Becky Moore

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Misia pisze:Ja myśle,że Becky nie zdążyła uregulować tego.Ja sama myślałam,że jeszcze pociągną ten wątek z chorobą Becky.To chyba było celowe ze strony scenarzystów zostawienie tej sytuacjai nierozwiązanej,teraz możemy spodziewać się kłopotów i kolejnych wątków.
Wystarczyło, że Amber przygotowałaby papiery do podpisu, ale ona jak zwykle nie myśli logicznie.

Przy śmierci Becky wzorowo zachował się CJ. Mimo, że go nie lubię uważam, że bardzo dobrze się zachowywał i Becky nie było smutno. Amber - totalna porażka, jej ryki przy Becky były głupie. Mogła wyjść, a nie obrzydzać kuzynce ostatnie chwile życia.
Misia
Posty: 1558
Rejestracja: 10 wrz 2006, 23:05
Lokalizacja: małopolska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Misia »

LoLex pisze:
Misia pisze:Ja myśle,że Becky nie zdążyła uregulować tego.Ja sama myślałam,że jeszcze pociągną ten wątek z chorobą Becky.To chyba było celowe ze strony scenarzystów zostawienie tej sytuacjai nierozwiązanej,teraz możemy spodziewać się kłopotów i kolejnych wątków.
Wystarczyło, że Amber przygotowałaby papiery do podpisu, ale ona jak zwykle nie myśli logicznie.

Przy śmierci Becky wzorowo zachował się CJ. Mimo, że go nie lubię uważam, że bardzo dobrze się zachowywał i Becky nie było smutno. Amber - totalna porażka, jej ryki przy Becky były głupie. Mogła wyjść, a nie obrzydzać kuzynce ostatnie chwile życia.
Myśle,że nie można negatywnie oceniać Amber.W końcu wiedziała,że za chwile umrze jej najbliższa osoba, w takich momentach raczej nie myśli się logicznie.Była załamana i nie potrafiła tego ukryć.
Team Hunter:)A jak!
Brooklyn
Posty: 1351
Rejestracja: 23 maja 2006, 11:48
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Brooklyn »

Tak samo Amber usprawiedliwiała porwanie Ricky'go. Gadała w jakim była szoku i zwaliła całą winę na matkę.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17529
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 7
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Wcale nie całą! Przychylam się do zdania Misi.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Szogunka
Posty: 2071
Rejestracja: 13 wrz 2006, 20:31
Lokalizacja: Warmia

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szogunka »

Ale co wy piszecie! Becky wiedziała że umiera. Swatała pary do opieki nad synem i odkładała uregulowanie jego sytuacji prawnej bo myślała, że jeszcze pożyje? To wcale nie należało do Amber!
Chwila która trwa, może być najlepszą z wszystkich chwil...
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Szogunka pisze:Ale co wy piszecie! Becky wiedziała że umiera. Swatała pary do opieki nad synem i odkładała uregulowanie jego sytuacji prawnej bo myślała, że jeszcze pożyje? To wcale nie należało do Amber!
No dobra, ale to przecież Amber była bardziej w temacie choroby niż sama Becky. To ona od początku wiedziała co i jak i to ona rozmawiała z lekarzem o wszystkim. Skoro była tak bardzo zatroskana o Becky to mogła wszystko przygotować też ws. dziecka. Przecież ona taka rezolutna. Nawet sama dla "dobra" Becky się za nią podszywała. Jakoś czekam i czekam na tą "cudowną" Amber i jej nadal nie widzę tylko coraz bardziej mnie denerwuje ta dziewczyna.
ana
Posty: 801
Rejestracja: 21 kwie 2006, 21:26
Lokalizacja: wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ana »

LoLex pisze:
Szogunka pisze:Ale co wy piszecie! Becky wiedziała że umiera. Swatała pary do opieki nad synem i odkładała uregulowanie jego sytuacji prawnej bo myślała, że jeszcze pożyje? To wcale nie należało do Amber!
No dobra, ale to przecież Amber była bardziej w temacie choroby niż sama Becky. To ona od początku wiedziała co i jak i to ona rozmawiała z lekarzem o wszystkim. Skoro była tak bardzo zatroskana o Becky to mogła wszystko przygotować też ws. dziecka. Przecież ona taka rezolutna. Nawet sama dla "dobra" Becky się za nią podszywała. Jakoś czekam i czekam na tą "cudowną" Amber i jej nadal nie widzę tylko coraz bardziej mnie denerwuje ta dziewczyna.
Co miała przygotowac skoro Becky o niczym nie wiedziała?? ::loll:: Tylko Becky mogła podpisac odpowiednie papiery....A jak sie dowiedziała o chorobie to przeciez CJ mógł cos załatwiać,w końcu byli już rodziną.......Amber wówczas nie miała nic do powiedzenia....
Brooke
Posty: 1061
Rejestracja: 24 sie 2005, 22:10
Lokalizacja: :)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Brooke »

Becky już odeszła z obsady, szkoda :(
Nie załatwiła spraw przed śmiercią bo nie zdążyła.
Za późno dowiedziała się o swojej chorobie.
Ciekawe co teraz stanie się z małym Eryk'iem :?:
[you] Jesteś fanem B&B zajrzyj tutaj =>
http://modanasukces.boo.pl/Forum/
Anka *

Re: Becky Moore

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Anka * »

B@r pisze:Kuzyneczka Amber... Obecnie przeistoczyła nam się z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia... Becky ma teraz śliczne włosy....ach i ten kolor 8)
Śmiem napisać, że jest ładniejsza od Amber.
A wam która się bardziej podoba teraz?
przyznaje rację,że Becky zmieniła się na lepsze <szkoda,że odeszła..> ale Amber też wyładniała, kiedyś taka nie była...i jedna i druga są niczemu sobie :) :D

[ Dodano: 2006-12-10, 10:10 ]
Tylko pozazdrościć Becky...smutno tylko,ze już jej nie ma, była taka dobra i miła.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
SyLwUniA_=]
Posty: 12
Rejestracja: 05 gru 2006, 20:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Becky Moore

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SyLwUniA_=] »

B@r pisze:Kuzyneczka Amber... Obecnie przeistoczyła nam się z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia... Becky ma teraz śliczne włosy....ach i ten kolor 8)
Śmiem napisać, że jest ładniejsza od Amber.
A wam która się bardziej podoba teraz?
No Amber jest niczego sobie,strasznie szczupła,bardzo ładna buzia... ale ma duże żeby ::jezyk:: ale Moim zdaniem to chyba Becky jest ładniejsza... ::rad:: wogole te dwie dziewczyny sa ładne i bardzo je lubie obecnie 8) bo pamietam te czasy co nie znosiłam Ambeer.. grrr ::krzyw::
Moda na sukces jest SUPER
Kate

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kate »

Amber ma zęby jak koń :>

a Becky zawsze było widać ucho : ]
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Becky nie jest pięknością, ale ładną dziewczyną. O Amber tego nie mogę powiedzieć, bo ona nie ma w sobie nic z kobiety.
Kate

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kate »

masz rację,Becky nie jest brzydka. ;>

Amber jak dla mnie jest trochę ,wieszakiem, : P
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Dla mnie Backy jak i Amber nie są za piękne ,ale brzydkie też nie są .
Tęczowy
Posty: 2113
Rejestracja: 23 mar 2006, 22:30
Lokalizacja: daleko

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tęczowy »

Mi się bardzo podobał uśmiech Becky. Taki szczery i ciepły... :wink:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości