Brooke vs Taylor

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Jak do tej pory ona nigdy nie rzuciła Ridga . Z Erickiem to oboje chcieli rozwodu . Za Grant wyszła za mąż bo nie wiedziała co ma robić ,choć tego nie chciała i Rigde też nie chciał ale było zapóźno. Brooke za to nigdy nie oszukiwała w sprawach dzieci wporównaniu do Taylor. Taylor krążyła zawsze nad Ridgem nawet jak nic nie wskazywało na to że się rozwodzą - oczywiście przy wsparciu cesarzowej!
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Brooke ma więcej zalet od Taylor, nie wiem jak w ogóle moża na dłużej lubić Taylor. To wokół Brooke kręci się serial od początku.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
FanStefci
Posty: 1654
Rejestracja: 2006-07-19, 21:39
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanStefci »

Jak udawała ciążę, to też nie oszukiwała z dziećmi. Jasne. :lol: Udało ci się mnie rozśmieszyć.

Owszem, serial kręci się wokół Brooke i intryg, z których słynie od samego początku jak tylko pojawiła się w serialu. Najpierw postanowiła wyeliminować Caroline, gdy to się nie udało rozbiła małżeństwo Stephanie, później stwierdziła, że jednak trzeba wrócić do Ridge'a, więc zaczęła mieszać się w jego związek z Taylor i tak w kółko. Ja nie wiem po co wałkujemy ten temat po raz setny, i tak nie dojdziemy do żadnego porozumienia. ::krzyw::
Steph is da gangsta!! 8) Spoiler: http://www.youtube.com/watch?v=YdSNyGA2Gn8 8)
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 2006-08-08, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Taylor najlepiej pasuje wg mnie do Omara, a Brooke zawsze będzie pasować najlepiej do Ridge'a. Wtedy byliby szczęśliwi. Wokół Taylor wszyscy by latali na około i nie miałaby już żadnych problemów typu pracować czy nie pracować.
Ostatnio zmieniony 2006-08-11, 22:58 przez LoLex, łącznie zmieniany 1 raz.
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Nie wiadomo czy była w ciąży czy nie więc są to SPEKULACJE . Tak masz racje wszystkie małżeństw zepsuła Brooke tylko o jednym zapomniałeś że do tanga trzeba dwojga. Kiedy po Ericku Brooke wyszła za mąż za Ridga święta Taylor spała z Omarem panem i władcą Maroka choć dobrze wiedziała że jest dalej żoną Rigda ale to jej nie przeszkadzało . Taylor najlepiej zrobiła gdyby została na tej pustyni. A co do Brooke ona przynajmniej się nie puszcza w obliczu śmierci ( James -domek w górach) A dyskutować to zawsze warto po to jest ta strona.
FanStefci
Posty: 1654
Rejestracja: 2006-07-19, 21:39
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanStefci »

Chyba kpisz. Nie spała z Omarem.
Brooke w obliczu śmierci się jeszcze nie znalazła, ale gdyby to nastąpiło, to nie mam wątpliwości, że skorzystałaby z okazji przespania się z kimś zanim zejdzie.
A Taylor zrobiła to z pobudek czysto humanitarnych. :mrgreen: James ją prawie błagał.
Ostatnio zmieniony 2006-08-11, 22:58 przez FanStefci, łącznie zmieniany 1 raz.
Steph is da gangsta!! 8) Spoiler: http://www.youtube.com/watch?v=YdSNyGA2Gn8 8)
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Ja mam pewność że Brooke była w ciąży. 8) W ogóle ciekawe jaki ten serial byłby bez Brooke z samą Taylor OMG! dno :lol:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
FanStefci
Posty: 1654
Rejestracja: 2006-07-19, 21:39
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanStefci »

Adex-fan Brooke pisze:Ja mam pewność że Brooke była w ciąży. 8) W ogóle ciekawe jaki ten serial byłby bez Brooke z samą Taylor OMG! dno :lol:
A skąd ta pewność? Zrobiłeś jej badanie na fotelu ginekologicznym?
Ja oglądam ten sam serial równie uważnie, tyle że może bardziej obiektywnie spozieram na Brooke i jestem pewien, że ciąża była udawana. Niczym tonący chwyciła się brzytwy.
A to teatralne poronienie było wprost obleśne. Poczułem do niej odrazę pierwszego stopnia.
Steph is da gangsta!! 8) Spoiler: http://www.youtube.com/watch?v=YdSNyGA2Gn8 8)
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Może i nie spała ale wyszła za mąż . Ale z tą sytuacją w górach to ty chyba kpisz , zamiast modlić się i prosić Boga aby dał im sznase dalszego życia to się rozebrała i sie pie..ła straszne . Moim zdaniem nawet Brooke by tego nie zrobiła.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

To dział niespoilerowy więc nie dam ci odpowiedzi, poza tym znam psychikę postaci, którą szczególnie obserwuję od zawsze :wink: no i słuchałem tez jej słów jak mówiła o tym z Ridge'm,Stephanie,dziećmi...
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
FanStefci
Posty: 1654
Rejestracja: 2006-07-19, 21:39
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanStefci »

Robi pisze:Może i nie spała ale wyszła za mąż . Ale z tą sytuacją w górach to ty chyba kpisz , zamiast modlić się i prosić Boga aby dał im sznase dalszego życia to się rozebrała i sie pie..ła straszne . Moim zdaniem nawet Brooke by tego nie zrobiła.
Brooke zrobiła i zrobi gorsze rzeczy od tego, wołające o pomstę do nieba. Ponownie - dział niespoilerowy, więc bez przykładów. :roll:
Steph is da gangsta!! 8) Spoiler: http://www.youtube.com/watch?v=YdSNyGA2Gn8 8)
B@r
Posty: 8458
Rejestracja: 2005-08-31, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Ależ oczywiście, że Brooke nie była wtedy w ciąży... :mrgreen: Chciała tylko zyskać na czasie i zatrzymać Ridge'a przy sobie... I tak cieszmy się, że nie przespała się z kimś innym po to tylko żeby zajść w ciążę i mówić, że to dziecko Ridge'a...
Później to teatralne poronienie w łazience...Żałosne!! :mrgreen:
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

A co do jej ciąży Brooke ja jej wierze ona nigdy nie kłamała w takich sytuacjach przeciwnie do Taylor . Brooke może i wiele rzeczy nie mówiła ale w takich sprawach jak ojcostwo dziecka nigdy nie kłamała.
FanStefci
Posty: 1654
Rejestracja: 2006-07-19, 21:39
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanStefci »

Adex-fan Brooke pisze:To dział niespoilerowy więc nie dam ci odpowiedzi, poza tym znam psychikę postaci, którą szczególnie obserwuję od zawsze :wink: no i słuchałem tez jej słów jak mówiła o tym z Ridge'm,Stephanie,dziećmi...
No a co miała się wszystkim przyznać do tej mistyfikacji? ::plask wczolo: Proszę, litości...

[ Dodano: 2006-08-11, 23:09 ]
Robi pisze:A co do jej ciąży Brooke ja jej wierze ona nigdy nie kłamała w takich sytuacjach przeciwnie do Taylor . Brooke może i wiele rzeczy nie mówiła ale w takich sprawach jak ojcostwo dziecka nigdy nie kłamała.
Brooke w ogóle nigdy nie kłamie. Jest czysta jak łza. ::rad::
Steph is da gangsta!! 8) Spoiler: http://www.youtube.com/watch?v=YdSNyGA2Gn8 8)
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Jeżeli chodzi o powage kłamstw to palme pierwszestwa ma Taylor . Brooke jest daleko za nią w tych sprawach

[ Dodano: 2006-08-11, 23:13 ]
A co do ciąży Brooke przez kilka tygodni uprawaiła sex z Rigdem więc jest to bardzo prawdopodobne że była wciąży
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość