Co chcielibyśmy w odcinkach w Polsce?

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
M@rek

Co chcielibyśmy w odcinkach w Polsce?

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rek »

Podawajcie swoje pomysły.

Oto moje:

Raymond żeni się. Wraz z żoną jedzie do Amber. Drzwi otwiera mu Brooke. Okazuje się, że żoną Raymonda jest ... Caroline ::cojest::. Okazuje się też, że Caroline była w ciąży z Ridgem, a dziecko oddała Sally. Tym dzieckiem był CJ. Małżeństwa Raymonda i Caroline oraz Ridge i Taylor zostają unieważnione. Caroline i Ridge razem wychowują CJ-a, a Taylor sama wychowuje Thomasa. Sally mówi Macy, że 36 lat temu miała romans z Erykiem z którym miała córkę, czyli Macy. Macy zgłasza się na leczenie do Jamesa. Po kilku miesiącach poślubia go. Adam Alexander mimo wszystko poślubia Sally. Razem wychowują Kimberly. Pierce poślubia Taylor i razem wychowują Thomasa. Amber poślubia Ricka, rodzi murzynka, oddaje go do adopcji i udaje, że urodziła martwe. Prawda nie wychodzi na jaw i Rick pociesza Amber, a potem żyją długo i szczęśliwie.

Głupie co :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ::cojest:: ::cojest:: ::loll:: ::loll::
Ostatnio zmieniony 28 gru 2015, 22:13 przez M@rek, łącznie zmieniany 2 razy.
młodziak12

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: młodziak12 »

dobre prawe pradziwe
AdamST220
Posty: 259
Rejestracja: 20 lut 2006, 13:35
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AdamST220 »

Nawet fajny pomysł.Ale ja wolę taki, w którym w każdym odcinku do zakończenia produkcji serialu występowałaby piękna Kim :serce: :serce: :serce: (za 30 lat mogliby ją wymienić na nowszy model :mrgreen: )no i oczywiście fajnie byłoby gdyby często pokazywała się w bikini bo ma niesamowite ciałko :serce: :serce: :serce:
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5054
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 6

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

tez chciałem założyć podobny temat ale pt jak wyobrażamy sobie ostatni odcinek. Myslę że sugerowany kiedyś przez Boldfankę romans Ridge'a i Sally byłby OK :lol: Oczywiście później Brooke by go jej odbiła heh. Stephanie postanawia na zawsze pozbyć się Brooke, zabijajac ją. Mogłoby sie też okazać, że tak naprawdę to Brooke jest córką Stephanie, a Ridge- Beth i pochdzi z biednej rodziny Loganów (jakaś mała zamiana w szpitalu czy coś :lol: ) w momencie gdy Stephanie strzela do Brooke , wbiega Ridge i krzyczy "To twoja córka!"
The End 8)
Boldfanka
Posty: 998
Rejestracja: 01 wrz 2005, 21:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Boldfanka »

mailo. super :lol:
Akceptuję scenariusz do realizacji :!: ::rad::
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

mailo pisze:tez chciałem założyć podobny temat ale pt jak wyobrażamy sobie ostatni odcinek. Myslę że sugerowany kiedyś przez Boldfankę romans Ridge'a i Sally byłby OK :lol: Oczywiście później Brooke by go jej odbiła heh. Stephanie postanawia na zawsze pozbyć się Brooke, zabijajac ją. Mogłoby sie też okazać, że tak naprawdę to Brooke jest córką Stephanie, a Ridge- Beth i pochdzi z biednej rodziny Loganów (jakaś mała zamiana w szpitalu czy coś :lol: ) w momencie gdy Stephanie strzela do Brooke , wbiega Ridge i krzyczy "To twoja córka!"
The End 8)
Interesujące ::rad::
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5054
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 6

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Boldfanka pisze:mailo. super :lol:
Akceptuję scenariusz do realizacji :!: ::rad::
Boldfanko a co z twoją inwencją:)? kilka razy dawałaś ciekawe pomysły na forum:) Moze jakaś zmiana Taylor o 360 stopni? Swoja droga ciekawe w jaki sposób musiałaby (znowu) umrzeć, żeby widzowie byli pewni , że nie powróci? Chyba by musiała na oczach wszystkich wpaść do kotła ze żrącym kwasem :wink:
Boldfanka
Posty: 998
Rejestracja: 01 wrz 2005, 21:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Boldfanka »

mailo, wszystko co piszesz bardzo mi odpowiada, szczególnie ten ostatni pomysł ::jezyk:: ::kwasny:: ::cojest::
Ale wydaje mi się, że B@r nas dopadnie i oboje wrzuci do jakiegoś kotła ::cojest::
Największą inwencję chyba wykazałam gdy kazałam naszemu "Przyjacielowi" z forum zakochać się bez wzajemności w Brooke :lol: :lol: Pamiętasz?
A Ona miała go trzymać w klatce i pokazywać ludziom jako gł. psychola w MNS. To były czasy na starym forum - adrenalinka ciągle bulgotała na wysokim poziomie.
Teraz bardzo złagodniałam i nawet Taylor mnie nie wkurza, po prostu szybciej przewijam nagranie jak zaczyna namolnie mądrzyć się i wywijać rączkami.
Czekam z utęsknieniem na widok jej powiększonych ust (kaczych jak ktoś to ładnie określił) i wtedy będę się przyglądać. Zresztą Adex mówi, że można się przyzwyczaić.
Nie podoba mi się ta wieczna miłość Brooke do Ridge'a i muszę coś na ten temat wymyślić
::chytry::
Może niech Ridge wreszcie zmieni płeć i będzie wreszcie sobą? Ale wtedy Brooke zmieniła by orientację na kobiety :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Na Nią nie ma rady :cry:
M@rek

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rek »

Oto ciąg dalszy:

Rick odnajduje nieżywą Amber. Widzi list pożegnalny, w którym Amber przyznaje się, że urodziła murzynka i oddała go do adopcji. Rick szuka dziecka w różnych Domach Dziecka. Odnajduje chłopca i poślubia Kimberly. Mały Kevin często bawi się z Thomasem. Taylor jest w ciąży. Boi się, że jest to dziecko Ridga. Ta wiadomość się potwierdza. Ridge rozwodzi się z Caroline, a Taylor z Piercem. Kilka miesięcy później rodzi bliźniaki. Dwóch synów. Pierce żeni się z Brooke. Razem wyjeżdżają z Los Angeles. Osama Bin Laden robi zamach bombowy na budynek FC. Stephanie ginie na miejscu. Po jej śmierci Eryk żeni się z Lauren. Jednak Stephanie powraca do życia i zabija Eryka. Jednak Eryk też ożywa. Stephanie przeprasza go i biorą ponownie ślub.

C.D.N
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Boldfanka pisze:mailo, wszystko co piszesz bardzo mi odpowiada, szczególnie ten ostatni pomysł ::jezyk:: ::kwasny:: ::cojest::
Ale wydaje mi się, że B@r nas dopadnie i oboje wrzuci do jakiegoś kotła ::cojest::
Boldfanko, jakby co to sama mi ten pomysł podsunęłaś i nie miej do mnie pretensji :mrgreen:
Pomysł 8) !
A może na marginesie ty zakochałabyś się w Manekinie? Albo w Twoim "ukochanym" Jamesie? ::jezyk:: :mrgreen: ::rad::
Boldfanka
Posty: 998
Rejestracja: 01 wrz 2005, 21:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Boldfanka »

B@r napisał:
A może na marginesie ty zakochałabyś się w Manekinie? Albo w Twoim "ukochanym" Jamesie? ::jezyk:: :mrgreen: ::rad::[/quote]

B@r, to nie to samo, bo ja nie pałam do nikogo z MNS taką nienawiścią jak cyt. wyżej "przyjaciel".
Po prostu obu panów - Ridge'a i Jamesa uważam za palantów i tylko tyle. Nawet czasami rozczulają mnie swoją głupotą, jak np Ridge w dzisiejszym odcinku gdy wydał się, że jest zazdrosny o Brooke.
A co do zakochania to już jestem zajęta - kocham się w dwóch Skorpionach. W jednym prywatnie, a w drugim na forum :serce:
Bye 8)
Dziękuję za fotosik, ale jeszcze chyba to źle robię :(
M@rek

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rek »

Dalszy ciąg MNS, część 3:

Macy jest w ciąży z Jamesem. Niestety traci dziecko. Znowu zaczyna pić. Tymczasem do Los Angeles wraca Sheila z małą Mary. Próbuje odzyskać Jamesa. W nocy porywa Macy. James myśli że Macy nie żyje. Pociesza go Sheila. Sheila poślubia Jamesa. Tymczasem Macy uwalnia się z mieszkania Sheili. Wraca do Jamesa. W drzwiach stoi Sheila. Dochodzi do szarpaniny, podczas której Sheila zabija Macy. Ciało wrzuca do rzeki.
Joe i Mark bliźniaki Taylor i Ridga uczą się mówić. Pierwsze słowo Joe to: Sheila. Taylor boi się, że to znak, że Sheila wróciła i chce porwać Thomasa. Rzeczywiście, w nocy Sheila porywa Thomasa i żąda milion dolarów okupu. Ridge zbiera od wszystkich pieniądze. Niestety nie zdołał zebrać takiej sumy. Noce spędza w kasynie. W końcu udaje mu się wygrać dużą kwotę. Gdy jedzie do Sheili jest już za późno. Sheila wyjeżdża z Thomasem do Genoa City. Ridge jest załamany. James sam wychowuje Mary. Pomaga mu Caroline, z którą się żeni. Kimberly uświadamia sobie, że Rick do niej nie pasuje. Rozwodzi się z nim a później dowiaduje się, że jest w ciąży. Jedzie do szpitala aby usunąć ciążę. Rick dowiaduje się o tym i szybko jedzie do szpitala. W ostatniej chwili powstrzymuje Kimberly i znowu się żenią.
Magdoszka
Posty: 30
Rejestracja: 19 lut 2006, 13:06
Lokalizacja: z Sypialni Brooke

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Magdoszka »

Ja czekam na szczęśliwą Brooke :wink:
Ryan Lavery

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

Ja również chciałbym zobaczyć szczęśliwą Brooke... Poza tym chciałbym, żeby po porodzie, Amber popełniła samobójstwo, a na dom Ridge'a i Taylor (wraz z nimi) spadła bomba wielkości głowy Ridge'a... Hehehe, ale bezczelny jestem.. ::krzyw::
Thorne
Posty: 2795
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thorne »

Martinie,podoba mi się takie zakończenie. Thorne zyskuje w moich oczach coraz bardziej z biegiem odcinków w Polsce.

[ Dodano: 2006-04-05, 22:35 ]
M@rek pisze:Oto ciąg dalszy:

Rick odnajduje nieżywą Amber. Widzi list pożegnalny, w którym Amber przyznaje się, że urodziła murzynka i oddała go do adopcji. Rick szuka dziecka w różnych Domach Dziecka. Odnajduje chłopca i poślubia Kimberly. Mały Kevin często bawi się z Thomasem. Taylor jest w ciąży. Boi się, że jest to dziecko Ridga. Ta wiadomość się potwierdza. Ridge rozwodzi się z Caroline, a Taylor z Piercem. Kilka miesięcy później rodzi bliźniaki. Dwóch synów. Pierce żeni się z Brooke. Razem wyjeżdżają z Los Angeles. Osama Bin Laden robi zamach bombowy na budynek FC. Stephanie ginie na miejscu. Po jej śmierci Eryk żeni się z Lauren. Jednak Stephanie powraca do życia i zabija Eryka. Jednak Eryk też ożywa. Stephanie przeprasza go i biorą ponownie ślub.

C.D.N
Bez urazy,ale rozbawiłeś mnie,zwłaszcza tym końcem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości