Kto z was komu, czemu kibicuje?

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17491
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

Kto z was komu, czemu kibicuje?

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Jako iz w Tvp1 sa pewne przeciwstawne obozy proponuje ten temat, nie chodzi tu o to aby wymieniać kogo lubimy a kogo nie bo od tego jest już temat, tylko aby podsumować kto za jaką stroną się obecnie opowiada, pierwszy dla przykładu ja:
-Która pani powinna być z Thornem? Macy czy Brooke? ja opowiadam się za Brooke
-Która banda powinna wygrać pokaz? Spectra czy Forrester? hmm może niech tym razem Spectra
-Czy kibicujecie Amber z Tawny i utrzymaniu sekretu czy może popieracie Brooke i Kimberley -ja sam nie wiem dlaczego (może dlatego że nie lubię Kimberley) kibicuje po stronie Amber.
Ostatnio zmieniony 06 gru 2014, 22:33 przez Adex-fan Brooke, łącznie zmieniany 1 raz.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Oczywiście, że kibicuję Amber i Tawny. ::chytry::
Szkoda mi jej. :(
Co do pokazu, to też chciałbym żeby Spectra wygrała. ::jezyk:: Niech utrą trochę nosa Forresterom.
Co do Thorne'a to wciąż mam sentyment do jego pięknych chwil z Macy. Teraz Macy bardzo się zrobiła dziecinna, a Brooke bardzo zmysłowa, więc Logan plusuje. ::chytry::
Zobaczę jeszcze parę odcinków i ocenię. Aczkolwiek Brooke z Thornem wyglądają uroczo. :serce: Na dzisiejszy stan jestem za Brooke.
Boldfanka
Posty: 998
Rejestracja: 01 wrz 2005, 21:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Boldfanka »

- Kibicuję wszystkiemu co robi Brooke, ale nie popieram związku z Thornem.
Po prostu znudziły mi się te wymiany i podmiany partnerów doprowadzajace do sytuacji, że "każdy z każdym". W normalnym życiu i normalnej rodzinie jest to niemożliwe i niesmaczne - wręcz kazirodzcze mimo, ze nie ma więzów krwi.
- Na pokazie oczywiście, ze powinna wygrać Spectra! Precz z nadętymi Forresterami chociaż szkoda, że Brooke jest z nimi.
- Absolutnie nie kibicuję Amber i Tawny.
Popełniły straszne oszustwo, niewybaczalną podłość. Powinno to się wydać jak najszybciej!
Nie ma to żadnego związku ani z Brooke, ani z Kimberly. To jest świństwo samo w sobie i obie są najgorszą, prymitywną hołotą, godną tylko potępienia. Nie powinno być dla nich żadnej litości za to co zrobiły.
Wspólczułam Amber tylko wtedy gdy umarło jej dziecko i gdy Tawny naciskała ją na to draństwo. Ale w momencie gdy uległa nie ma dla Amber ŻADNEGO usprawiedliwienia.
Te wszystkie ich ble, ble, ble, że dla dobra dziecka, dla dobra Ricka, dla ratowania rodziny i małżeństwa (jakiej w mordę rodziny i jakiego małżeństwa - to parodia) zakrawają na kpiny z godności ludzkiej, sumienia.....
Po prostu to najgorsza zepsuta hołota, łobuzeria bez skrupułów i sumienia brrrrrrr :evil:
Ale się wpieniłam, no nie? :mrgreen: ::chytry:: :roll:
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Myśle ,że Thorne powinien być z Brooke, jest tak samo fałszywy jak ona.

Co do pokazu to trzymam kciuki za Spectra!!

Myśle ,że dla dobra tego malego dziecka będę trzymał stronę Amber i Tawny, choć tutaj jest tak 50 na 50.
Nobody does it better
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Kibicuję też Amber żeby była z Rickiem, a nie ta Kimberly. ::chytry::
Brooke
Posty: 1061
Rejestracja: 24 sie 2005, 22:10
Lokalizacja: :)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Brooke »

W trójkącie Brooke, Macy i Thorne mam ciężki orzech do zgryzienia :? . Powodu dziecinnego zachowania Macy kibicuję za Brooke, ale nie wiem czy z czasem nie zmienię zdania :roll: .
W sprawie z Amber Rick’a i dziecka mam nadzieję, że prawda wyjdzie na jaw i to jak najszybciej. :twisted:
Chciałabym żeby CJ i Kim byli razem jakoś do siebie pasują.
Wielki pokaz, który ma się odbyć powinien skończyć się wielkim sukcesem dla Spectry. :D
[you] Jesteś fanem B&B zajrzyj tutaj =>
http://modanasukces.boo.pl/Forum/
santylia
Posty: 206
Rejestracja: 02 maja 2006, 14:11
Lokalizacja: Sri Lanka

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: santylia »

JA KIBICUJE Smierci Kimberowskiego łajna ale jakos sie nie zanosi!! qrde :evil: :twisted: :twisted:
Bridget
Posty: 168
Rejestracja: 27 sie 2005, 00:19
Lokalizacja: Warszawa / Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bridget »

- w trojkacie Brooke, Thorne & Macy jestem za Macy
- popieram tez Amber i Tawny
- co do wojny Forrester vs Spectra wole Spectre
Blakuś

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blakuś »

Kibicuje temu, kto pierwszy zaczai się z siekierą na Kimberly :: bow ::
basiorka

Re: Kto z was komu,czemu kibicuje?

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: basiorka »

Adex-fan Brooke pisze:Jako iz w Tvp1 sa pewne przeciwstawne obozy proponuje ten temat, nie chodzi tu o to aby wymieniać kogo lubimy a kogo nie bo od tego jest już temat, tylko aby podsumować kto za jaką stroną się obecnie opowiada, pierwszy dla przykładu ja:
-Która pani powinna być z Thornem? Macy czy Brooke? ja opowiadam się za Brooke
-Która banda powinna wygrać pokaz? Spectra czy Forrester? hmm może niech tym razem Spectra
-Czy kibicujecie Amber z Tawny i utrzymaniu sekretu czy może popieracie Brooke i Kimberley -ja sam nie wiem dlaczego (może dlatego że nie lubię Kimberley) kibicuje po stronie Amber.
Ja kibicuje amber i rickowi
gwiazda69
Posty: 257
Rejestracja: 27 kwie 2006, 16:59
Lokalizacja: Londyn

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gwiazda69 »

kibicuje Amber i Rickowi oraz...samej Macy,bo skoro Thorne jest taki glupi,ze ja zdradza tzn,ze nie zasluguje na nia i nie chcę,zeby cierpiala przez niego(wrrr...wszyscy faceci z Mody..sa beznadziejni...)A Brooke pasuje do Thorne,bo oboje sa tak samo obłudni:]jednak nie życzę im szczęścia.i koniec kropka.
paulincia
Posty: 1030
Rejestracja: 28 kwie 2006, 13:32
Lokalizacja: opoczno

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: paulincia »

ja oczywiście kibicuję Amber i Rickowi! Myślę, że to jest super para, Kim mogłaby być z CJem..
Brooklyn
Posty: 1351
Rejestracja: 23 maja 2006, 11:48
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Brooklyn »

Ogólnie kibicuję Brooke. Wszystko kręci się wokół niej, więc kibicuję jej związku z Thorne'm, temu, aby tajemnica Amber wyszła na jaw, a także temu, aby pokaz okazał się sukcesem FC.
Belleza
Posty: 39
Rejestracja: 28 mar 2006, 13:43
Lokalizacja: LA

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Belleza »

Brooke / Thorne /Macy:
– wybieram Macy/Thorne / zgodność charakterów /. Thorne nie pasuje do Brooke - to nudny, nieciekawy intelektualnie smutas. Brooke to żywioł, ogień, wulkan, sexualność i tylko z kimś podobnym będzie szczęśliwa. :serce:

Forrester / Spectra :
- zdecydowanie egzekwo :: bow ::

Amber / Tawny czy Brooke / Kimberly:
– wybieram tandem Brooke&Kimberly.
Amber&Tawny to prostaczki o infantylnym umyśle, który sięga apogeum. Jak wiemy umysł i inteligencja ludzka powinny pracować razem i tych dwóch rzeczy nie można oddzielić. Jak widać u obu pań obie te rzeczy są im obce i raczej nie zanosi się, by było inaczej. ::loll:: No i poza tym wciąż niezmiennie, te szkaradne miny i ciągłe suszenie wyszczerzonych zębów Amber. Można od tego dostać niestrawności wizualnej. :nie:
santylia
Posty: 206
Rejestracja: 02 maja 2006, 14:11
Lokalizacja: Sri Lanka

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: santylia »

JA dostaje "niestrawnosci wizualnej" jak tylko kimbeks pojawi sie na ekranie.jej wypowiedzi sa tak nudne ze od razu mam ochote przelaczyc ale zeby czasem nie opuscic scen z moja Ambrossia tylko wyciszam tego switojebliwego wyjca.jak mozna "kibicowac" komus co przez wiekszosc odcinkow RYCZY jak poparzony?? :mrgreen:

a piszac "prostaczki" to co masz na mysli?? Ku twojemu oswieceniu powiem/napisze ::krzyw:: iz kimbeks tez jest z wiochy :mrgreen: wiec pania to ona nie jest a to ze sie caly czas modli (niech ja wysla do klasztoru!!) i ubiera sie inaczej od Amber(na poczatku) to tylko dlatego ze ma bogatego tatusia,jak w niedalekiej przyszlosci zobaczysz stroje Amber zmienisz zdanie ::krzyw::
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości