| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Nicole Avant
Autor Wiadomość
Adex-fan Brooke 
:)

Wysłany: 2019-01-05, 19:23   Nicole Avant

Jak wam się podoba siostra Mayi - Nicole? Mi się podoba, wnosi coś ciekawego i jest ładna, poza tym wreszcie jest ktoś, kto nie cacka się z tą irytującą Mayą. Na uwagę zasługuje też scena, jak uruchomiła wreszcie muzykę w salonie Forresterów i zaczęła tańczyć, wreszcie jakiś powiew młodzieńczości i luzu w tym sztywnym muzealnym domu. :P :D
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Ostatnio zmieniony przez Dawidek 2019-01-05, 22:37, w całości zmieniany 1 raz  

DeaconFan 
Moderator

Wysłany: 2020-03-07, 02:43   

Lubię Nicole, ale czasem dziwi mnie, co ona widzi w tym Zende, który nie jest niestety kryształowy. Przydałby się jakiś drugi facet, którym mógłby się o nią starać. Poza tym aż się prosi teraz o wątek, w którym Nicole jednak przywiązuje się do dziecka i nie chce go oddać Mai i Rickowi.

Mareczek 

Wysłany: 2020-03-07, 14:34   

Lubiłem Nicole przez pierwsze 3 miesiące od jej debiutu - miała wtedy charakter i własne zdanie. Chciała zdemaskować siostrę i ewidentnie coś na tym zyskać. Taka przeciwwaga dla Mai, która była bardzo potrzebna. Niestety cały urok prysł, gdy straciła wszystkie swoje cechy i stała się przytakiwaczką wszystkiego, co powie Maya albo Rick. Związek z Zende też był dla mnie raczej na siłę. Podobnie jak staż w FC, którego w zasadzie wcale nie widzieliśmy. A już ostatni wątek ciąży i słuchanie przez 9 miesięcy, jaka Nicole jest dobra, szlachetna i oddana oraz jaki wspaniały dar przekazała siostrze było po prostu niestrawne. Nie wiem też, co z tym stażem. Bo Nicole przez całą ciążę siedziała w firmie, chociaż nic nie robiła :lol:

Krótko mówiąc - jak zwykle zmarnowali postać, która zapowiadała się naprawdę dobrze.

Dawidek 

Wysłany: 2020-03-07, 22:59   

Ja także lubię Nicole, to dość ciekawa postać, z początku drapieżna, później pokazała się z innej strony - dziewczyny, która poświęci się, by zyskać w oczach siostry. Wydaje mi się, że Nicole chciała się też dowartościować. Związek z Zende - cieszę się, że oboje mają okazję wrócić do siebie, mimo że chłopak nie jest kryształowy. Chłopak potrafi przyznać się do błędu.
Przydałby się dla niej nowy wątek, lubię postacie nie do końca jednoznaczne, albo takie, które cokolwiek zrobią, zrobią źle, sporo przy tym ryzykując. Decyzja o byciu surogatką była taką sytuacją - jakąkolwiek decyzje by podjęła Nicole, to ona zaważyłaby na jej dalszym życiu. Dobrą okazją do pokazania pazurków, może być walka z Sashą o chłopaka.

Odpowiedz do tematu