
Oglądam: Złotopolscy, Klan, Plebania, Barwy Szczęścia, Emmerdale, Samo Życie
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Spodobał mi się pierwszy odcinek „Mask Singer". Najbardziej występ róży i kota. Byłem w szoku kim okazała się osoba, która odpadła.

Zastrzeżenia mam tylko do tego, że jurorzy czasem od czapy typują dla jaj. Serio Jarosław Gowin? Mogliby mniej typy z kosmosu dawać.

Będę dalej oglądał. Na plus również Michał Mayer w roli prowadzącego. Jego debiut w tej roli i dobrze się sprawdza. Cieszę się, że nie prowadzi tego ktoś ograny typu Chajzer, Prokop, Kazadi, itp. bo ile można.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Artur
Posty: 412
Rejestracja: 24 sty 2017, 13:16
Lokalizacja: zdaleka
x 1

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artur »

To że pojawiają się czasami absurdalne nazwiska, to jest rzecz normalna na całym świecie. W UK co chwila pojawia się typ w postaci rodziny królewskiej albo premiera Johnsona. Oczywiście politycy również mogą brać udział w tym programie i tak było m.in. w USA.

Niektóre te cięcia mogą być spowodowane tym, że Wojewódzki i Ruciński lubią się nabijać z polityków i w obecnej sytuacji niektóre docinki mogły być nie na miejscu. Pierwsze odcinki były nagrywane jeszcze przed atakiem na Ukrainę.

Wolałbym by grafika i ścieżka muzyczna była taka jak na brytyjskim kanale itv:

https://youtu.be/UH28Kh2Cyvc

EDIT: Ale mam problemy ze składnią ostatnio. Niestety mam covida i trochę trudniej mi się pisze i dłużej myśli.
Ostatnio zmieniony 07 mar 2022, 13:00 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Dawidek
Administrator
Posty: 9855
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 21
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Artur, szybkiego powrotu do zdrowia!

W tych okolicznościach, jakie są u Ciebie, to składnią się teraz nie przejmuj.
Tkk_Bolly
Posty: 3362
Rejestracja: 15 sty 2006, 14:53
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tkk_Bolly »

Program długo wyczekiwany, jednak emocje programem szybko opadły.

Jak można na początku odcinka w migawce pokazać kto odpada na koniec (Tort) :roll:
Oczywiście podobnie jak B@r też byłem w szoku, że to Mateusz Banasiuk krył się pod kostiumem. Jego występ na początku raczej był mi obojętny, jednak gdy dowiedziałem się, że to Mateusz to trochę szkoda, że odpadł i teraz wracam do tego występu ::loll:: I jednak głos ten sam i mogłem się zorientować, że to on, bo w końcu kojarzę go z filmów, seriali i teatru.

Oczywiście ograniczam informacje z serwisów plotkarskich aby nadal mieć element zaskoczenia przy oglądaniu. Podejrzewam, że Kotem jest Michał Milowicz, co do innych nie mam pojęcia, ale to raczej nie te osoby które typują Detektywi/Jurorzy.

Zgadzam się, że Michał Mayer jako prowadzący się fajnie sprawdził.

Na minus także komentarze jurorów PODCZAS występu uczestnika.
Ostatnio zmieniony 09 mar 2022, 19:48 przez Tkk_Bolly, łącznie zmieniany 3 razy.
Oglądam: Złotopolscy, Klan, Plebania, Barwy Szczęścia, Emmerdale, Samo Życie
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Tkk_Bolly pisze:Jak można na początku odcinka w migawce pokazać kto odpada na koniec (Tort)
Tak było? Na szczęście się spóźniłem jakieś trzy minuty i trafiłem już na końcówkę występu prowadzącego, ufff. :lol:

Ja znam dwa nazwiska – w tym jedno, którego jeszcze nie było - i powiem, że robią wrażenie. 8)
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Artur
Posty: 412
Rejestracja: 24 sty 2017, 13:16
Lokalizacja: zdaleka
x 1

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artur »

Ja proponuję utworzyć osobny temat tego programu wraz z jakimś typerem, gdzie po programie będziemy zgadywać kto znajduje się pod maską.
Dawidek
Administrator
Posty: 9855
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 21
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Typer musiałby powstać na jakiejś zewnętrznej stronie, poza forum - szczególnie, jeśli miałby on formę otwartą. Proponuję, by typowania prowadzić w tym temacie, w przyszłości w ewentualnym wątku poświęconym programowi "Mask Singer". Jeśli będzie większe zainteresowanie (a jest potencjał) to posty z tego tematu poświęcone temu programowi zostaną przeniesione do osobnego tematu (włącznie ze wszystkimi typowaniami).
Dla wygody nas wszystkich prosiłbym, by posty poświęcone "Mask Singer" były poświęcone tylko temu programowi, co ułatwi ewentualne przeniesienie postów. W przeszłości miałem nieraz dylemat czy przenosić jakiś post, bo zawierał inne wątki, co zaburzało dyskusję.
Tkk_Bolly
Posty: 3362
Rejestracja: 15 sty 2006, 14:53
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tkk_Bolly »

B@r pisze:
Tkk_Bolly pisze:Jak można na początku odcinka w migawce pokazać kto odpada na koniec (Tort)
Tak było? Na szczęście się spóźniłem jakieś trzy minuty i trafiłem już na końcówkę występu prowadzącego, ufff. :lol:
Niestety tak, następnym razem pominę wstęp. :wink:

Zgadzam się z Dawidkiem, można typować tu w dyskusji. :wink:
Oglądam: Złotopolscy, Klan, Plebania, Barwy Szczęścia, Emmerdale, Samo Życie
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Jeśli chodzi o moje typy to z pierwszego odcinka podejrzewam, że Słońcem jest Basia Kurdej-Szatan, Kotem Marcin Miller, a Różą Dorota Gardias. Jeśli chodzi o Prysznic i Monstera to zaś nie mam pojęcia. :lol:

A wy kogo obstawiacie na tym początkowym etapie?
Ostatnio zmieniony 11 mar 2022, 08:07 przez B@r, łącznie zmieniany 2 razy.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Artur
Posty: 412
Rejestracja: 24 sty 2017, 13:16
Lokalizacja: zdaleka
x 1

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artur »

Jeśli chodz o słońce, to stawiam na Majkę Jeżowską. Kotem może być Michał Milowicz. W przypadku róży też stawiam na Dorotę Gardias. Monsterem może być Igor Kwiatkowski - nawet strój ma kolory sweterka Mariolki. W przypadku prysznica nie mam pojęcia.
Tkk_Bolly
Posty: 3362
Rejestracja: 15 sty 2006, 14:53
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tkk_Bolly »

Drugi odcinek Mask Singer znacznie lepszy od pierwszego, bo w końcu mamy dwie wokalistki odstające poziomem od reszty. A przecież w tym programie chodzi też o śpiewanie. Tym samym mam swoich faworytów, czyli:

Bocian - Natalia/Paulina(?) Przybysz
Deszcz- Natasza Urbańska - a może macie inne typy? ::chytry::

Jeśli jest jeszcze ktoś typowo zawodowo z branży muzycznej, to jego występ był do tej pory przeciętny.

Dla mnie zaskoczeniem, że pod maską krył się Stefano Terrazzino i to kolejne duże nazwisko w programie ::rad::
Ostatnio zmieniony 13 mar 2022, 01:06 przez Tkk_Bolly, łącznie zmieniany 3 razy.
Oglądam: Złotopolscy, Klan, Plebania, Barwy Szczęścia, Emmerdale, Samo Życie
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

A w kolejnym odcinku będą nowe maski? Bo jak nie to już musi gdzieś tu być Zamachowski, o którym wiem z produkcji.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2022, 01:08 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Artur
Posty: 412
Rejestracja: 24 sty 2017, 13:16
Lokalizacja: zdaleka
x 1

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artur »

Drugi odcinek zdecydowanie lepszy od pierwszego. Dobre wykony i zdecydowanie ciekawsze stroje. Wiedźma pod względem stylizacji wymiata.

Stefano chyba zawiedziony, że tak szybko odpadł. Dla mnie najsłabsza była ważka. Nie typuję po tym odcinku kto może znajdować się pod daną maską bo trudno stwierdzić po tropach i wokalach.

B@r już nie będzie nowych masek. W kolejnym odcinku pojawi się piątka uczestników z pierwszego, a w czwartym z wczorajszego.
Dwie najsłabsze osoby będą miały dogrywkę i usłyszymy je drugi raz. Dopiero w piątym odcinku zobaczymy/usłyszymy wszystkie maski razem.

Jeśli nazwisko Zamachowskiego wyciekło bezpośrednio z produkcji, to współczuję tej osobie utraty premii przy tak wysokiej inflacji. Kary finansowe ponoć są kosmiczne. :)
Ostatnio zmieniony 13 mar 2022, 07:46 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości