Telenowele latynoamerykańskie

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Marisa
Posty: 1512
Rejestracja: 31 paź 2005, 21:58
Lokalizacja: Katowice

Telenowele latynoamerykańskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marisa »

Ta telenowela leci obecnie na tvn7 :wink: Ogląda ktoś :?: ::jezyk:: Lubie ją, chociaż główna bohaterka- Mariana działa mi na nerwy :? Dlatego wolałabym, żeby Ignacio był z Marcią :mrgreen: A Adriana Fonseca w roli Chachi jest świetna :zeby:
Ostatnio zmieniony 30 gru 2014, 16:55 przez Marisa, łącznie zmieniany 2 razy.
gregi
Posty: 650
Rejestracja: 13 wrz 2005, 10:12
Lokalizacja: Koszalin

Re: Mariana de la noche (Zaklęte serce)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gregi »

Marisa pisze:Ta telenowela leci obecnie na tvn7 :wink: Ogląda ktoś :?: ::jezyk:: Lubie ją, chociaż główna bohaterka- Mariana działa mi na nerwy :? Dlatego wolałabym, żeby Ignacio był z Marcią :mrgreen: A Adriana Fonseca w roli Chachi jest świetna :zeby:
po co klejny temat o telenoweli. lepiej w jednym dyskutowac o roznych tego typu produkcjach.
Marisa
Posty: 1512
Rejestracja: 31 paź 2005, 21:58
Lokalizacja: Katowice

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marisa »

Przeszukałam forum i nie widzę tu tematu o telenowelach ::chytry::
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

W sumie gregi ma rację. Niby pisaliśmy o telenowelach w temacie o soap-operach, ale myślę, że przyda się taki temat osoby, tylko o telenwelach. Zmieniam zatem tytuł :mrgreen:
emeralda
Posty: 389
Rejestracja: 25 sie 2005, 09:17
Lokalizacja: Niemcy

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: emeralda »

Przyznaje sie bez bicia do obejrzenia na poczatku paru telenowel. Potem juz nie ogladalam, za to mama okupowala moj telewizor i ogladala tasmowo na Romantice rozne takie... wtedy szlam do pokoju siostrusi, zeby ogladac co innego.

Telenowele, jakie obejrzalam (i moja subiektywna skala, 5-najlepsza)

1. Maria z Grecia Colmenares ***
2. Manuela z Colmenares *****
3. Edera (produkcja wloska) ***
4. Cristal ****
5. Namietnosc??? bohaterowie: Barbara Santana i Hesus Alberto Tovar **** (na regionalnj trojce)
6. ??? na wakacjach na tvp2 byl taki serial z tym samym aktorem co gral Tovara, o ojcu i synu, zakochanych w tej samej kobiecie Irene-na poczatku niemowie, pozniej ojciec albo syn na wozku byl, na pewno byla tam zla kobieta Yarima - **
7. Rozowa Dama na regionalnej - to tylko jednym okiem, bo mnie denerwowala *

Tyle, potem juz mi przeszlo ;)

Wiem, ze potem byly tez inne telenowele, na wakacjach ciotki i wujki namietnie ogladali, mnie to nie interesowalo, ale zawsze mi cos wpadlo do ucha - najbardziej denerwowala mnie Maria z przedmiescia i Fiorella - czym predzej sie zmywalam z pokoju telewizyjnego...
Marisa
Posty: 1512
Rejestracja: 31 paź 2005, 21:58
Lokalizacja: Katowice

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marisa »

Ja zaczęłam od Esmeraldy i Marii Isabeli i później oglądałam wszystkie, które leciały po nich :wink:
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Telenowela "Tajemnicza kobieta" ("Mujer Secreta") opowiada o losach pięknej lecz nieśmiałej Eugenii Sanchez de Landaeta i o jej adoratorach, byłym narzeczonym Gustavie i rodzinie Valladaresów, ojciec Bernarda, chłopaka zakochanego do szaleństwa w Eugenii Jose Manuel skrada serce ukochanej syna. Zna ktoś tą telenowele, podejrzewa ,że emitowała ją TVP ale 1,2 czy 3 to nie mam pojęcia! :P
Nobody does it better
Ryan Lavery

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

Ja ją bardzo dobrze znam, bo grała w niej moja kochana Carolina Tejera.. :serce: Najpierw emitował ją TVP1, potem TVP3 zrobiła powtórkę. Najbardziej ciekawiły mnie postaci czarne czyli właśnie Gustavo (bardzo lubię tego aktora i jego żonę), jego matka Carlota i podła, rudowłosa Esperanza Salvat. Obie nienawidziły Eugenii ze wszystkich sił... :mrgreen:
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

Alex, a kiedy poleci "Brzydula" na TVN 7 :?: bo pisałeś o tym w "Int. conversation" :roll: Oglądać 2 raz nie będę, ale pytam z ciekawości ::jezyk::
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Takiego maila otrzymałem od stacji TVN7:

"Serial "Brzydula" prawdopodobnie trafi na naszą antenę tuż po emisji obecnej telenoweli."
Jeśli po "Zaklęte serce" (obecnie emitowany jest 111 odcinek ze 135. To już wkrótce.
Nobody does it better
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

A nie wiesz, czy będzie potem kontynuacja, tzn. "Eco Moda", bo to bym z chęcią zobaczył :serce:
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Raczej nie bo prawa narazie ma Romantica, z tego co pamiętam prawa kupuje się na 2 lub 3 lata, więc TVN raczej nie wyemituje "Eco Mody", ale nie powiedziane!
Nobody does it better
gregi
Posty: 650
Rejestracja: 13 wrz 2005, 10:12
Lokalizacja: Koszalin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gregi »

Alexander pisze:Takiego maila otrzymałem od stacji TVN7:

"Serial "Brzydula" prawdopodobnie trafi na naszą antenę tuż po emisji obecnej telenoweli."
Jeśli po "Zaklęte serce" (obecnie emitowany jest 111 odcinek ze 135. To już wkrótce.

To niemozliwe. A ja otrzymalem informacje ze po Zaklete serce ma poleciec Zdradzona milosc. Brzydula byla juz emitowana dwa razy!!! Mam wszystkie 169 odcinkow tego shitu na vhs.
Nie chce tego!
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

:shock: A jak ktoś jeszcze napisze to dostanie ,że poleci "Mała księżniczka". Oni sami chyba nie wiedzą co dadzą!
Nobody does it better
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

gregi pisze:
Alexander pisze:Takiego maila otrzymałem od stacji TVN7:

"Serial "Brzydula" prawdopodobnie trafi na naszą antenę tuż po emisji obecnej telenoweli."
Jeśli po "Zaklęte serce" (obecnie emitowany jest 111 odcinek ze 135. To już wkrótce.

To niemozliwe. A ja otrzymalem informacje ze po Zaklete serce ma poleciec Zdradzona milosc. Brzydula byla juz emitowana dwa razy!!! Mam wszystkie 169 odcinkow tego shitu na vhs.
Nie chce tego!
To po co nagrywałeś? :zeby: :zeby: ::loll:: ::loll::
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości