| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Różne osobowości jednej postaci
Autor Wiadomość
Brooklyn 
[/=\[><|

Wysłany: 2006-07-07, 12:07   

Moim zdaniem Sally ma wiele twarzy. Z jedej strony jest mściwą oszustką, użalająca się nad sobą, wiecznie pokrzywdzoną. A zdrugiej strony widzi swoje błędy, potrafi być uczciwa, patrzy dalekosiężnym wzrokiem, jest realistką.

mailo 

Wysłany: 2006-07-07, 15:35   

Ostatnio Stephanie pokazała swoją nowa twarz - modrerczyni :twisted: :twisted: :twisted:

Roxi 
kontakt: ewkon@wp.pl

Wysłany: 2006-07-23, 17:46   

Kingsajz napisał/a:
Ale to też przez Stefcie matka Brooke tak często znikała. A co do Sly'a to byłem w szoku, jak z niego zrobili gwałciciela!

Gwałciciela, a potem sadystę - mordercę.
A przecież na początku był kreowany na wrażliwego faceta.

belcia13
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-12, 00:15   

Ja uważam, ze taką osobą jest z pewnością Amber: z jednej strony taka słodziutka i niewinna dla Ricka, ale jak np. rozmawia z Kimberly albo (ostatnio) z Becky, to juz nie była taka święta, a tak właściwie, to całe swoje życie zbudowała na kłamstwie. Wiem, że mogę mieć wielu przeciwników, jeżeli chodzi o Amber (bo chyba większość ją lubi), ale nie obchodzi mnie to, napisałam co wiedziałam, a teraz z tego tematu wychodzę, nara!

Adex-fan Brooke 
:)

Wysłany: 2006-08-12, 00:19   

Spokojnie :wink: Ja lubie Amber a przyznaje Ci rację, z tym że podsumowując Amber to dobra osoba.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...

LoLex 
Sex and the City

Wysłany: 2006-08-12, 00:20   

Becky też jest dwulicowa. Najpierw jest taka uczuciowa - tęskni za synkiem, och! oby tam miał dobrze u Amber. Nagle zmienia się i zaczyna knuć "kuzynko". W rozmowie z Kimberly było najlepiej widać jakie ona ma huśtawki. Raz tak, raz tak.

Adex-fan Brooke 
:)

Wysłany: 2006-08-12, 00:23   

LoLex napisał/a:
Becky też jest dwulicowa. Najpierw jest taka uczuciowa - tęskni za synkiem, och! oby tam miał dobrze u Amber. Nagle zmienia się i zaczyna knuć "kuzynko". W rozmowie z Kimberly było najlepiej widać jakie ona ma huśtawki. Raz tak, raz tak.

Zgadzam się!
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...

Robi 
Brooke Logan

Wysłany: 2006-08-12, 00:28   

Jeżeli ktoś uważa że Amber jest dobra to się myli . Zaczynając od tego jak Shilą przyjechałą do Los Angeles i pocichu spotykały się z dzieckiem a na koncu pomagała porwać dziecko. Natepnie ukradła biżuterie Brooke , zaszła wciąże z Rickiem dla kasy , później wypadek samochodowy, zdrada Ricka i zatajenie prawdy kto może być ojcem. Dalej idąc nie powiedziała Rickowi o śmierci jego własnego dziecka no i kradzież dziecka własnej kuzynce to chyba wystarczy i nie trzeba nic dodawać .

Brooklyn 
[/=\[><|

Wysłany: 2006-08-12, 10:40   

LoLex napisał/a:

Ona wie, że prośbami nic nie wskura u zakłamanej Amber. Poza tym ona ma prawo traktować ją z wyższością. To, że Becky nie ryczy cały czas, nie znaczy, że jest dwulicowa :!: Becky jest uczciwa, miła, spontaniczna, inteligentna, wielkoduszna, pokorna. :)

paulincia 

Wysłany: 2006-08-12, 17:56   

Robi napisał/a:
Jeżeli ktoś uważa że Amber jest dobra to się myli . Zaczynając od tego jak Shilą przyjechałą do Los Angeles i pocichu spotykały się z dzieckiem a na koncu pomagała porwać dziecko. Natepnie ukradła biżuterie Brooke , zaszła wciąże z Rickiem dla kasy , później wypadek samochodowy, zdrada Ricka i zatajenie prawdy kto może być ojcem. Dalej idąc nie powiedziała Rickowi o śmierci jego własnego dziecka no i kradzież dziecka własnej kuzynce to chyba wystarczy i nie trzeba nic dodawać .

::loll:: ::loll:: ::loll:: Amber zaszła z Rickiem w ciąże dla kasy? Hm....nie wiem, czy pamiętasz, ale chciała usunąć ciążę, więc się mylisz...

LoLex 
Sex and the City

Wysłany: 2006-08-12, 18:25   

Brooklyn napisał/a:

Ona wie, że prośbami nic nie wskura u zakłamanej Amber. Poza tym ona ma prawo traktować ją z wyższością. To, że Becky nie ryczy cały czas, nie znaczy, że jest dwulicowa :!: Becky jest uczciwa, miła, spontaniczna, inteligentna, wielkoduszna, pokorna. :)

Becky nie jest wcale uczciwa, wielkoduszna ani pokorna. Jakby była pokorna, to Amber już by z nią nie miała żadnych problemów. Natomiast dla małego Erica wolę jako matkę Becky niż Amber.

Brooklyn 
[/=\[><|

Wysłany: 2006-08-12, 19:04   

LoLex napisał/a:
Brooklyn napisał/a:

Becky nie jest wcale uczciwa, wielkoduszna ani pokorna. Jakby była pokorna, to Amber już by z nią nie miała żadnych problemów. Natomiast dla małego Erica wolę jako matkę Becky niż Amber.

O czywiście, że jest pokorna. I jest uczciwa. Pokora nie oznacza zgadzanie się na każde wykorzystywanie i upokorzenia.

karolciaQ
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-20, 09:59   

Według mnie w tym filmie każdy ma 2 twarze...

Goku 

Wysłany: 2006-08-20, 14:26   

Wczoraj Macy pokazała nową twarz-Erotomanka :mrgreen:

paulincia 

Wysłany: 2006-08-20, 15:28   

Goku napisał/a:
Wczoraj Macy pokazała nową twarz-Erotomanka :mrgreen:

Ooo tak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to było niezłe ::rad::

Odpowiedz do tematu