Różne osobowości jednej postaci

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
Ryan Lavery

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

Ale to samo możemy powiedzieć my, fani Brooke na hasła fanów Taylor w stylu: suka, dziwka i puszczalska. Mnie czyjeś opinie po prostu nie obchodzą jeśli nie zgadzają się z moimi, a dziwię sie, że u Was opinia Kingsajza, która powtarzam jest tylko i wyłącznie jego opinią tak was burzy i wywołuje wręcz histerię... Też są rzeczy których nie lubię u Taylor i określenie np "bitch" równiez i do niej pasuje - nie tylko do Brooke i Ropuchy.
Kingsajz
Posty: 2809
Rejestracja: 30 sie 2005, 07:42
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kingsajz »

Dzięki Martin!! Dla mnie Taylor to egoistka! Widać to nawet w tych odcinkach z polski!!! Dziwe się tobie Thorne, oj dziwe! A co do Brooke - hmm..sama kiedys pisałaś o niej ze jest egositką, a teraz sie wypinasz. Ja za takie pierdoły nie wpadam w histerie jak wy. Opanuje sie, to tylko serial, a nie rzeczywistość!!!

A co do tematu:

Stefcia - obsesja maniaklana na pkt rodziny i Brooke, dobra tylko dla tych, którzy ulegają jej, apodyktyczna, często manipuluje.
http://www.bb-magazinie.webpark.pl/
B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!!
Ryan Lavery

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

O tak.. apodyktyczna - dokładnie tego słowa mi wcześniej brakowało!!!
Brooke
Posty: 1061
Rejestracja: 24 sie 2005, 22:10
Lokalizacja: :)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Brooke »

Kingsajz pisze:Dzięki Martin!! Dla mnie Taylor to egoistka! Widać to nawet w tych odcinkach z polski!!! Dziwe się tobie Thorne, oj dziwe! A co do Brooke - hmm..sama kiedys pisałaś o niej ze jest egositką, a teraz sie wypinasz. Ja za takie pierdoły nie wpadam w histerie jak wy. Opanuje sie, to tylko serial, a nie rzeczywistość!!!

A co do tematu:

Stefcia - obsesja maniaklana na pkt rodziny i Brooke, dobra tylko dla tych, którzy ulegają jej, apodyktyczna, często manipuluje.
Słuchaj ja patrzę na całokształt(na TVP1 odkąd oglądam) a nie na poszczególne epizody. Ponieważ każdej postaci w tym serialu zdarzyło się być egoistą.
[you] Jesteś fanem B&B zajrzyj tutaj =>
http://modanasukces.boo.pl/Forum/
Kingsajz
Posty: 2809
Rejestracja: 30 sie 2005, 07:42
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kingsajz »

A czy ja patrze na poszczególne epizody? Wymysliłem sobie, bo raz Taylor w 2111 odcinku wzięła sobie pączka, a ridżowi suchar? Bez przesady! Ja patrze całokształt i widać, że ona nie jest idealna! Juz z wami nie moge!

[ Dodano: 2006-05-06, 18:05 ]
A czy ja patrze na poszczególne epizody? Wymysliłem sobie, bo raz Taylor w 2111 odcinku wzięła sobie pączka, a ridżowi suchar? Bez przesady! Ja patrze całokształt i widać, że ona nie jest idealna! Juz z wami nie moge! zachowujecie się jakby to byli wasi przyajciele lub coś w tym rodzaju.
http://www.bb-magazinie.webpark.pl/
B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!!
Thorne
Posty: 2795
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thorne »

Kingsajz pisze:A czy ja patrze na poszczególne epizody? Wymysliłem sobie, bo raz Taylor w 2111 odcinku wzięła sobie pączka, a ridżowi suchar? Bez przesady! Ja patrze całokształt i widać, że ona nie jest idealna! Juz z wami nie moge!

[ Dodano: 2006-05-06, 18:05 ]
A czy ja patrze na poszczególne epizody? Wymysliłem sobie, bo raz Taylor w 2111 odcinku wzięła sobie pączka, a ridżowi suchar? Bez przesady! Ja patrze całokształt i widać, że ona nie jest idealna! Juz z wami nie moge! zachowujecie się jakby to byli wasi przyajciele lub coś w tym rodzaju.
W takim razie słucham od Ciebie Królu Mądrości i Percepcji w czym przejawia/ło się u Taylor to wyrafinowanie,paskuctwo? Egoizm?
If you can't beat them, join them...
Kingsajz
Posty: 2809
Rejestracja: 30 sie 2005, 07:42
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kingsajz »

temat niestety jest w dziale niespoilerowym, wiec Oleg by mnie zabił gdybym opisywał wątki z przyszłości, najmądzrejszy einsteinie!!
http://www.bb-magazinie.webpark.pl/
B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!!
Ryan Lavery

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

Kingsajz pisze:A czy ja patrze na poszczególne epizody? Wymysliłem sobie, bo raz Taylor w 2111 odcinku wzięła sobie pączka, a ridżowi suchar? Bez przesady! Ja patrze całokształt i widać, że ona nie jest idealna! Juz z wami nie moge!
Kingsajz, nie zwracaj uwagi.. Szkoda strzępić Twoją klawiaturę ja już też odpuszczam ten temat. W ogóle nie zwracaj uwagi, bo nie warto.
Kingsajz
Posty: 2809
Rejestracja: 30 sie 2005, 07:42
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kingsajz »

Poza tym nie wybacze ci tego jak mnie zaatakowałeś! I to nie są żarty!
http://www.bb-magazinie.webpark.pl/
B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!!
paulincia
Posty: 1030
Rejestracja: 28 kwie 2006, 13:32
Lokalizacja: opoczno

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: paulincia »

wiecie co? każdy z was ma trochę racji...A to czy zgadzacie się z opiniami innych to nie trzeba od razu tak reagować...Kingsaiz ma o Taylor takie a nie inne zdanie i to jest jego zdanie i już...
Thorne
Posty: 2795
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thorne »

Martin - fan Bree pisze:
Kingsajz pisze:A czy ja patrze na poszczególne epizody? Wymysliłem sobie, bo raz Taylor w 2111 odcinku wzięła sobie pączka, a ridżowi suchar? Bez przesady! Ja patrze całokształt i widać, że ona nie jest idealna! Juz z wami nie moge!
Kingsajz, nie zwracaj uwagi.. Szkoda strzępić Twoją klawiaturę ja już też odpuszczam ten temat. W ogóle nie zwracaj uwagi, bo nie warto.
Martin,wyczułem aluzję. Kingsajz szkoda mi strzępić języka na Twoje poglądy!
If you can't beat them, join them...
Brooke
Posty: 1061
Rejestracja: 24 sie 2005, 22:10
Lokalizacja: :)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Brooke »

Odpuszczam :!: bo nie widzę sensu brnięcia dalej w ten temat. Każdy ma swoje zdanie a to nie znaczy, że musimy się z nim zgadzać. Chociaż to miłe, że ktoś twierdzi, że Taylor nie jest idealna i nie wszyscy dają aureole nad głowę Taylor. :wink:
[you] Jesteś fanem B&B zajrzyj tutaj =>
http://modanasukces.boo.pl/Forum/
Monia
Posty: 861
Rejestracja: 14 lut 2006, 16:26
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Monia »

Moim zdaniem postacią która ma niezmiernie dużo różnych oswobowości jest Sheila Carter. Można by o niej pisać i pisać omawiając jej różne wcielenia, przeważnie złe. To istne wcielenie szatana :twisted: , zła, podstępna, intrygantka, morderczyni itp...itd...ale dobra dla osób które są lojalne wobec niej( lecz tylko do czasu aż jej nie podpadną wtedy to już mają przekichane- muszą zostać unicestwione). Tego kogo kocha darzy chorą miłością, która nie zna kompromisów.
Wszystko ma kiedyś swój koniec, ale nie "Moda na sukces"! :zeby:
Kingsajz
Posty: 2809
Rejestracja: 30 sie 2005, 07:42
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kingsajz »

Ale był czas w którym Sheila uważała, że jest dobra i chciała się zmienic.
http://www.bb-magazinie.webpark.pl/
B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!!
Monia
Posty: 861
Rejestracja: 14 lut 2006, 16:26
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Monia »

Kingsajz pisze:Ale był czas w którym Sheila uważała, że jest dobra i chciała się zmienic.
A był, był taki czas ale jej coś nie wyszło. :twisted: ::loll:: ::loll:: I znów dała wszystkim popalić. :evil:
Ostatnio zmieniony 06 maja 2006, 18:37 przez Monia, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystko ma kiedyś swój koniec, ale nie "Moda na sukces"! :zeby:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Mareczek i 0 gości