Klan

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17551
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

Klan

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Kto ogląda Klan? Ja kiedyś jakoś oglądałem z ciekawości, ale totalnie popsuł sie ten serial i stał nudny i przesłodzony i od dawna tylko czasem zdarzy mi się zerknąc i pośmiać -no chociaż ostatnio znowu chyba było kilka ciekawszych scenek. Trafiłem na muzyczne video z Klanu ::kwasny:: : http://video.google.com/videoplay?docid ... 9&q=macius
A co myślicie o postaciach?
Trzeba przyznać jedno że serial poruszył wiele społecznych temtów np. HIV u Daniela
Mogliby jednak zmienić czołówkę i to dawno temu.
Ostatnio zmieniony 12 lip 2016, 16:12 przez Adex-fan Brooke, łącznie zmieniany 17 razy.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Ryan Lavery

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

Ja czasami zerkam na "Klan". Szczerze mówiąc to podoba mi się o wiele bardziej niż kompletnie przesłodzone już "M jak miłość". Wydaje mi się, że gdyby scenarzysta nie był starszym panem i gdyby ruszył trochę swoją wyobraźnię, ten serial naprawdę mógłby zrobić furorę - o wiele większą niż "M jak Miłość". Moją ulubioną postacią jest chyba Michał. Ten nowy aktor gra bardzo ciekawie... Podoba mi się wątek Kingi i narkotyków - nareszcie polscy scenarzyści zdali sobie sprawę, że coś takiego w ogóle istnieje. ::krzyw::
fanka mns
Posty: 254
Rejestracja: 19 lut 2006, 15:49
Lokalizacja: Bayern

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fanka mns »

Czytałam chyba z rok temu na forum oficjalnej strony Klanu, że specjalnie zostawili starą czołówkę, ku pamięci zmarłej aktorki a w serialu Marii Lubicz, i jak do tamtej pory nie mieli zamiaru jej zmieniać. Tysiące listów w tej sprawie było, a oni czołówki nie ruszą chyba....
Klan faktycznie zrobił się nudnawy i tak ,jak Adex czasem zerkam i również ostatnio przyciągają pewne wątki....a Jerzy?? znowu wyszła jego natura hihi :)
Strasznie denerwuje mnie Elżbietka, która za wszystko wszystkich przeprasza...jak wchodzi do wspólnej sypialni tez przeprasza...w związku z tym czy ja tez tak powinnam robić? jakieś to dziwne dla mnie ...co myślicie mężowie i żony?? ::jezyk:: pozdrówka :)
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Ja bardzo lubie KLAN, można powiedzieć ,że jestem fanem od 1 odcinka, zawsze oglądam. Czołówka moim zdaniem powinna byc nowa a przynajmniej postacie zmienic a Marię mogli zostawić tylko dać np. w czarnych barwach czy coś a pozostale postacie zmienić na nowe. Myśle ,że jak każda opera klan nie jest jakiś fascynujący ale poprostu ok. Amerykańskie opery też nie cieszą się wielkimi sukcesami ale są przeciwnicy jakm i zwolennicy. Uważam ,że Klanu nie chcą robić jakimś strasznym wymyślonym kryminalem tylko wręcz chcą aby był to taki normalny polski dom, polskie przygody i polskie losy ludzkie... :)
Nobody does it better
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Gdy się pojawił w tv, to oglądałam Klan, ale już dawno przestałam. A do tego video co umieściłeś Adex właśnie wczoraj dostałam linka od kolegi ;)
Ireth
Posty: 1763
Rejestracja: 08 wrz 2005, 11:15
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ireth »

Oglądałam kiedyś na początku.Jeszcze w podstawówce byłam :mrgreen: .Teraz nie lubię,jak gdzieś trafie to popatrze chwilke i wyłączam.Jakoś mnie irytuje.
Thorne
Posty: 2795
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thorne »

Klan jest serialem,który pamiętam mniej więcej od 9 roku życia. Z niemałym zainteresowaniem podążałem z odcinkami tego serialu,ale z czasem poziom mego zainteresowania spadł na niższą półkę,w efekcie w pewnych periodach życia pozwoliłem,by dał się zaszufladkować. Ostatnimi czasy wróciłem do jako takiego śledzenia Klanu,nie czynię jednak tego codziennie.
Klan rzeczywiście porusza społeczne problemy,odnoszę jednak wrażenie,iż jest to serial z największą dozą prozy życia. Nie uważacie? Za wielkie skupienie ekipy scenarzystów na powierzchownym aspekcie życia: obiad,kolacja etc.
Ryan Lavery

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

Thorne pisze:Klan jest serialem,który pamiętam mniej więcej od 9 roku życia. Z niemałym zainteresowaniem podążałem z odcinkami tego serialu,ale z czasem poziom mego zainteresowania spadł na niższą półkę,w efekcie w pewnych periodach życia pozwoliłem,by dał się zaszufladkować. Ostatnimi czasy wróciłem do jako takiego śledzenia Klanu,nie czynię jednak tego codziennie.
Klan rzeczywiście porusza społeczne problemy,odnoszę jednak wrażenie,iż jest to serial z największą dozą prozy życia. Nie uważacie? Za wielkie skupienie ekipy scenarzystów na powierzchownym aspekcie życia: obiad,kolacja etc.
No to fakt. Może starsze babcie to interesuje, ale ja nie wyobrażam sobie co trzeci odcinek oglądać jak Brooke robi kolację.. ::loll:: Ale teraz widzę więcej pozytywów w "Klanie" niż powiedzmy kilka lat temu...
AdamST220
Posty: 259
Rejestracja: 20 lut 2006, 13:35
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AdamST220 »

Ja Klanu nie oglądam już od ponad 7 lat.Kiedyś oglądałem bardzo sporadycznie,ale i tak mniej niż wówczas MnS.Najbardziej wkurza mnie Kaja Paschalska,która na siłę chce robić karierę muzyczną :evil:
Ryan Lavery

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

AdamST220 pisze:Najbardziej wkurza mnie Kaja Paschalska,która na siłę chce robić karierę muzyczną :evil:
O Jezus, nie znoszę Paschalskiej!!!! Tak samo z Holtz! Przecież Holtzowa jest straszna! Wygląda jak szkapa!!! A jej sesja zdjęciowa w Playboyu, z pewnością popchnęła kilkudziesięciu przynajmniej facetów w ramiona homosexualizmu. ::krzyw:: ::krzyw:: ::krzyw:: ::krzyw::
AdamST220
Posty: 259
Rejestracja: 20 lut 2006, 13:35
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AdamST220 »

Martin pisze:nie znoszę Paschalskiej!!!! Tak samo z Holtz! Przecież Holtzowa jest straszna! Wygląda jak szkapa!!! A jej sesja zdjęciowa w Playboyu, z pewnością popchnęła kilkudziesięciu przynajmniej facetów w ramiona homosexualizmu. ::krzyw:: ::krzyw:: ::krzyw:: ::krzyw::
Pewnie tak było,a może też niektórzy popełnili samobójstwo ::chytry:: ::jezyk::
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17551
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Martin pisze:
AdamST220 pisze:Najbardziej wkurza mnie Kaja Paschalska,która na siłę chce robić karierę muzyczną :evil:
O Jezus, nie znoszę Paschalskiej!!!! Tak samo z Holtz! Przecież Holtzowa jest straszna! Wygląda jak szkapa!!! A jej sesja zdjęciowa w Playboyu, z pewnością popchnęła kilkudziesięciu przynajmniej facetów w ramiona homosexualizmu. ::krzyw:: ::krzyw:: ::krzyw:: ::krzyw::
A lesbijki pewnie stały sie heteroseksualne ::loll::
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Thorne
Posty: 2795
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thorne »

Konkluzja adekwatna Adexie...
Ryan Lavery

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

Adex-fan Brooke pisze:
Martin pisze:
AdamST220 pisze:Najbardziej wkurza mnie Kaja Paschalska,która na siłę chce robić karierę muzyczną :evil:
O Jezus, nie znoszę Paschalskiej!!!! Tak samo z Holtz! Przecież Holtzowa jest straszna! Wygląda jak szkapa!!! A jej sesja zdjęciowa w Playboyu, z pewnością popchnęła kilkudziesięciu przynajmniej facetów w ramiona homosexualizmu. ::krzyw:: ::krzyw:: ::krzyw:: ::krzyw::
A lesbijki pewnie stały sie heteroseksualne ::loll::
No właśnie.. Hehehehehehe
plaska
Posty: 632
Rejestracja: 05 lis 2005, 10:44
Lokalizacja: Wejherowo

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: plaska »

mała chinka czikuczikulinka : P to mnie rozwalilo kompletnie. kicz gora! :] przynajmniej wesolo jest :]
They're gonna hang me in the morning A'fore this night is done
They're gonna hang me in the mornin' And I'll never see the sun
http://www.pat.cba.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości