Przeszłość

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Zauważyliście, że w starych odcinkach Stephanie bardzo często raczyła się szampanem, albo jakimś innym alkoholem? Gościom też często podawała na wejściu alkohol. :D
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17491
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

A to alkocholica jedna :lol: Nie no, po prostu kiedyś chyba więcej się piło ciągle. Wystarczy zobaczyć "Dynastię" oryginalną, cały czas chlali i palili papierosy :lol:
Ostatnio zmieniony 10 cze 2020, 22:25 przez Adex-fan Brooke, łącznie zmieniany 1 raz.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Adex-fan Brooke pisze:A to alkocholica jedna :lol: Nie no, po prostu kiedyś chyba więcej się piło ciągle. Wystarczy zobaczyć "Dynastię" oryginalną, cały czas chlali i palili papierosy :lol:
To prawda, kiedyś nie było takiej "poprawności politycznej". Teraz w serialach nawet mało kto pali papierosy, a kiedyś to było normalne.

A czy ktoś pamięta może, w którym roku w Polsce emitowano odcinki B&B z 1990 roku? :D
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Dawidek
Administrator
Posty: 9796
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Z tym paleniem, to bardziej wchodzą w życie kwestie zdrowotne. Wiadomo powszechne, że palenie szkodzi. Ja osobiście nie mam nic przeciwko scenom z papierosem czy fajką - mnie i tak nikt nie przekona do palenia. :D Z piciem alkoholu sprawa nie jest już tak jednoznaczna, więc w serialach, także w "MnS" pojawiają się sceny z kieliszkami w roli rekwizytów. Przecież Steffy popijała wino z mężem, Eric popija swoje martini czy Bill szkocką.
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Oglądając od jakiegoś czasu regularnie stare odcinki B&B, naszła mnie refleksja, że szkoda, że wiele osób tych czasów nie pamięta, albo nigdy nie widziało i jak coś tam słyszało, to tylko z opowieści. A nic nie odda klimatu klasycznych odcinków!

Będąc teraz w połowie 90 roku, gdy po śmierci Caroline Brooke ma chrapkę na Ridge'a (będąc w ciąży z Erykiem), jeszcze bardziej widzę, jaka to głupia baba. Z jednej strony w jednym odcinku mydli oczy Erykowi (chociaż jak ten podsycony Stephanie, która zasiała mu ziarno niepewności, że Brooke nie zapomniała o ich synu i nią o niego pyta, to ona mówi wymijająco) i planuje z nim przyszłość, mówiąc, że jest w 8. miesiącu ciązy, a z drugiej mówi sama do siebie w pierwszej osobie takie rzeczy: "Brooke, co ty robisz?! Ty nigdy nie przestaniesz myśleć o Ridge'u". :lol: No i już wspomina na potęgę namiętne momenty z Ridgem, by zaraz później iść z Erykiem zobaczyć ich nowy penthouse. :roll: :lol:

Jakby nowi fani widzieli te odcinki, mieliby lepszy ogląd na dzisiejszą Bruczkę. ::krzyw::
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Joe
Posty: 1739
Rejestracja: 07 wrz 2007, 19:40
Lokalizacja: ...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Joe »

No brawo B@r wszyscy którzy właśnie pamiętają stare odcinki wiedza, że Brooke to największa hipokrytka tego serialu, która obecnie poucza wszystkich i patrzy z góry.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17491
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

B@r pisze:mieliby lepszy ogląd
Czyli jaki? Stwierdziliby, że dojrzała? Czy może, że faktycznie zawsze przede wszystkim kochała Ridge'a? A może, że młoda Brooke nie różni się wiele emocjonalnie od innych młodych postaci w trójkątach? Na siłę jakaś ta Twoja krytyka Brooke, no ale nie ma za co współcześnie krytykować to żyjesz przeszłością :lol: Mnie nigdy nie dziwiło, że Brooke chce być kochana i ułożyć sobie życie z kimś innym, ale prawdziwa miłość nigdy nie przemija i jeszcze jak się z nią obcuje to zawsze miesza w sercu i w myślach, mam nadzieję, że dojrzejesz jak Brooke aby na przyszłość czytać jakieś bardziej sensowne przemyślenia o przeszłości bohaterów a nie tylko jakaś wymuszona krytyka i zachwyty nad Taylor przed przedawkowaniem botoksu. :lol:
Ostatnio zmieniony 20 gru 2020, 14:29 przez Adex-fan Brooke, łącznie zmieniany 1 raz.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9796
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Pk - Ridge jest przeznaczeniem dla Brooke - ale to nie zmienia faktu, że ona źle ulokowała swoje uczucia. To samo można powiedzieć o Taylor. Ridge kochał dwie kobiety na raz - Brooke i Taylor. Jak z jedną mu się nie udawało - zaraz leciał do drugiej. Brooke powinna na starość zmądrzeć i poszukać kogoś bardziej odpowiedzialnego. Na pewno ta osobą nie jest Bill. Logan w przeszłości miała okazję, by związać się z kimś bardziej odpowiednim niż Forrester.
Może Brooke i Eric? Ona ma silniejszy charakter od niego, a on lubił bardziej władcze kobiety. Każda jego żona była bardziej władcza. Ciągnie do do takich wariatek jak Sheila i Quinn. Stephanie też można uznać za osobę, która nie zawsze działała jak na przykładną obywatelkę przystało.
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Adex-fan Brooke pisze:Na siłę jakaś ta Twoja krytyka Brooke, no ale nie ma za co współcześnie krytykować to żyjesz przeszłością
Nie żyje, po prostu od ponad pół roku oglądam codziennie w holenderskiej telewizji stare odcinki, które dają mi różne dodatkowe przemyślenia. To coś złego?! Ty nie wracasz do starych odcinków ulubionych seriali? Akurat to, co oglądam w B&B, to jedne z lepszych czasów, więc twoja krytyka jest śmieszna. Wolę te klasyczne odcinki niż te nowe. :D Ale ten wątek, co teraz przywołałem to ci nie na ręke, ojej. Nagle źle mówić o przeszłości...
Adex-fan Brooke pisze:Czyli jaki? Stwierdziliby, że dojrzała? Czy może, że faktycznie zawsze przede wszystkim kochała Ridge'a? A może, że młoda Brooke nie różni się wiele emocjonalnie od innych młodych postaci w trójkątach?
Raczej zacytowaliby Stephanie, że to "slut from the valley".

Minęła chwilka od mojego wpisu i już Brooke w 8. miesiącu ciąży z Erykiem powiedziała Stormowi, że od nowa zakochała się w Ridge'u – https://www.youtube.com/watch?v=dBLCsz7PuJE&t=15s
Niestety jak Eryk ją pyta o uczucia do niego i Ridge'a, to ona go oszukuje i mydli oczy ::kwasny:: I to jest wkurzające. To nie jest normalne!!!!
Dawidek pisze:Pk - Ridge jest przeznaczeniem dla Brooke
Pk, kto? ::bojesie::
Adex-fan Brooke pisze:zachwyty nad Taylor przed przedawkowaniem botoksu.
Nie było nic o Taylor, ale musiałeś ją wtrącić. Myszko, masz problem z usprawiedliwianiem serialowych kurtyzan ::ysz:: ::kwasny:: :roll: .
Ostatnio zmieniony 21 gru 2020, 23:36 przez B@r, łącznie zmieniany 9 razy.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17491
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

B@r pisze:Ale ten wątek, co teraz przywołałem to ci nie na ręke, ojej. Nagle źle mówić o przeszłości...
Bzdura :lol: oraz jak bzdurę czytam to często komentuję bez względu na to czy to aktualne wydarzenia czy nie.
B@r pisze:To nie jest normalne!!!!
To jest normalne gdy się kocha dwie osoby i chce się przekonać samą siebie do jednej z nich, że tak będzie właściwie a jednak serce mówi co innego. Brooke często była zagubiona w uczuciach, dlatego te Twoje oskarżenia są wyssane z palca.
B@r pisze:Nie było nic o Taylor, ale musiałeś ją wtrącić
Nawiązałem przecież do tych odcinków, które w zdjęciach przypominasz, Dawidek też odwołał się do Taylor i innych postaci.
B@r pisze:Myszko, masz problem z usprawiedliwianiem serialowych kurtyzan
Że co? :shock: :lol: :lol: :lol: Jeśli ktoś tu ma jakieś problemy to ewidentnie Ty :wink:
Ostatnio zmieniony 22 gru 2020, 00:35 przez Adex-fan Brooke, łącznie zmieniany 1 raz.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9796
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

B@r pisze: Myszko
Jak miło. Wiedziałem, że pasujecie do siebie. ::loll::

Wracając do przeszłości. Bywało, że Brooke była rozdarta między dwoma mężczyznami, ale takie uczucie nie zawsze jest złe. W tym serialu, uczucie do dwóch osób jednocześnie to w zasadzie norma. To nie tylko Brooke, ale także sam Ridge kochał dwie kobiety jednocześnie. Dodajmy jeszcze Liama, Erica, Steffy. Jeszcze niejedną postać znajdziemy. Mówienie, że Brooke jest kurtyzaną - to raczej zbyt mocne określenie.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17491
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Dawidek pisze:ale takie uczucie nie zawsze jest złe. W tym serialu, uczucie do dwóch osób jednocześnie to w zasadzie norma. To nie tylko Brooke
Dokładnie! To miałem dopisać.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

W Holandii właśnie wyemitowano odcinek, w którym Brooke po seksie z Ridgem przyznaje się w końcu swojemu mężowi Erykowi, że kocha Ridge'a.

Ich dialog doski. :mrgreen:

Eric: Kochasz Ridge'a?
Brooke: Tak.
Eric: To nieprawda.
Brooke: Prawda.
Eric: Kiedy...
Brooke: Kiedy to zrozumiałam? Nie wiem. Chyba zawsze o tym wiedziałam, ale nie chciałam się do tego przyznać. Z całego serca żałuję, że Cię skrzywdziłam. Chciałabym ci tego oszczędzić, ale musiałam ci o tym powiedzieć. Nie mogłam dłużej udawac.
Eric: Udawałaś? Długo?
Brooke: Kilka miesięcy. Próbowałam z tym walczyć, ale zrozumiałam, że to nic nie da. Wiedziałam, że nigdy już nie będzie tak jak było. Eric, powiedz coś.
Eric: Wyjdź! Nie mam ci nic do powiedzenia! Idź! :mrgreen:

::rad::
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
PetroPython
Posty: 1672
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:49
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć: Mężczyzna
x 3
Wiek: 33

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PetroPython »

Cała Brooke :lol:
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17491
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Potem zrobili kopiuj wklej z Thorne'm :lol: i w sumie Nickiem i Billem ::rad:: Brooke zawsze najbardziej kochała w głębi serca Ridge'a :serce:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości