| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przeszłość
Autor Wiadomość
mailo 

Wysłany: 2016-02-01, 21:06   

Adex-fan Brooke napisał/a:
mailo napisał/a:
DeaconFan napisał/a:
uratował np. Felicię przed gwałtem.

A później chyba sam zgwałcił Jessickę (?)

Oj mailo jednak nie oglądałeś video, które zamieściłem na YouTube bo byś nie pytał ::chytry:: ::jezyk::
Tak Sly atakował Taylor 2 razy i Jessice zgwałcił.

No czyli dobrze pamietałem nie musze nic oglądać ::jezyk:: Pamietam nawet, że chodził zamaskowany i nikt na początku nie wiedział, że to on.

DeaconFan 
Moderator

Wysłany: 2016-02-16, 14:37   

Pytanie do osób dobrze pamiętających odcinki z 1989 roku:

czy Bobbie Eakes (Macy) i Clayton Norcross (Thorne nr 1) mieli w serialu choć jedną wspólną scenę? Coś mi świta, że tak, ale nie jestem pewien. Bo Macy pojawiła się w serialu chyba jeszcze za czasów pierwszego Thorne'a?

kubeczek 
ThorneFan

Wysłany: 2016-02-16, 15:17   

DeaconFan napisał/a:
czy Bobbie Eakes (Macy) i Clayton Norcross (Thorne nr 1) mieli w serialu choć jedną wspólną scenę? Coś mi świta, że tak, ale nie jestem pewien. Bo Macy pojawiła się w serialu chyba jeszcze za czasów pierwszego Thorne'a?

Tak, mieli jedną. Chyba w jakimś barze lub restauracji rozmawiali.

DeaconFan 
Moderator

Wysłany: 2016-02-16, 17:59   

kubeczek napisał/a:
Tak, mieli jedną. Chyba w jakimś barze lub restauracji rozmawiali.

No! Właśnie kojarzyłem coś takiego! Dzięki. Fajnie, jakby ktoś dał linka do tej sceny, jeśli jest gdzieś w necie. :wink:

Niestety zapominam już o wielu rzeczach z przeszłości, podczas gdy kiedyś takie fakty były mi znane...

Dawidek 

Wysłany: 2016-02-16, 22:11   

Potwierdzam, że Eakes była już za czasów Norcrossa. Oglądam odcinki na kanale Marek Logan i był ten aktor nawet w tym samym odcinku co Bobbie (teraz oglądam epizody z udziałem Trachty). Tak na marginesie - wtedy Sally bardziej chciała swatać swoją córkę z Ridge'm. Nie kojarzę żadnej wspólnej sceny, być może była w odcinku, którego nie ma w zasobach na wyżej podanym kanale.

paw 

Wysłany: 2016-02-27, 15:28   

Czy mógłby ktoś w związku z powrotem Karen -co prawda nie wiem na jak długo :) -przypomnieć w skrócie jej losy w Modzie, jak to było , że została znalezione w barze , a teraz jest bogatą siostrą Billa ,ale głównie chodzi mi o jej losy po przyjeździe do miasta, gdy nikt jej nie znał. Dzięki z góry.

Adex-fan Brooke 
:)

Wysłany: 2016-02-27, 21:33   

Blake wyszukał Karen w barze i sprowadził aby rozdzieliła Taylor i Ridge'a, za jego namową przerobiłą się na Caroline z wyglądu, Ridge doznał szoku, ale chemii między nimi nie było, sama Karen zainteresowała się bardziej Thorne'm i no trochę walczyła o niego z Macy (bójka na jedzenie), Karen była też porwana przez Blake'a, który oszalał, Bill i Thorne ją uratowali, wjechali nawet autem przez bramę. Bill i Karen nawiązali poprawną relację jako córka&ojciec, przy tym Karen utrzymywała kontakt ze swoją adopcyjną matką oraz zaprzyjaźniła się z Brooke od której chyba przejęła Connora. Jakoś tak to było, że na ciążę go złapała i brali już ślub, ale okazało się, że jednak nie była w ciąży tylko chyba bała się przyznać i ktoś ją zdemaskował gdy już byli gotowi do ślubu... Później chyba wyjechała, jak ktoś pamieta detale lepiej lub jeśli coś pomyliłem to napiszcie.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...

paw 

Wysłany: 2016-04-19, 14:27   

Czy wie ktoś może w którym odcinku lub okolicach była taka dość wtedy zaskakująca scena seksu Marcusa i Amber- po czasie okazało się , że wtedy się poczęła Rose?

bosskicinu 

Wysłany: 2016-04-19, 14:33   

Był to odcinek 5984. Jednak Amber juz wtedy wiedziała że jest w ciąży wobec tego poczęcie Rosie musiało być dużo wcześniej

paw 

Wysłany: 2016-04-19, 14:38   

A była tamta scena pokazana?

bosskicinu 

Wysłany: 2016-04-19, 18:12   

To jest ta scena

https://www.youtube.com/watch?v=uYfGrxZCrag

paw 

Wysłany: 2016-04-19, 19:03   

Tą znam , ale właśnie chodziło o wcześniejszą bo taką kojarzę trochę. Ale może jej nie było nie wiem :)

Forrester 

Wysłany: 2016-08-31, 14:12   

DeaconFan napisał/a:
Może się mylę, ale wydaje mi się, że jak Bill Sr regularnie występował to nie było mowy o jego miłości do Stephanie. Oni tylko się przyjaźnili. Zdaje mi się, że ta wiadomość o miłości Billa do Stephanie wypłynęła dopiero w obecnych odcinkach.

To chyba jakiś żart :) Kochał swoją żonę Marion, potem romansował m.in. z Margo, Donną, Darlą i Julie, ale relację ze Stephnie zawsze miał przyjacielską (do tego pomagał jej nieraz w brudnych interesach). Ta miłość to chyba na potrzebę chwili zejścia ze sceny :)

DeaconFan 
Moderator

Wysłany: 2016-08-31, 16:16   

Forrester napisał/a:
Ta miłość to chyba na potrzebę chwili zejścia ze sceny

No tak, to przykład tzw. rewrite'u. Na potrzeby chwili scenarzyści zmieniają dobrze znaną widzom historię...

Elmoo 

Wysłany: 2016-10-15, 22:16   

https://www.youtube.com/watch?v=XkxyU2knwMo
Pamiętam tę scenę jak ją oglądałem w dzieciństwie, Kimberly przyszła zakapturzona i Brooke na początku nie rozpoznała jej - zgadywała, że to Stephanie albo Sally. Potem Kimberly zdjęła kaptur i zaczęła rozwalać wszystko jakimś kijem chyba, aż w końcu zaczęły się kłócić i jedna wypchnęła drugą w szybę. :lol: Ah, te stare, pokręcone sceny.

Odpowiedz do tematu