Plebiscyty i konkursy

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Awatar użytkownika
Marcin1
Posty: 732
Rejestracja: 07 paź 2012, 15:15
Lokalizacja: Bytom
x 2

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcin1 »

Ja choć mało się udzielam, też jestem za tym, aby powstała nowa ankieta.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Odniosę się do powyższych wypowiedzi.

Zacznę od Ciebie B@r:

Mój post z wczorajszego wieczora, godzina 22.55 jest nadal aktualny, ale rozwinę go. Głosowanie a plebiscycie nie zostanie unieważnione, także w kategorii "Najciekawsza para". Trwające od kilku dni głosowanie zostanie dokończone. I w tym czasie nie będzie żadnych zmian. Jeśli chodzi o wyniki, to na pewno zostaną uznane za ważne rezultaty z 5 kategorii. Jeśli chodzi o "Najciekawszą parę", to można pokusić się o jakieś rozwiązanie, ale dopiero jak skończy się głosowanie, 23 grudnia. Jestem otwarty na różne pomysły - dotyczące tylko tej kategorii, ale jestem też za uznaniem głosowania za ważne. Nie zmieniałbym reguł w trakcie gry. Nie jestem do końca zadowolony z wyżej wspomnianej kategorii, teraz bym ją ułożył nieco inaczej.

Druga kwestia - uwaga Mareczka:

Mareczek pisze:Ale para to dobra kategoria, pod warunkiem, że dotyczy relacji miłosnej. W przypadku antagonistycznej relacji, lepiej utworzyć po prostu 7 kategorię - Najlepsza rywalizacja albo najciekawsi wrogowie, czy coś w tym stylu
"Najlepszej pary" w obecnym kształcie już nie będzie. Ideą tej kategorii było uwzględnienie wszystkich interesujących par, niezależnie od ich kontekstu - miłosnego, rodzinnego, rywalizacyjnego czy innego. Teraz nie wiadomo, czy ta kategoria zostanie zastąpiona nową, czy zostanie zmodyfikowana. Kolejna edycja będzie za rok, więc mamy trochę czasu na przemyślenie zmian. Jedno jest pewne na tę chwilę - będą zmiany.

Trzecia sprawa - post Adexa:

Adex-fan Brooke pisze:Do tego ja nie rozumiem głosowania na to samo na profilu forumowym Facebooka, co prawda tam chyba nawet nikt nie wchodzi bo nawet brak zdjęć postaci, ale to chyba rodzi możliwość fałszerstwa. Z początku zerknąłem tam aby zagłosować, ale zaraz mnie uderzyło, że przecież to by było fałszerstwo jeśli głosowałem już tutaj.
Dobrze, że nie zagłosowałeś na Facebooku. Ryzyko dwukrotnego głosowania przez jedną osobę zostało już wkalkulowane. Bierzemy to pod uwagę. Pisałem dwukrotnie, by głosować albo na forum, albo na Facebooku. Przypomnę te zdania:
Dawidek pisze:I pamiętajmy o zasadzie, że głosujemy tylko raz, w jednym miejscu - albo na forum albo na Facebooku.
Dawidek pisze:Zasada jest następująca - forumowicze głosują na forum, a Ci którzy nie mają u nas konta, a posiadają Facebooka, głosują w serwisie społecznościowym.
W przypadku mojej drugiej wypowiedzi, wyszło trochę za radykalnie. Tak naprawdę nie ma znaczenia, gdzie zagłosuje forumowicz - pod warunkiem, że odda głos tylko w jednym miejscu.
Ostatnio zmieniony 14 gru 2019, 22:19 przez Dawidek, łącznie zmieniany 1 raz.
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Dawidek pisze:Odniosę się do powyższych wypowiedzi.

Zacznę od Ciebie B@r:

Mój post z wczorajszego wieczora, godzina 22.55 jest nadal aktualny, ale rozwinę go. Głosowanie a plebiscycie nie zostanie unieważnione, także w kategorii "Najciekawsza para".
Dlaczego?! Ty czytasz i słuchasz co się do Ciebie pisze? Proszę to uzasadnić. „Nie bo nie” to nie argument.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

B@r, a czy Ty czytasz, co ja piszę? Odnosisz się tutaj do zdania, które nic nie wyjaśnia. Kluczowe jest zacytowane poniżej zdanie (które w moim poprzednim poście pogrubiłem i podkreśliłem):
Dawidek pisze:Nie zmieniałbym reguł w trakcie gry.
Ono już dużo mówi o moich intencjach, ale rozwinę tę kwestię. Głosowanie trwa już od tygodnia i zagłosowało już sporo osób, zarówno na forum, jak i na FB. I teraz, w trakcie trwania mam anulować głosowanie i "do widzenia"? Wiąże się z tym jeszcze jedna kwestia, ta ankieta, w odróżnieniu od pozostałych - ma charakter otwarty i mimo braków, nie jest błędna. Dodanie opcji nie sprawiłoby, że stałaby się "lepsza" czy "gorsza", bowiem można ją jeszcze znacznie bardziej rozwinąć i dodać dowolne pary. I to jest też wada tej ankiety - jest ona za szeroka, bo można ją na wiele sposobów interpretować - czy uwzględniać tylko jeden rodzaj relacji, czy także inne. Dlatego sugestia Mareczka z 12 grudnia, godzina 23.03 nie jest całkiem bezsensowna i można by ją wziąć pod uwagę w następnej edycji.
Gdyby w ankiecie były błędy merytoryczne (np. dodanie postaci, która w danym roku nie występowała) to miałbym podstawy do anulowania głosowania i uruchomienia nowej, poprawionej ankiety. W przypadku "pary" coś takiego nie występuje. Trzeba znać też proporcje i dopasowywać kroki do panującej sytuacji. Usunięcie "najlepszej pary" byłoby zbyt radykalnym rozwiązaniem. Przyznaję, wcześniej usuwałem ankiety i tworzyłem je od nowa. Dziś byłbym ostrożniejszy. Zważając na to, co napisałem powyżej - decyduję się dokończyć trwające głosowanie i na podjęcie ewentualnych działań po zakończeniu plebiscytu.

Mam nadzieję, że wyjaśniłem wszystkie wątpliwości. I moje intencje oraz powody, takiej, a nie innej decyzji są jasne. Możemy się spierać o ich słuszność, po to jest to forum. I chcę tez wyciągnąć wnioski z tego, co się stało. Jeśli są pytania - pytajcie!
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Może sprawiedliwe byłoby dodanie głosowania na parę Aly i Steffy na tak lub nie abyśmy mogli oddać głosy kto chciał wybrać je i dodałbyś to do reszty wyników a na przyszłość tę kategorię powinno się rozdzielić na pary miłosne, rywalki, siostry, przyjaciółki czy coś w tym stylu a nie jeden worek z napisem para.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Czy macie jeszcze jakieś inne propozycje, dotyczące par, które można dodać. Zrobiłoby się w takim układzie kilka głosowań jednocześnie, ale w styczniu. Twój pomysł Adex, na tę chwilę nie jest taki zły.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Cały czas trwa głosowanie w plebiscycie "MnS Forum Awards". Ja osobiście zagłosowałem we wszystkich sześciu, tutaj na forum. W piątek lub sobotę wieczorem zablokuję dostęp do działu dla niezalogowanych, by nie sugerować wyników tym, którzy głosują na Facebooku. Zachęcam do aktywnego udziału w głosowaniu.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Nie ma żadnego błędu. Nie bądźcie zaskoczeni tym, że niezalogowani nie zobaczą już zawartości działu "MnS Forum Awards". Jutro skończy się forumowe głosowanie - kto jeszcze nie oddał głosu, może jeszcze to zrobić. Ze względu na facebookowe głosowanie, które zakończy się w poniedziałek wieczorem, to zamykam dział na forum, gdyż po zakończeniu głosowania forumowego, zostaną upublicznione wyniki wszystkich ankiet. I by zminimalizować ujawnienie wyników, to dostęp do plebiscytowego działu jest ograniczony tylko do zarejestrowanych zalogowanych użytkowników.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Zakończyły się wszystkie głosowania w "MnS Forum Awards". Podsumowanie obu głosowań będzie w przyszłym tygodniu, zostaną podane głosy zarówno z forum, jak i z Facebooka oraz ich suma. Planuję - po podsumowaniu - zorganizować jeszcze jedno głosowanie, według pomysłu Adexa, na parę Steffy - Ivy, w formule "tak/nie". Głosy na "tak" zostaną dopisane do ogólnego podsumowania. Czy macie jakiś inny pomysł na głosowanie uzupełniające, może jeszcze chcielibyście dodać jakąś parę? To głosowanie odbędzie się równocześnie na forum i na Facebooku.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Przyszedł czas by podsumować zakończone głosowanie w "MnS Forum Awards". Poniżej znajduje się prezentacja zbiorczych wyników trwaającego przez dwa tygodnie głosowania. Wniki będa prezentowane według schematu:

x1+x2=X3 , gdzie x1 oznacza wynik głosowania na forum, x2 - liczbę głosów z Facebooka, a x3 - sumę głosów z obu głosowań.
Najwyższe miejsca x1 i x2 będą oznaczone podkreśleniem, a całościowe zwycięstwo będzie oznaczane na fioletowo. Wszystkie wyniki będą prezentowane w wartościach bezwzględnych, bez udziałów procentowych.

Najlepsza postać 2015 roku:


Aly Forrester - 11+9=20
Bill Spencer, Jr. - 3+8=11
Brooke Logan - 3+15=18
Caroline Spencer, Jr. - 4+4=8
Carter Walton - 0+0=0
Charlie Webber - 1+0=0
Deacon Sharpe - 6+0=6
Donna Logan - 2+0=2
Eric Forrester - 2+4=6
Ivy Forrester - 4+4=8
Julius Avant - 2+0=2
Justin Barber - 1+0=
Katie Logan - 0+2=2
Liam Spencer - 2+3=5
Maya Avant - 3+2=5
Nicole Avant - 1+0=1
Oliver Jones - 1+0=1
Pamela Douglas - 4+3=7
Quinn Fuller - 9+18=27
Rick Forrester - 3+0=3
Ridge Forrester - 1+1=2
Sasha Thompson - 2+0=2
Steffy Forrester - 11+7=18
Thomas Forrester - 7+3=10
Thorne Forrester - 4+2=6
Vivienne Avant - 1+0=1
Wyatt Spencer - 1+4=5
Zende Forrester Dominguez - 4+1=5

W tej kategorii, dzięki Facebookowi wygrywa Quinn, na forum ex aequo wygrywają Aly i Steffy, ale z serwisu społecznościowego otrzymują zbyt mało głosów, by móc pokonać panią Fuller.


Najlepszy/-a aktor/-ka 2015 roku:

Obba Babatundé (Julius) - 3+0=3
Ashleigh Brewer (Ivy) - 2+5=7
Darin Brooks (Wyatt) - 4+5=9
Dick Christie (Charlie) - 1+0=1
Scott Clifton (Liam) - 1+5=6
Zack Conroy (Oliver) - 1+1=2
Felisha Cooper (Sasha) - 2+0=2
Don Diamont (Bill Jr.) - 3+1=4
Reign Edwards (Nicole) - 0+0=0
Rome Flynn (Zende) - 2+1=3
Pierson Fodé (Thomas) - 7+1=8
Jennifer Gareis (Donna) - 2+0=0
Linsey Godfrey (Caroline Jr.) - 5+7=12
Winsor Harmon (Thorne) - 3+0=3
Anna Maria Horsford (Vivienne) - 0+0=0
Sean Kanan (Deacon) - 10+1=11
Thorsten Kaye (Ridge) - 1+0=1
Katherine Kelly Lang (Brooke) - 5+11=16
John McCook (Eric) - 2+4=6
Alley Mills (Pamela) - 2+5=7
Karla Mosley (Maya) - 1+2=3
Ashlyn Pearce (Aly) - 7+7=14
Lawrence Saint-Victor (Carter) - 0+0=0
Rena Sofer (Quinn) - 9+15=24
Aaron D. Spears (Justin) - 1+0=1
Heather Tom (Katie) - 2+3=5
Jacqueline MacInnes Wood (Steffy) - 11+10=21
Jacob Young (Rick) - 4+2=6

W tej kategorii zwyciężczynią jest Rena Sofer (Quinn), która wygrała dzięki Facebookowi (na forum uzyskała drugie miejsce). J. M. Wood (Steffy) wygrała na forum, ale w całym głosowaniu zajęła drugie miejsce.


Najgorsza postać 2015 roku:

Aly Forrester - 4+5=9
Bill Spencer, Jr. - 5+1=6
Brooke Logan - 7+1=8
Caroline Spencer, Jr. - 2+1+3
Carter Walton - 6+6=12
Charlie Webber - 5+2=7
Deacon Sharpe - 2+2=4
Donna Logan - 3+1=4
Eric Forrester - 0+0=0
Ivy Forrester - 6+4=10
Julius Avant - 6+1=7
Justin Barber - 4+3=7
Katie Logan - 7+9=16
Liam Spencer - 6+3=9
Maya Avant - 5+8=13
Nicole Avant - 4+3=7
Oliver Jones - 1+0=1
Pamela Douglas - 2+0=2
Quinn Fuller - 3+3=6
Rick Forrester - 0+3=3
Ridge Forrester - 0+1=1
Sasha Thompson - 4+14=18
Steffy Forrester - 0+1=1
Thomas Forrester - 0+1=1
Thorne Forrester - 2+1=3
Vivienne Avant - 4+3=7
Wyatt Spencer - 2+1=3
Zende Forrester Dominguez - 4+8=12

Na forum najgorszymi postaciami okazały się być Brooke i Katie. Na Facebooku wygrała Sasha i to ona ostatecznie triumfuje w całym głosowaniu.


Najciekawszy wątek 2015 roku:

Zawirowania personalne w FC - 4+1=5
Ivy - Liam - Steffy - 1+0=1
Quinn - Deacon - Brooke - 6+4=10
Katie i Bill - 2+0=2
Ridge - Caroline - Rick - 2+0=2
problemy alkoholowe Brooke - 8+13=21
sekret Mayi - 10+13=23
Ivy nielegalną imigrantką - 0+0=0
śmierć Aly - 13+17=30
Vivienne i Julius - 0+0=0
Ridge - Caroline - Thomas - 3+5=8
kompromitujące nagranie - 1+0=1
Ivy i Wyatt - 0+1=1
ciąża Caroline - 2+1=3
ciąża Nicole i jej związek z Zende - 1+1=2
wypadki z udziałem Ivy - 5+7=12
Sasha - 3+1=4

W tej kategorii wygrał wątek "śmierC Aly", który zdobył najwięcej głosów zarówno na forum jak i na Facebooku.


Najciekawszy debiut/powrót 2015 roku:

Julius Avant (debiut) - 5+0=5
Nicole Avant (debiut) - 1+1=2
Vivienne Avant (debiut) - 1+0=1
Brad Baker (powrót gościnny) - 2+1=3
Zende Forrester (powrót/zmiana aktora) - 2+5=7
Steffy (powrót) - 13+19=32
Thomas (powrót/zmiana aktora) - 12+16=28
Hope Logan (powrót gościnny) - 2+3=5
Nick (debiut) - 0+0=0
Sasha (debiut) - 5+1=6


W tej kategorii wygrywa J. M. Wood, która wygrywa zarówno na forum jak i na Facebooku.


Najciekawsza para 2015 roku

Caroline - Rick - 3+0=3
Caroline - Ridge - 5+8=13
Ridge - Rick - 1+0=1
Maya - Rick - 2+2=4
Maya - Nicole - 1+0=1
Nicole - Zende - 1+1=2
Nicole - Julius - 0+0=0
Maya - Julius - 3+3=6
Brooke - Deacon - 9+1=10
Brooke - Bill - 5+8=13
Brooke - Katie - 2+6=8
Katie - Bill - 0+3=3
Bill - Liam - 0+1=1
Bill - Wyatt - 0+0=0
Steffy - Liam - 4+4=8
Steffy - Wyatt - 1+4=5
Ivy - Wyatt - 0+1=1
Steffy - Ivy - 4+3=7
Liam - Wyatt - 0+0=0
Quinn - Deacon - 6+2=8
Quinn - Wyatt - 0+2=2
Quinn - Liam - 6+12=18
Quinn - Ivy - 1+0=1
Brooke - Eric - 5+7=12
Ridge - Eric - 0+0=0
Rick - Eric - 1+0=1
Nicole - Rick - 1+0=1
Vivienne - Julius - 2+0=2
Caroline - Thomas - 4+1=5
Ridge - Thomas - 3+3=6
Ivy - Liam - 1+1=1
Brooke - Quinn - 7+8=15
Maya - Caroline - 0+0=0
Brooke - Rick - 0+0=0
Eric - Julius - 0+1=1
Ivy - Thomas - 3+2=5
Aly - Ivy - 4+2=6
Aly - Maya - 1+0=1
Aly - Rick - 3+0=3
Pamela - Charlie - 3+11=14
Aly - Steffy 14+24=38 (wynik głosowania uzupełniającego)

Biorąc pod uwagę głosowanie uzupełniające, to w tej kategorii wygrała para Steffy - Aly. Gdyby nie było głosowania uzupełniającego, to wygrałaby para Quinn - Liam. Biorą pod uwagę osobne głosowania, to Quinn z Liamem wygrali na Facebooku, a na forum zwycięzcami jest duet Brooke - Deacon.

Wyniki głosowania uzupełniającego. Czy para Steffy i Aly jes najlepszą parą 2015 roku?

Tak - 14+24=38
Nie - 3+36+39

W samym głosowaniu uzupełniającym, wygrała opcja, że Steffy i Aly nie powinny być najlepszą parą 2015 roku. Wygrana jest minimalna. Zdecydował jeden głos.


Dziękujemy za udział we wszystkich głosowaniach i zapraszamy do udziału w następnych. Mój komentarz na temat głosowań pojawi sie wkrótce.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2020, 23:05 przez Dawidek, łącznie zmieniany 2 razy.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią i propozycją Adexa, uruchomiłem głosowanie uzupełniające w kategorii "Najlepsza para". Ankieta dotyczy pary Steffy - Aly. Z racji, że to głosowanie nie jest skomplikowane a ankieta jest jedna i krótka, to głosowanie potrwa tydzień. Wynik tego głosowania zostanie uwzględniony w podsumowaniu w kategorii "Najlepsza para 2015" w wczorajszym poście. Równolegle głosowanie odbędzie się na Facebooku. W serwisie społecznościowym zakończy się troszkę później niż na forum. Analogicznie, jak we wcześniejszych głosowaniach, ostateczny rezultat będzie sumą głosów z forum i z Facebooka. Zapraszam do udziału w głosowaniu.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Jeszcze możecie oddawać głowy a ankiecie uzupełniającej w "MnS Forum Awards", albo na forum albo na Facebooku (głosujemy tylko w jednym miejscu). Jeszcze możecie zdecydować o losach pary Steffy - Aly. :wink: Zapraszam: http://www.forummns.pl/viewtopic.php?t=1807 .
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

No i wygrało tak. Mówiłem od początku, że pominięcie tej pary jest skandaliczne. ::chytry::
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Post z 3 stycznia 2020 roku - zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią - został edytowany i uzupełniony o wyniki głosowania na najlepszą parę 2015 roku oraz o wyniki głosowania uzupełniającego. Teraz mamy już komplet wyników z całej edycji "MnS Forum Awards".
Wyniki głosowania uzupełniającego zostały dodane do kategorii "Najlepsza para 2015" roku, w efekcie Steffy i Aly zdobyły najwięcej głosów, ale w samym głosowaniu, ta para miała minimalnie więcej przeciwników, niż zwolenników.
Dziękuję za udział w zakończonym plebiscycie. Jeśli mam oceniać, czy głosowanie na Facebooku było dobrym pomysłem, to ja uważam, że tak. I można się pokusić o to, by następna edycja, odbyła się równocześnie na forum jak i na profilu forum. Rozważam także pomysł, by comiesięczne ankiety w ramach "Najlepszej niespoilerowej postaci miesiąca" odbywały się także na profilu forum. Ale to dopiero za jakiś czas. Jeśli chodzi o wersję spoilerową tego plebiscytu - to decyzję pozostawiam DeaconFanowi. :wink:
Jeśli zauważycie jakiś błąd w wynikach, to sygnalizujcie. Dział poświęcony plebiscytowi zostanie usunięty na przełomie stycznia i lutego. Na Facebooku plebiscyt podsumuję jutro.
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Na początku grudnia rozpocznie się cykliczne głosowanie „MnS forum Awards”. W ciągu dwóch tygodni wybierzemy, to co najlepsze z roku 2016. Zasadniczo, regułyy nie ulegną zmianie. Głosowanie – tak jak w ubiegłym roku – odbędzie się jednocześnie na forum, jak i na naszym facebookowym profilu. O zwycięstwie w poszczególnych kategoriach będzie decydować suma głosów z obu głosowań. Uznaliśmy, że zeszłoroczny eksperyment z jednoczesnym głosowaniem na dwóch stronach się udał, i że warto go powtórzyć.
By nie powtórzyła się wpadka, jaką zaliczyłem w ubiegłym roku, teraz – by uniknąć kontrowersji – jeszcze przed właściwym głosowaniem, prezentuję poszczególne kategorie, wraz z wykazem opcji ankiet, które pojawią się w głosowaniach. Zgodnie z ubiegłorocznymi ustaleniami, kategoria „Najlepsza para” zostaje podzielona na na dwie nowe: „Najlepsza para” (relacje uczuciowe) oraz „Najlepsza rywalizacja”. Poniżej przedstawione są wszystkie kategorie, wraz z opcjami ankiet. Prosimy Was (ja i DeaconFan), byście przejrzeli poniższe propozycje i jeśli macie jakieś sugestie, uwagi, pytania – napiszcie o tym. My je przeanalizujemy i ustalimy ostateczny kształt głosowania. Na Wasze opinie będziemy czekać do piątku, 27 listopada. Brak opinii będzie dla nas sygnałem, że nasze propozycje zostały zaakceptowane. Właściwe głosowania chcemy uruchomić w pierwszy weekend grudnia, tak by cały plebiscyt zakończył się na kilka dni przed Świętami. Bardziej szczegółowe zasady zostaną przedstawione w momencie uruchomienia ankiet. Oto nasze propozycje:

Najlepsza postać 2016 r.

Alison Montgomery (dajemy ją?)
Bill Spencer, Jr.
Brooke Logan
Caroline Spencer II
Carter Walton
Charlie Webber
Deacon Sharpe
Eric Forrester
Ivy Forrester
Julius Avant
Justin Barber
Katie Logan
Liam Spencer
Maya Avant
Nicole Avant
Pamela Douglas
Quinn Fuller
Rick Forrester
Ridge Forrester
R.J. Forrester (debiut)
Sasha Thompson
Steffy Forrester
Thomas Forrester
Thorne Forrester
Vivienne Avant
Wyatt Spencer
Zende Forrester Dominguez


Najgorsza postać 2016 r.

Alison Montgomery (dajemy ją?)
Bill Spencer, Jr.
Brooke Logan
Caroline Spencer II
Carter Walton
Charlie Webber
Deacon Sharpe
Eric Forrester
Ivy Forrester
Julius Avant
Justin Barber
Katie Logan
Liam Spencer
Maya Avant
Nicole Avant
Pamela Douglas
Quinn Fuller
Rick Forrester
Ridge Forrester
R.J. Forrester (debiut)
Sasha Thompson
Steffy Forrester
Thomas Forrester
Thorne Forrester
Vivienne Avant
Wyatt Spencer
Zende Forrester Dominguez


Najlepszy aktor/aktorka 2016 r.

Obba Babatundé - Julius
Ashleigh Brewer – Ivy
Darin Brooks - Wyatt
Dick Christie – Charlie
Scott Clifton – Liam
Felisha Cooper - Sasha
Don Diamont – Bill
Reign Edwards – Nicole
Rome Flynn - Zende
Pierson Fodé - Thomas
Linsey Godfrey – Caroline
Theodora Greece – Alison (dajemy ją?)
Winsor Harmon – Thorne
Anna Maria Horsford - Vivienne
Sean Kanan – Deacon
Thorsten Kaye - Ridge
Katherine Kelly Lang – Brooke
John McCook – Eric
Alley Mills - Pamela
Karla Mosley - Maya
Lawrence Saint-Victor – Carter
Rena Sofer - Quinn
Aaron D. Spears – Justin
Heather Tom – Katie
Anthony Turpel – R.J.
Jacqueline MacInnes Wood - Steffy
Jacob Young - Rick


Najciekawszy wątek 2016 r.

Steffy - Liam - Ivy
Nicole surogatką
Sasha - Zende - Nicole
Bill - Brooke - Ridge
porwanie Liama
Katie - Bill
związek Steffy i Wyatta
Avantowie
Thomas - Caroline - Ridge
Douglas
Quinn i Deacon
alkoholizm Katie
Quinn i Eric
Quinn w FC
RJ
choroba Erica
Quinn kontra Katie


Najlepsza para miłosna 2016 r.

Brooke - Ridge
Brooke - Bill
Quinn - Eric
Maya - Rick
Nicole - Zende
Steffy - Liam
Steffy - Wyatt
Caroline - Ridge
Caroline - Thomas
Katie - Bill
Quinn - Deacon
Maya - Nicole (specyficzna, skomplikowana relacja sióstr)
Quinn - Liam
Brooke - Eric
Sasha - Zende
Vivienne - Julius
Ivy - Liam


Najlepsza rywalizacja 2016 r.

Ridge - Eric
Liam - Wyatt
Ridge - Thomas
Steffy - Ivy
Nicole - Sasha
Quinn - Liam
Bill - Ridge
Ridge - Rick
Steffy - Quinn
Quinn - Ridge
Brooke - Katiie
Quinn - Katie
Maya - Nicole


Najlepszy debiut/powrót 2016 r:

Bridget Forrester (powrót gościnny)
Donna Logan (powrót gościnny)
Emmy (debiut)
Felicia Forrester (powrót gościnny)
Hope Logan (powrót gościnny)
Kieran i Matt Cannistra (współpasażerowie Quinn, debiut)
R.J. Forrester (SORAS postaci, debiut nowego aktora, powrót)
Eva (powrót gościnny)
porucznik Baker (powrót gościnny)


Z góry dziękujemy za opinie. Na ewentualne pytania będziemy odpowiadać w miarę na bieżąco.
Ostatnio zmieniony 17 lis 2020, 22:57 przez Dawidek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości