Taniec z gwiazdami

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Ireth
Posty: 1763
Rejestracja: 08 wrz 2005, 11:15
Lokalizacja: Konin

Taniec z gwiazdami

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ireth »

Chociaż wspominałam o sobie dużo na tym forum to nigdy jakoś nie przyznałam się do -ostatnio największej-mojej pasji jaką jest taniec :mrgreen: .Niestety tańczę tylko amatorsko, a raczej próbuje,bo ostatnio musiałam przerwać kurs-w nowym semestrze plan zajęć mi wszystko pokrzyżował :( .Ale kiedyś kiedyś...Zrobie wszystkie stopnie i będe wymiatać :mrgreen:
A póki co oglądam sobie "Taniec z gwiazdami",czy ktoś też lubi sobie popatrzeć na ten program??Co sądzicie o tej edycji?Wg mnie świetna jest Jabłczyńska,Mroczek...Chociaż na razie widać,że to dopiero początek,jeszcze im się sporo kopsa :mrgreen: W poprzedniej edycji finałowa czwórka była niesamowita :shock: .Ogólnie kibicowałam Cichopek,ale w samym finale bardziej podobała mi się Foremniak(free style).Jestem ciekawa waszych opinii :P
Ostatnio zmieniony 19 paź 2021, 22:42 przez Ireth, łącznie zmieniany 2 razy.
Monia
Posty: 861
Rejestracja: 14 lut 2006, 16:26
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Monia »

Ja też bardzo lubię ten program.W poprzedniej edycji mocno trzymałam kciuki za Kasię Cichopek. Ta edycja dopiero się rozkręca więc nie można dużo o niej powiedzieć ale tak jak ty Ireth będę się przyglądała Mroczkowi i Jabłczyńskiej. Zobaczymy też jak będzie radziła sobie panna Kwaśniewska. Dziś podobał mi się występ Anety Kręglickiej. ::rad::
Ireth
Posty: 1763
Rejestracja: 08 wrz 2005, 11:15
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ireth »

Ja dziś nie mogę sobie darować,bo nie widziałam całości,ale na Kręglicką zdążyłam i własnie średnio mi się podobała-tzn wyglądała niesamowicie,ma super figure,ale jakaś taka była sztywna,jakby zdenerwowana czy coś.Nie widziałam Kwaśnieskiej,ale w poprzednim odcinku mi się bardzo podobało jak tańczyła.Koroniewska też jest fajna,polubiłam ją troche bo wcześniej nie lubiłam tej aktorki :twisted:
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Dobrze ,że odpadł dziś Paolo był sztywny, najlepsza dziś była Asia Jabłczyńska i Aneta Kręglicka i Dancewicz tez fajnie z przyjemnościa patrzalem na te panie co do panów to chyba ten Rafał z Anioł Stróż.
Nobody does it better
Ireth
Posty: 1763
Rejestracja: 08 wrz 2005, 11:15
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ireth »

A mnie się podoba jak tańczy ten łysy starszy ,nie wiem jak mu tam :P .Wcześniej jak wzięli starszego faceta np tego z VOX to był koszmar,nie wiem jakim cudem on doszedł do finału w I edycji :shock: .Dancewicz nie widziałam niestety :|
HarryAngel
Posty: 125
Rejestracja: 26 sie 2005, 15:19
Lokalizacja: spod dębów...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: HarryAngel »

Ireth pisze:A mnie się podoba jak tańczy ten łysy starszy ,nie wiem jak mu tam :P .Wcześniej jak wzięli starszego faceta np tego z VOX to był koszmar,nie wiem jakim cudem on doszedł do finału w I edycji :shock: .Dancewicz nie widziałam niestety :|
Jak Łysy, to pewnie chodzi Ci o Roberta Rozmusa, fajny z niego gość - kabareciarz. Akurat dzisiaj nie oglądałam Tańca, ale po zeszło tygodniowym programie, to najbardziej spodobał mi się właśnie Robert z Anią. A jeśli chodzi o Anetę Kręglicką, to uważam, że jast za chuda, wszystkie kosteczki jej widać ::kwasny::
Ireth
Posty: 1763
Rejestracja: 08 wrz 2005, 11:15
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ireth »

Rzeczywiście bardzo szczuplutka,ale mi się podoba :P
Tak to Rozmus,jakoś go w ogóle nie kojarze z Tv :mrgreen:
Monia
Posty: 861
Rejestracja: 14 lut 2006, 16:26
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Monia »

Ireth a może gdy zrobisz te wszystkie kursy tańca i będziesz już wymiatać to może kiedyś cię zobaczymy na szklanym ekranie np. w tańcu z gwiazdami?! :D

Ja też uważam że dobrze że odpadł Paolo, tańczył jakby połknął kij od miotły. Lepiej niech już zostanie przy Europa da się lubić,tam wypada dużo lepiej. ::rad::
Ostatnio zmieniony 12 mar 2006, 23:24 przez Monia, łącznie zmieniany 1 raz.
Ireth
Posty: 1763
Rejestracja: 08 wrz 2005, 11:15
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ireth »

Monia pisze:Ireth a może gdy zrobisz te wszystkie kursy tańca i będziesz już wymiatać to może kiedyś cię zobaczymy na szklanym ekranie np. w tańcu z gwiazdami?! :D

Ja też uważam że dobrze że odpadł Paolo, tańczył jakby połknął kij od miotły. Lepiej niech ei już zostanie przy Europa da się lubić,tam wypada dużo lepiej. ::rad::
Prywatny instruktor i do tego takiej klasy jak oni ich tam mają-nie ma sprawy,mogę nawet dla tego zagrać w jakimś serialu :mrgreen: :mrgreen:
Paolo to w ogóle zakręcony jest ::rad:: Mi się podobało jak był w "Mamy Cię" 8) ::loll::
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

A ja ogromnie żałuję, że nie mam tvn, bo tyle już słyszałam o tym programie i wszędzie można o nim teraz przeczytać, że chciałabym choć jeden odcinek obejrzeć!
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

wiwi, mogę porobić jakieś videa, bo nagrywam tańce moich ulubieńców :mrgreen: A może idź do simia i obejrzyj sobie? :wink:
Ja kibicuję Oli Kwaśniewskiej, świetnie zatańczyła!
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Musiałabym specjalnie do Szczecina jechać ;) B@r, jakbyś mógł wrzucić taniec Oli K. ;) to byłoby świetnie! Bardzo jestem ciekawa jak sobie radzi :)
Brooke
Posty: 1061
Rejestracja: 24 sie 2005, 22:10
Lokalizacja: :)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Brooke »

Założenie programu „Taniec z Gwiazdami” jest dobre taniec towarzyski jednak go nie oglądam. Tylko, dlatego bo nie cierpię Skrzyneckiej i Urbańskiego ::kwasny:: . Za to tańcem towarzyskim interesuje się od dziecka i trochę tańczę:) . Mój ulubiony taniec to „Walc Wiedeński”. ::jezyk::
[you] Jesteś fanem B&B zajrzyj tutaj =>
http://modanasukces.boo.pl/Forum/
plaska
Posty: 632
Rejestracja: 05 lis 2005, 10:44
Lokalizacja: Wejherowo

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: plaska »

jak dla mnie Mroczek wymiata... widac jakis profesjonalizm u niego (kiedys gdzies pisalo ze z bratem tanczyli) a oprocze tego Rozmus JEST BOSKI!!!! : ) Jezeli chodzi o Ole Kwasniewska to nic specjalnego nie dostrzeglam.. hmm chyba troche za odwaznie tanczy : /

Talenty sie nam ujawnily. Brooke i Ireth : ) mozecie zapodac jakis filmik w ktorym wywijacie... : P ja umiem tylko poloneza : ) i poskakac tez troche umiem : )
They're gonna hang me in the morning A'fore this night is done
They're gonna hang me in the mornin' And I'll never see the sun
http://www.pat.cba.pl
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Hehe ja też umiem tańczyć tylko poloneza :) Choć może umiem to za dużo powiedziane, bo po tych całych trzech próbach w liceum przed studniówką każdy i tak tańczył co innego ::cojest:: Najlepsze było to, że mój partner ani razu nie był na próbie a i tak nie najgorzej sobie poradził :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości