Eurowizja

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
emeralda
Posty: 389
Rejestracja: 25 sie 2005, 09:17
Lokalizacja: Niemcy

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: emeralda »

piosenki nie - ale glosowanie jest najbardziej emocjonujace
kraj moze sie dowiedziec, czy go sasiedzie lubia, czy przyjaznie i sojusze sa nadal aktualne;)
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

Muszę Cię zmartwić emeraldo ::kwasny:: W tym roku nastąpią pewne zmiany, jeśli chodzi o sposób przekazywania punktacji. Z uwagi na "konieczność" skrócenia koncertu prezenterzy z poszczególnych krajów odczytają tylko punkty 8, 10 i 12, a od 1-7 pojawią się od razu na tablicy ::kwasny:: Tylko trzy ostatnie państwa, które będą głosować podadzą pełną punktację. Jeśli ktoś oglądał Junior Eurowision Song Contest w zeszłym roku to wie o co chodzi. Wg mnie takie skrócenie głosowania to totalna głupota ::chytry::
Polska w półfinale będzie występować jako 12.
AdamST220
Posty: 259
Rejestracja: 20 lut 2006, 13:35
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AdamST220 »

Nienawidzę Ich Troje :!: :!: :!: Jak widzę chociażby reklamę z Wiśnią to mam ochotę walnąć z laczka w telewizor :!: :!: :!: Pewnie zbłaźnią się i tym razem.
Szkoda,że nie wygrało Queens albo The Jet Set bo można było i podziwiać :oops: i posłuchać.Ale oczywiście porąbany naród musiał wybrać to zakichane ich troje.Kiedy zakończą swoją działalność to będzie bardzo dobry dla mnie dzień :!: Ale niestety pewnie szybko nie nastąpi :evil:
emeralda
Posty: 389
Rejestracja: 25 sie 2005, 09:17
Lokalizacja: Niemcy

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: emeralda »

szkoda, zawsze to mnie najbardziej interesowalo kto komu ile punktow da, czy poludniowcy trzymaja z poludniowcami dalej, a ci z gory z tymi na gorze, czy tradycyjnie Cypr da Grecji 12 pkt, no i te co chwile zmieniajace sie miejscami panstwa, to byl czad
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Ja też najbardziej w Eurowizji lubiłam przyznawanie punktów i słuchanie jak dziennikarze różnych krajów mówią po angielsku tudzież innym języku ;) Szkoda, że skrócili ten punkt programu ;)
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

B@r pisze: Oleg, napisz o nich coś więcej? :wink:
O czym :?: bo nie załapałem :oops:
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

OLEG NA 9 IFP - zaktualizowałem stronę. Zapraszam :serce:
Kingsajz
Posty: 2809
Rejestracja: 30 sie 2005, 07:42
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kingsajz »

Ale ten chłopaczek z numerem 8 to mnie przeraził!! Pewnie bedzie beznadziejny! ::jezyk::
http://www.bb-magazinie.webpark.pl/
B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!!
gregi
Posty: 650
Rejestracja: 13 wrz 2005, 10:12
Lokalizacja: Koszalin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gregi »

AdamST220 pisze:Nienawidzę Ich Troje :!: :!: :!: Jak widzę chociażby reklamę z Wiśnią to mam ochotę walnąć z laczka w telewizor :!: :!: :!: Pewnie zbłaźnią się i tym razem.
Szkoda,że nie wygrało Queens albo The Jet Set bo można było i podziwiać :oops: i posłuchać.Ale oczywiście porąbany naród musiał wybrać to zakichane ich troje.Kiedy zakończą swoją działalność to będzie bardzo dobry dla mnie dzień :!: Ale niestety pewnie szybko nie nastąpi :evil:
a zliczysz ile razy oni juz zakańczali ten cały cyrk. brzydal Wiśnia zrobi wszystko by zwrócić na siebie uwagę. żenada!
tez liczyłem na zwyciestwo Queens ::kwasny::
AdamST220
Posty: 259
Rejestracja: 20 lut 2006, 13:35
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AdamST220 »

Za każdym razem jak jest ogłaszany rozpad Ich Troje to sie bardzo cieszę i mam nadzieję,że to już na zawsze i nigdy bnie powróci.A tymczasem po kilku miesiącach objawiają "cudowną" wieść,że się schodzą.Na razie możemy się cieszyć,że nie wylansowali nowego "hitu",który byłby grany wszędzie gdzie tylko sie znajdziemy.Nigdy więcej ich "przebojów".
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17551
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

No ja też nie jestem ich fanem -ale piosenka na Eurowizję jest nawet ok -za to Queens uważam skromnym zdaniem za tandete ::jezyk::
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
AdamST220
Posty: 259
Rejestracja: 20 lut 2006, 13:35
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AdamST220 »

MOże i Queens są tandetne,ale są ładne :oops: I to się liczy w tym biznesie ::krzyw::
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17551
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

AdamST220 pisze:MOże i Queens są tandetne,ale są ładne :oops: I to się liczy w tym biznesie ::krzyw::
A kto w dzisiejszych czasach jest brzydki? Na samej urodzie daleko nie zajdą aby utrzymac się na rynku muzycznym.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
AdamST220
Posty: 259
Rejestracja: 20 lut 2006, 13:35
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AdamST220 »

Ale np.taka Britney Spears nie ma za bardzo głosu,a mimo wszystko dalej ma się dobrze.Więc wygląd może pomóc w karierze.
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Adex-fan Brooke pisze: A kto w dzisiejszych czasach jest brzydki?
No jak to kto? Wiśniewski np. :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości