Macy - Thorne - Brooke

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
SallyFan

Macy - Thorne - Brooke

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SallyFan »

Jak myślicie, kto powinien być z Thorne'm? Brooke czy Macy? Ja szczerze mówiąc wolałbym żeby był z Macy, bo ona tak sie em.. angażowała ^^ w ten związek. A Brooke, wiadomo, bierze pierwszego lepszego i hop! xD Lubie Brooke, ale wole, żeby Thorne był z Macy, a co wy o tym sądzicie?
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez SallyFan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Gdyby Brooke mogła brac pierwszego lepszego to np. byłaby z Piercem, to nie jest żadnego hop tylko się zakochała. Jestem za blond parką :serce: Macy miała już swój czas zawsze coś psuła.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Marisa
Posty: 1512
Rejestracja: 31 paź 2005, 21:58
Lokalizacja: Katowice

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marisa »

ja jestem oczywiście za Macy :!: Brooke nie wzięła Pierce'a, bo nie nazywa sie Forrester ::chytry:: ::jezyk::
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Ja też jestem za Brooke i Thornem. Ale chociaż o ile we wcześniejszych odcinkach prawie w ogóle nie zwracałam uwagi na Macy tak teraz coś ciekawszego można z nią zobaczyć. Choć może tak jest z każdą postacią, która znajduje się w wątkach z Brooke :)
Natalia
Posty: 109
Rejestracja: 05 cze 2006, 18:33
Lokalizacja: Rzeszów

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Natalia »

Ja kibicuje Brooke i Thorne'owi. Chemia jaka jest między tą parą w obecnych odcinkach jest do niezastąpienia.
Modląc się i prosząc o coś, w odpowiedzi możemy usłyszeć "nie"
gwiazda69
Posty: 257
Rejestracja: 27 kwie 2006, 16:59
Lokalizacja: Londyn

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gwiazda69 »

Zdecydowanie Thorne i Macy,chociaz szkoda,zeby takie kobiety wartosciowe marnowaly sie przy tych Forresterach ::krzyw:: Wszyscy faceci z tego rodu sa niezdecydowani przez co skacza z kwiatka na kwiatek.Jednak skoro Macy bylaby z nim szczesliwa to wole zeby byli razem :D Tak swoja droga to Macy nic nie zepsula miedzy nimi::chytry:: to Thorne przeciez nieslusznie oskarzyl Macy po nieudanym pokazie Forresterow,ze brala w tym udzial,a mieli brac slub nastepnego dnia...wiec jaka jest wina Macy tutaj? :roll:
Someone call the ambulance, there's gonna be an accident...
Brooklyn
Posty: 1351
Rejestracja: 23 maja 2006, 11:48
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Brooklyn »

gwiazda69 pisze:Tak swoja droga to Macy nic nie zepsula miedzy nimi::chytry:: to Thorne przeciez nieslusznie oskarzyl Macy po nieudanym pokazie Forresterow,ze brala w tym udzial,a mieli brac slub nastepnego dnia...wiec jaka jest wina Macy tutaj? :roll:
Nie pierwszy raz Thorne był z Macy. Zatem Adex nie musi mieć na myśli ich ostatniego związku.
Gabra-Sheila
Posty: 2572
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:08
Lokalizacja: Jedlicze

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gabra-Sheila »

Thorne i Macy ::ok:: Ta para jest spox, a gdyby nie Brooke byliby już po ślubie :cry:
Monia
Posty: 861
Rejestracja: 14 lut 2006, 16:26
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Monia »

Gabra-Sheila pisze:Thorne i Macy ::ok:: Ta para jest spox, a gdyby nie Brooke byliby już po ślubie :cry:
Kolejny raz... Coś do tej pory nie udawało się im utrzymać swojego małżeństwa. ::rad:: Co się pobrali to znowu rozwód.
Wszystko ma kiedyś swój koniec, ale nie "Moda na sukces"! :zeby:
Boldfanka
Posty: 998
Rejestracja: 01 wrz 2005, 21:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Boldfanka »

Monia pisze:
Gabra-Sheila pisze:Thorne i Macy ::ok:: Ta para jest spox, a gdyby nie Brooke byliby już po ślubie :cry:
Kolejny raz... Coś do tej pory nie udawało się im utrzymać swojego małżeństwa. ::rad:: Co się pobrali to znowu rozwód.
Macy i Thorne pasują do siebie tylko pod względem przynudzania. Oboje są beznadziejni.
GdyTthorna grał Trachta ładnie razem śpiewali i wtedy dobrze razem wyglądali.
W ogóle zmiana aktora bardzo postać Thorna zmieniła na gorsze. To nie ten "typ".

Ponieważ dobrze życzę Brooke nie mogę zrozumieć dlaczego chce tego nieudacznika i co jej odbiło :?: Jakoś nie mogę uwierzyć w tę ich miłość - oboje wpadli w jakąś puułapkę zupełnie dla mnie w aspekcie psychologicznym niezrozumiałą. ::kwasny::
::jezyk::
No cóż, coś się musi dziać, a szkoda pieniędzy na nowych aktorów i trzeba ich tłamsić w kółko w tym samym sosie :zmiesz:: ::loll::

Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda Brooke.
A co do Macy to spała z taką samą ilością facetów co Brooke - gdzieś to dokładnie wyliczałam. Teraz za duży upał :wink:
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Nie szkoda pieniędzy tylko to soap-operka i jaki sens by był gdyby Brooke była ze zwykłym facetem, to nie polski serial! Dzięki temu u Forresterów jest gorąco że aż kipi :twisted:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
paulincia
Posty: 1030
Rejestracja: 28 kwie 2006, 13:32
Lokalizacja: opoczno

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: paulincia »

Ja się zastanawiam, ale wolałabym Thorna i Macy ::ok:: Po śmierci Granta Thorne tak się o nią starał i to dzięki niemu Macy wyszła z tego...a teraz ją zostawia....tak się nie robi :nie:
Algma

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Algma »

Eh to trudne pytanie sądze, że wogole Thorn nie powinien rozwodzic sie z Macy, ale teraz to lepiej żeby Brooke.
Gabra-Sheila
Posty: 2572
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:08
Lokalizacja: Jedlicze

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gabra-Sheila »

Gdzie Thorne ma oczy?? ::kwasny::
Kokoszka
Posty: 306
Rejestracja: 05 lis 2005, 01:07
Lokalizacja: ...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kokoszka »

wiwi pisze:Choć może tak jest z każdą postacią, która znajduje się w wątkach z Brooke :)
Może masz racje, ale mnie ten pogląd zburwersował.
Nie sądzę żeby to było prawdą, ale to nie ten wątek.
Chociaż...może po części masz racje, ale tylko po części.
Dla mnie więcej postaci traci gdy się zbliży do Brooke, ale niektórzy rzeczywiście zyskują, stają się dynamiczniejsi, ale tylko na chwilę, bo Brooke zadziwiająco szybko zapomina o swoich dawnych miłościach itp. (z wyjątkiem Ridża) i odstawia ich w kąt. :]


Ta nagła miłość Brooke do Thorne i na odwrót jest taka jakaś nieralna, naciągana, nie czuje w niej żadnej chemii o której tu mówią niektórzy.
Brooke oszukuje samą siebie i wszystkich, że kocha Thorne'a co wg mnie wcale nie jest prawdą.
Ona go wcale nie kocha, ona sobie tą miłość wmawia i chyba zaczyna nawet w nią wierzyć.
Thorne jest tylko jej narzędziem żeby zapomnieć o Ridżu.
To jest przykre, ale niestety prawdziwe.
Thorne został zdominowany przez Brooke.
Ona mu inponuje, potrzebował odmiany od chwilami nudnej Macy w postaci przebojowej Brooke, jakoś nie wierzę w szczerość tego uczucia.
Ze żadnej stron.
Porządanie i seks to nie jest jeszcze miłość choć niektórzy twierdzą, że to pewien rodzaj miłości. ;)
Jeśli nie rozumiesz woni, esencja Cię nie zadowoli...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości