Eurowizja

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Kingsajz
Posty: 2809
Rejestracja: 30 sie 2005, 07:42
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kingsajz »

Polska od lat kompromituje sie na Eurowizji, wiec i tym razem bedzie wstyd. I jak zawsze spekulacje "Dlaczego i w tym roku nie wygralismy?". Mnie sie podobala troche piosenke tego zagranicznego duetu z ta blond małolatą - How mane people. A reszta to jakies gnioty dla mnie. Poza tym nie podobało mi się to, że zagraniczni wykonawcy mieli reprezentowac nasz kraj. A tak wlasciwe to kto wygrał?
http://www.bb-magazinie.webpark.pl/
B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!!
gregi
Posty: 650
Rejestracja: 13 wrz 2005, 10:12
Lokalizacja: Koszalin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gregi »

Kingsajz pisze:Polska od lat kompromituje sie na Eurowizji, wiec i tym razem bedzie wstyd. I jak zawsze spekulacje "Dlaczego i w tym roku nie wygralismy?". Mnie sie podobala troche piosenke tego zagranicznego duetu z ta blond małolatą - How mane people. A reszta to jakies gnioty dla mnie. Poza tym nie podobało mi się to, że zagraniczni wykonawcy mieli reprezentowac nasz kraj. A tak wlasciwe to kto wygrał?
Ich Troje wygrało ::kwasny::
Kingsajz
Posty: 2809
Rejestracja: 30 sie 2005, 07:42
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kingsajz »

No to moze znowu bedziemy w pierwszej dziesątce. Kiedy Wiśniewski debiutowal na Eurowizji to zają 7. miejsce, a pare razy balansowal w pierszej piątce. Ale co ich piosenka tak wzięła się z niką, jakoś nie pamiętam, zeby byla w tym spocie teledysków.
http://www.bb-magazinie.webpark.pl/
B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!!
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

Nie było jej w spocie, bo Ich Troje po prostu jeszcze nie nakręcili teledysku. Były jedynie zdjęcia z ich sesji fotograficznej. Orginalny klip powstanie później i będzie w sobie zawierał obrazy z filmu " In the name of... ". Ciekawe, jak pójdzie Ich Troje w Atenach. Ja będę trzymał kciuki i, jak każdy wielki fan ESC, będę kibicował, aby ESC2007 było w Polsce, choc zdaję sobie sprawę, że to marzenie ściętej głowy ::jezyk:: Dobrze będzie, jeśli wyjdziemy z półfinału. Ja myślę, że zaprosznie do gościnnego występu 3 osób to bardzo dobre posunięcie.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Już jest teledysk: http://teledyski.onet.pl/ -nie lubie tego zespołu, ale ta piosenka wpada w ucho -a teledysk B@ra mi się bardziej podobał :twisted:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

To właśnie nie jest teledysk, tylko ujęcia z sesji zdjęciowej. Teledysk będzie w swoim czasie. EBU dokładnie precyzuje do kiedy stacje tv powinny dostarczyc teledyski lub występy z preselekcji. Ich Troje dopiero planuje kręcenie teledysku, jak przedtem napisałem będzie ze zdjęciami z filmu, do którego znajdzie się na ścieżce dźwiękowej.
Kingsajz
Posty: 2809
Rejestracja: 30 sie 2005, 07:42
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kingsajz »

Dobrze by bylo, gdyby Ich Troje doszło przynajmniej do półfinału.
http://www.bb-magazinie.webpark.pl/
B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!!
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

Ich Troje już jest w półfinale :D Dobrze będzie jak wyjdą z niego. Wyjdzie 10 państw (piosenek) z 23 i dołączy do 14, które już w fianle są. :mrgreen:
Ryan Lavery

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

Kurczę, nie lubię Ich Troje. Żałuję, że nikt nie reprezentują nas tak wspaniałe gwaizdy jak Beata Kozidrak czy Natalia Kukulska.... Polskie gusta muzyczne chyba zeszły na psy.... :evil:
Kingsajz
Posty: 2809
Rejestracja: 30 sie 2005, 07:42
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kingsajz »

Kukulska gwiazdą? To Kaja pizdalaska to Oskara powinna dostac. Dla mnie Kukulska to zadna gwiazda, Beata Kozidrak to tak w 100%,ale Natalka nie! Nie myslcie sobie, ze patrze przez pryzmat Anny Jantar, ale Natalia jako jej córka musiała śpiewać i jej głosik był "wyćwiczony". A te wszystkie Kamienie i tańce w stylu J.Lo (które byly skopiowane od Jennifer Beals - Flashdance 83' ) potwierdziły moją opinie o tej "piosenkarce".
http://www.bb-magazinie.webpark.pl/
B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!!
Ryan Lavery

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

Kingsajz pisze:Kukulska gwiazdą? To Kaja pizdalaska to Oskara powinna dostac. Dla mnie Kukulska to zadna gwiazda, Beata Kozidrak to tak w 100%,ale Natalka nie! Nie myslcie sobie, ze patrze przez pryzmat Anny Jantar, ale Natalia jako jej córka musiała śpiewać i jej głosik był "wyćwiczony". A te wszystkie Kamienie i tańce w stylu J.Lo (które byly skopiowane od Jennifer Beals - Flashdance 83' ) potwierdziły moją opinie o tej "piosenkarce".
Rozumiem Twoje zdanie, ale lubię niektóre piosenki Naty. A co myślisz o Jantarce? Moim zdaniem, wspaniała. Szkoda tylko, że ludzie znają tylko jeden jej utwór. :evil: Dobrze, że zgadzamy się co do Beaty, bo się bałem, że naskoczycie na mnie za gusta.... :mrgreen: Ale kocham głos i muzykę, którą robi Beatka!!!! Ale i tak najlepiej śpiewają moje Spicety :lol: :: bow :: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

Nieeee, no nie żartuj. N.Kukulską to może by szło jakoś przełknąć. Ale Beatę Kozidrak :?: :!: :nie: Wiadomo o gustach się nie dyskutuje, ale ja jej jakoś na tego typu konkursach nie widzę. W ogóle to w Polsce się raczej głosuje na wykonawcę, a nie na piosenkę. No, może w tym roku coś się ruszyło, bo wysoko byli artyści mniej znani, za to piosenki lepsze. Choć i tak sto piosenek z hakiem w ogóle zgłoszonych w preselekcjach to nie za dużo. :?
Ryan Lavery

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

Poczułem się odtrącony w swoich gustach... :nie: :cry: :mrgreen:
Kingsajz
Posty: 2809
Rejestracja: 30 sie 2005, 07:42
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kingsajz »

Ja zawsze lubiłem zespół Bajm i panią Beate Kozidrak! Wielele jej piosenek mnie się podoba, co prawda ostatnii album nie przypadl mi do gustu, jednak bardzo lubie posluchac jej pierwszego solowego albumu i jedej z moich ulubionych piosenek Beaty "Taka Warszawa". Kukulskiej niegdy nie moglem przegryść, co prawda miala rytmiczne piosenki i chetnie sie ich suchało, ale nie na dłuższą mete. Anna Jantar była wspaniała, jednak wielu ludzi wspomina tylko tę jedną piosenkę z wielu innych w jej dyskografi.
http://www.bb-magazinie.webpark.pl/
B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!!
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

Ja tak trochę z innej beczki - ale cały czas o myzyce ::krzyw::

Bardzo lubię Eurowizję :D Zawsze ten jeden majowy wieczór w roku jest przeze mnie bardzo wyczekiwany. Festiwal budzi kontrowersje, ale zawsze bije jakoś rekordy oglądalności. Choć fakt, znajdują się też tam piosenki, powiedzmy, nieciekawe. Ale ja nie o tym właściwie ::jezyk:: Jak i wielu fanów tego konkursu biorę udział w Internetowym Festiwalu Piosenki, który odbywa się 2 razy do roku. Pewnie niektórzy z Was już o tym słyszeli, szczególnie, że kiedyś nawet strona brała udział w tym festiwalu (mogą zarówno indywidualni użytkownicy, jak i serwisy internetowe), jeszcze jak ją Kaśka prowadziła. Potem ona zrezygnowała z tego i przez jakieś, nie wiem, może 2 edycje nikt z nas nie brał udziału. Dopiero ja się zdecydowałem zgłosić do 7 IFP :mrgreen: . Było to jeszcze zanim dostałem "w spadku" :wink: MNS Site. Mam zamiar zgłosić się do kolejnego, 9 ifp i zacząłem rozważać możliwość utorzenia jakby takich preselekcji (to jest teraz dość trendy jeśli chodzi o ifp :lol: ). Widzę, że tu jest dużo fanów muzy i mam pytanie, czy ktoś byłby chętny, żeby "zasiąść" w jury :?: Głównie są to piosenki powiedzmy popowe, choć zdarzają się też inne gatunki. Zadanie jurora polegałoby na uszeregowaniu w kolejności piosenek od najlepszej do najgorszej (przyznanie punktów 12,10,8,7,6...1,0). Pytam, czy ktoś by się w to pobawił, bo wtedy trzeba by było zrobić jakąś prowizoryczną stronkę i wrzucić mp3. Bardzo mi się podoba atmosfera ifp, niezła zabawa jest i na prawdę można "poznać" super pieśni. Największy haczyk tego festiwalu to to, że piosneka musi być nieznana (tzn. nie może być np. hitem , pochodzić z Eurowizji).
Aha potem jak się wybierze piosenkę, można ją promować. Oto moja 'promocja' 8ifp, z której można ściągnąć moją reprezentantkę: http://www.forummns.pl/olegnaifp.htm
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości