Becky Moore

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
Cathin
Posty: 209
Rejestracja: 03 gru 2006, 21:08
Lokalizacja: z nienacka

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cathin »

Lubiliśmy ją, bo była jedyną uczciwą postacią w serialu. No, może jeszcze Darla, ale nie o niej tu mowa.
Żadna inna rodzina nie zaznała tylu nieszczęść, co Forrester'owie.
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

May pisze:
paulincia pisze:
Dragon_Scale pisze:Becky była jedną z lepszych postaci sezonu 2000...Gdy ją zobaczyłem po przyjeździe to myślałem,że nie będzie za ciekawie,potem szantażowanie Amber i ogólnie spięcia...ale potem bardzo ją polubiłem :) ,szczególnie,że była bardzo szczera i w stosunku dopoczynań reszty bohaterów serialu jest prawdziwym aniołem
::ok:: ::ok:: Taak.... Becky miała naprawde złote serce, była wspaniałą kobietą. Przyznam, że z początku jej nie lubiłam, ale z czasem to się zmieniło i szkoda, że umarła :cry:
Tak, też się z Wami zgadzam ::ok:: . Becky była wspaniałą postacią!

Muszę się z tym zgodzić. Becky była ciekawą postacią, a co najważniejsze była ładna ::rad:: ::ok:: ::rad:: Zawsze była chętna do pomocy ::ok:: Cj bardzo dobrze wybrał kandydatkę na żonę
Ambrossia Moore
Posty: 513
Rejestracja: 01 sty 2007, 19:16
Lokalizacja: Beverly Hills

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ambrossia Moore »

Swój 400 post dedykuję Becky. Należała ona do moich ulubionych postaci i bardzo mi jej brakuje. :( Mam nadzieję, że nie wie co teraz wyprawiają z Małym Eric'em.
Kitty
Posty: 868
Rejestracja: 30 lip 2006, 16:26
Lokalizacja: ...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kitty »

Wczoraj, 8 grudnia, minął rok od wyemitowania w TVP odcinka ze śmiercią Becky. :cry: Wtedy bardzo wzruszyły mnie te sceny. :cry: Lubiłam postać Becky i brakuje mi jej. :(
Tiril
Posty: 2868
Rejestracja: 15 lut 2007, 21:47
Lokalizacja: z Bergen

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tiril »

A ja nie widziałam tego odcinka ::kwasny:: Ma ktoś go i móglby tu umieścic?
I’m your dream, make you real
I’m your eyes when you must steal
I’m your pain when you can’t feel
Sad but true
Kitty
Posty: 868
Rejestracja: 30 lip 2006, 16:26
Lokalizacja: ...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kitty »

Tiril
Posty: 2868
Rejestracja: 15 lut 2007, 21:47
Lokalizacja: z Bergen

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tiril »

Dzięki Kitty
I’m your dream, make you real
I’m your eyes when you must steal
I’m your pain when you can’t feel
Sad but true
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Jak myślicie, czy Becky przewraca się w grobie??

Umierając, była przekonana, że jej synek będzie wychowywany przez CJ i Amber. I pewno byłoby tak, gdyby nie najgłupsza osoba w serialu, czy Rick ::plask wczolo:
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Najpierw Becky chciała aby Amber z Rickiem była i razem wychowywali, Becky nic nie miała do Ricka, jeśli się przewraca w grobie to przez Deacona i jego koleżankę z AA Macy.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
DeaconFan
Moderator
Posty: 11904
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Ostatnio znów zobaczyliśmy Becky. :) Niestety tylko w retrospekcji Amber. Naprawdę szkoda, że ta postać została uśmiercona. :( Naprawdę ją lubiłem. Była taką dobrą osobą. :wink:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości