Co chcielibyśmy w odcinkach w Polsce?

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
Mandy
Posty: 176
Rejestracja: 09 lut 2007, 22:05
Lokalizacja: z miasta

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mandy »

Eee, ja chciałabym wątek homoseksualny w "Modzie..." :> ale nie na czas krótki... ale na długi ;>
Well, I die just a little bit...
My love for You is something I can't hide and I...
... cry just a little bit...
Cry...
Awatar użytkownika
Pottermaniack
Posty: 2886
Rejestracja: 20 gru 2008, 19:21
Lokalizacja: Stąd

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pottermaniack »

Część I

Na wieść o bieżących wydarzeniach, do LA przyjeżdża Rick. Dochodzi do jego konfrontacji z matką i Bridget, Forrester popiera siostrę i nazywa matkę "chorą, egoistyczną suką". Popiera go także Thorne, zaś Logan Eryk. Co dziwne, Brooke potępia także Ridge, który dzięki terapii coraz lepiej dogaduje się z Taylor i wydaje się, że ich kryzys został zażegnany. Dzięki kontaktom nabytym w Europie, Rick dostaje oficjalny zakaz zbliżania się Brooke do niego, Bridget i Stephanie, której Logan poprzysięga, że jeszcze tego pożałuje. Brooke wyjeżdża do Paryża, gdzie przypadkowo spotyka Morgan, która, jak się okazuję, jest świeżo upieczoną żoną Whipa Jonesa i przestała myśleć o Ridge'u, jednak nie o zemście na Stephanie. Razem Brooke, Morgan i Whip obmyślają plan zemty...

Tymczasem Eryk wywala Stephanie z Forrester Creations. Rodzina potępia Eryka i nazywa go kretynem za to, że nie widzi w zachowaniu Brooke nic złego i wyrzucił Stephanie z firmy. Thorne podejmuje decyzję, że przyjmie do SC Ricka i Stephanie, którzy będą odpowiedzialni za stworzenie nowej kolekcji dla seniorów pod okiem Ridge'a. Postanawia również, że muszą zatrudnić w firmie nowego projektanta odpowiedzialnego za kolekcję młodzieżową. Na wieść o tym, do Forrestera zgłasza się... Kimberly, która pracowała w Europie w domu mody Versace jako projektantka, lecz została wyrzucona przez odbicie faceta szefowej. Thomas domyśla się, że nowym celem Kim jest powrót do Ricka, jednak, jak się okazuje, nie będzie to łatwe- Thomas nakrywa Ricka w objęciach... nowego modela SC, Jacksona ( w tej roli- Zac Efron :lol: :mrgreen: ). Jakby tego było mało, o posadę nowej projektantki walczy też tajemnicza Lady X, która ukrywa swoją tożsamość...
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Pottermaniack pisze:Thomas nakrywa Ricka w objęciach... nowego modela SC, Jacksona ( w tej roli- Zac Efron ).
To jest najlepsze :lol: Jeszcze ten Zac Efron :lol:
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Niezłe masz pomysły Pottermaniack. :D Szczególnie podoba mi się to, że Rick jest przeciwko Brooke. :twisted:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Ostatnio strasznie zacząłem pragnąć, żeby Stephanie związała się z Massimem. Ależ by wtedy były intrygi. Wszystko ze zdwojoną siłą. Brooke mogłaby się bać :twisted:
Joe
Posty: 1739
Rejestracja: 07 wrz 2007, 19:40
Lokalizacja: ...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Joe »

Ja czekam na taką scenę: ( sorry jeśli to niewłaściwy temat, ale to tak apropo tego co mamy teraz na TVP :wink: )

Brooke siedzi przy kominku i ogląda album ze zdjęciami ślubnymi z ubiegłych lat. Słychać pukanie do drzwi. Wchodzi Ridge.
- Cześć moja dwukrotna żono, macocho i szwagierko zarazem, matko mojego syna, miłości ty moja, wiecznie młoda Logan! Przyszedłem do dzieci.
- Dzieci chodźcie przywitać tatę waszego , RJ'a nawet biologicznego!!
Dzieci wbiegły do salonu i rzuciły się ojcu na szyję. Po chwili dzieci wracają do swojego pokoju a Ridge siada wspólnie z Brooke przy kominku. Zaczynają oglądać zdjęcia ze swoich ślubów. - Niedługo nie oprze ci się sam pastor - żartuje Ridge.
Znowu słychać pukanie. Do salonu wbiega w białym garniturze Nick.
- Witajcie! Żono moja niedoszła i teściowo zarazem! I bracie mój biologiczny, mężu były mej niedoszłej żony i teściowej! Przyszedłem do dzieci.
- Dzieci! Tatuś Nick przyszedł, ten co na gitarze grał i pieśni śpiewał!
Nick bawi się chwilę z dziećmi a potem odprowadza je do pokoju. Dorośli zasiadają przy kominku i oglądają zdjęcia. - Jeszcze tylko ojciec mój ci się nie oparł- zauważa Nick.
Nagle ktoś wali głośno do drzwi. Do salonu wtacza się pijany Deacon. - Witaj Brooke, matko mojego dziecka i zarazem teściowo ma była! Cześć Ridge i Nick ojcowie mojej córeczki Nadziei!
Przez otwarte drzwi wchodzi Eric.
- Brooke! Żono moja obecna i matko dwójki moich dzieci a zarazem mojego wnuko – syna, żono była moich dwóch synów z czego jednego przyszywanego, nie mówiłaś, że spodziewamy się kogoś. Wstąpiłbym do sklepu po poczęstunek dla gości.
- Dzieci! Chodźcie przywitać swoich ojców! Tego obecnego – Erica Forrestera I, który był nawet waszym dziadkiem i Deacona , tego co ma syna – Erica Forrestera III z Becky , nieżyjącą kuzynką Amber , która udawała przed bratem waszym biologicznym- Ericiem Forresterem II , że to ich dziecko , które poroniła. - Zawołał Ridge.
- To może ja zawoła Catrin – wtrąciła zakłopotana Brooke.
- Taak! Chcemy się pobawić z mamusią – woła radośnie Hope!
Brooke, jej dzieci i ich ojcowie oraz opiekunka udają się wspólnie do basenu na pool party.
:D
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Hehe, fajne, fajne. :D
Możnaby jeszcze dodać tatusia Whip'a. :)
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Tim
Posty: 2227
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:32
Lokalizacja: woj. Śląskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tim »

To jest tak zakręcone, że sam nie mam pojęcia o co chodzi :) Typowy styl MnS ::loll::
Dr. House : "You want to make things right? Too bad. Nothing's ever right."
Awatar użytkownika
Pottermaniack
Posty: 2886
Rejestracja: 20 gru 2008, 19:21
Lokalizacja: Stąd

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pottermaniack »

Świetne. :D
Tiril
Posty: 2868
Rejestracja: 15 lut 2007, 21:47
Lokalizacja: z Bergen

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tiril »

Joe pisze: -Jeszcze tylko ojciec mój ci się nie oparł- zauważa Nick.
Chyba właśnie oparł ::chytry::
I’m your dream, make you real
I’m your eyes when you must steal
I’m your pain when you can’t feel
Sad but true
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Tiril pisze:Chyba właśnie oparł
Massimo? :roll:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Tiril
Posty: 2868
Rejestracja: 15 lut 2007, 21:47
Lokalizacja: z Bergen

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tiril »

DeaconFan pisze:
Tiril pisze:Chyba właśnie oparł
Massimo? :roll:
No a nie? Nie przypominam sobie, by Brooke romansowała z Massimem
I’m your dream, make you real
I’m your eyes when you must steal
I’m your pain when you can’t feel
Sad but true
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Aha no tak, coś źle zrozumiałem chyba. :lol:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Joe
Posty: 1739
Rejestracja: 07 wrz 2007, 19:40
Lokalizacja: ...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Joe »

Tiril pisze:Chyba właśnie oparł ::chytry::
Wiem, błąd. Sorry, ale pisałem to na szybko. :wink:
Dawidek
Administrator
Posty: 9845
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 17
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Najprawdopodobniej w tym temacie będzie prowadzona zabawa "Moda na forum". Doszedłem do wniosku, że po co nam nowy temat - skoro jest idealny i to istniejący. A te "odcinki" to będzie realizacja fantazji userów.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 0 gości