Mask Singer

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
Tkk_Bolly
Posty: 3361
Rejestracja: 15 sty 2006, 14:53
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tkk_Bolly »

Miło było zobaczyć Tatianę Okupnik w roli gościnnego jurora. Świetnie się sprawdziła. Mam nadzieję, że to przymiarka aby zastąpić nią Julię Kamińską w przyszłej edycji. ::rad::

Kacper Ruciński widać, że czuję się mało komfortowo i jak na stand-upera jest wyjątkowo nudny. Zawsze ten sam typ żartu z pokręconą logiką skojarzeń.

Objawieniem w roli jurora jest Joanna Trzepiecińska i mimo, że czasem musi udawać, że nie wie kto jest pod maską (my wiemy a co dopiero jurorzy) to robi to z klasą.

I Michał Meyer świetnie się sprawdził w roli prowadzącego.
,
To, że Słońcem jest Beata zorientowałem się dopiero w połowie edycji. Fajnie, że w programie występują tak wielkie nazwiska.
Oglądam: Złotopolscy, Klan, Plebania, Barwy Szczęścia, Emmerdale, Samo Życie
Artur
Posty: 410
Rejestracja: 24 sty 2017, 13:16
Lokalizacja: zdaleka

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artur »

Amerykańska 5 edycja "The Masked Singer" będzie dostępna od soboty na Playerze.
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Artur pisze:Amerykańska 5 edycja "The Masked Singer" będzie dostępna od soboty na Playerze.
To najnowsza?

Śmiesznie będzie jak u nas Natasza znowu zajmie drugie miejsce. :mrgreen:
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Artur
Posty: 410
Rejestracja: 24 sty 2017, 13:16
Lokalizacja: zdaleka

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artur »

B@r pisze:To najnowsza?
Nie. 5 edycja jest z wiosny 2021 roku, a teraz jest emitowana w Stanach 7 edycja :)
Artur
Posty: 410
Rejestracja: 24 sty 2017, 13:16
Lokalizacja: zdaleka

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artur »

1 polską edycję "Mask singer" wygrał Deszcz. Pod maska znajdowała się Natasza Urbańska. 2 miejsce Bocian - Anna Karwan, a 3 Kogut - Krzysztof Skórzyński.

Kolejna edycja na wiosnę 2023 roku.
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Według Press wiosna bez drugiej edycji "Mask Singer". Patrząc na to, że pewnie jesienią w tym paśmie znowu "Mam talent", to możliwe, że to koniec tego formatu w Polsce - https://www.press.pl/tresc/74194,drugie ... osna-w-tvn

Jakby stacja była zadowolona z wyników oglądalności i koszty się zwróciły, nie robiłaby takiej przerwy.

Jeśli to się potwierdzi, będę rozczarowany bo liczyłem na kolejną odsłonę. Pierwsza mnie ciekawiła.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Artur
Posty: 410
Rejestracja: 24 sty 2017, 13:16
Lokalizacja: zdaleka

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artur »

TVN spieprzył ten format i to spowodowało, że program tracił na oglądalności. Niski poziom realizacji spowodował, że mieliśmy do czynienia z przaśnym programem. Wystarczy spojrzeć na edycje z UK, Holandii, Niemiec, które są nowoczesnymi i na wysokim poziomie widowiskami rozrywkowymi. Szkoda.
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Co według ciebie było słabe w realizacji? Widziałem jakiś odcinek jednej z zagranicznych edycji i nie widziałem różnicy, by TVN z tym formatem odstawał.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Mariush
Posty: 414
Rejestracja: 02 gru 2013, 22:01
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mariush »

Moim zdaniem ten program mógłby być dobry, gdyby nie beznadziejni jurorzy i to sztuczne udawanie, że nie wiedzą, kto jest pod maską. Występy były ok, ale cała otoczka tragiczna.
Nie Ridge gdy wyrzucą Cię na Brooke.
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Najgorszy z jury był Kacper Ruciński, który chyba myślał, że jest śmieszny jak powtarzał jak mantrę, że ktoś tam pod maską to "jego stary". :lol: ::kwasny:: Julia Kamińska też przesadzała, podając od czapy polityków typu Ziobro. Rozumiem, że na początku nie strzelą w 10, ale tam się prosiło o więcej realizmu i typów od detektywów popartych czymś sensownym. Największe pozytywne zaskoczenie to była Joanna Trzepiecińska.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Artur
Posty: 410
Rejestracja: 24 sty 2017, 13:16
Lokalizacja: zdaleka

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artur »

B@r pisze:Co według ciebie było słabe w realizacji? Widziałem jakiś odcinek jednej z zagranicznych edycji i nie widziałem różnicy, by TVN z tym formatem odstawał.
Studio w porównaniu do zagranicznych edycji było klitką i małe były możliwości kamer. Miałem wrażenie, że oglądam relacje z osiedlowej telewizji kablowej. Jakieś wklejki publiczności nieadekwatne do sytuacji na scenie. W pierwszym odcinku pościnali reakcje oraz zachowania widowni z innych dni nagraniowych i zmontowali w stylu trochę propagandowym. Takie zabiegi widziałem w programach rozrywkowych białoruskiej telewizji. Pewnie jest to coś normalnego w telewizji, ale nigdy nie było tak amatorsko pokazane.
Kompletnie niedobrane jury z Rucińskim i Kamińską. Tatiana Okupnik będąc gościnią półfinału zmiotła ich przez cały sezon. Oprawa graficzna i muzyczna też była taka standardowa jak "The Masked Singer" ruszał na zachodzie kilka lat temu.
Wielka szkoda, że Edward Miszczak nie zabrał ze sobą dziadzi Iwańskiego, który odpowiada za realizację dużych formatów w TVN-ie, bo ten się zatrzymał na "X-Factorze".

B@r jak masz VPN-a, obejrzyj proszę sobie w necie na ITV Hub chociaż jeden odcinek brytyjskiej wersji, a zobaczysz jaka jest przepaść pomiędzy ich, a naszą wersją. :)

Dobrze, że kolejna edycja na ITV rusza już po nowym roku :)
Goku
Posty: 4692
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:58
Lokalizacja: Dublin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

Obejrzałem pierwszy odcinek najnowszego sezonu wersji brytyjskiej, bo w Irlandii leci w ogólnodostępnej telewizji i rzeczywiście różnica jest spora. Jurorzy dobrze się bawią, ale zachowują się jak w każdym innym programie rozrywkowym, nie wydurniają się na siłę i nie są krindżowi. Szkoda tylko, że poza Ritą Orą nie wiem kim są. :lol: Prowadzący w wersji UK jest dużo zabawniejszy. No i nie ma tych żenujących reakcji publiczności. Pod względem samych występów i produkcji nie zauważyłem dużej różnicy, ale może po prostu się nie znam. :lol:

Tak czy siak szkoda, jeśli nie będzie już kolejnego sezonu polskiej wersji. Najlepsza część zabawy to było jednak zgadywanie, kto jest w tym kostiumie, a tu z tego co patrzyłem po listach uczestników poprzednich edycji, mam szanse znać może 2-3 gwiazdy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BeLieF i 0 gości