W dniach 20 - 21 kwietnia (sobota - niedziela) planowane są prace techniczne. Forum będzie działało, lecz mogą pojawiać się komunikaty o błędach, strona w całości lub części może się nieprawidłowo wyświetlać.

Clarke Garrison

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

Clarke Garrison

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Clarke gra w B&B od bardzo dawna, a jeszcze nie doczekał się na forum swojego tematu :P Teraz wszedł w nowy wątek... Może warto będzie o tym pisać. Ale można też skomentować jego troszkę starsze wątki. Moim ulubionym był Clarke vs Patsy :serce: ::rad:: ::krzyw::

A dzisiaj można było zobaczyć jak dostaje ciastkami w głowe ::jezyk:: ::jezyk:: ::jezyk::
Cameya
Posty: 49
Rejestracja: 11 sie 2007, 20:55
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cameya »

to był mistrzowski rzut :D
Imagination is more important than knowledge.
MrPukwa
Posty: 430
Rejestracja: 22 gru 2007, 18:04
Lokalizacja: Księżyc

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MrPukwa »

To było przezabawne jak Clarke przewrócił sie od uderzenia tym lekkim przedmiotem. ::loll::
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17538
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Clarke jest fajną postacią :) Z kolejnymi latami stał się lepszy niż dawniej, wydoroślał itp. i teraz jest dobrym tatą i przyjacielem Sally a kiedyś lubił byc zdradziecki (żonę Kristen zdradził z Margo i owocem romansu był Mark a z Sally brał ślub bardziej dla zysku i zdradzał ją z Julie) a potem jak wrócił po kilku latach gdy Sally go przepędziła odnowił kontakt z CJem i uratował go od bandytów, sa gdzieś na Youtube te akcje?!
Co dziwne w Clarke'u to że czasem kreują go na super projektanta mogącego uratować całą firmę a innym razem radzi soebie gorzej ::kwasny::
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Abec
Posty: 5315
Rejestracja: 22 maja 2006, 01:53
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abec »

Z jego powrotem było chyba tak, że SF stał wtedy na skraju bankructwa, po tym jak Sally w ostatniej chwili odwołała pokaz wykradzionych Forresterom ciuchów, które miały być sygnowane przez Jasmine i obie strony były sobie wzajem potrzebne ;)
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Clarke jest teraz bardzo pozytywną postacią :) Bardzo pomaga Sally, przyrządza jej uroczyste kolacje, wspiera psychicznie - ma za to u mnie duży plus :D Mam nadzieję że zaczną go trochę więcej pokazywać i dadzą mu jakiś wątęk :idea:
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17538
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Teraz prawie że trójkąt Clarke,Sally,Adam ::jezyk:: Obaj panowie bardzo ładnie pasują do Sally ::jezyk::
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
mysia
Posty: 268
Rejestracja: 23 cze 2007, 18:21
Lokalizacja: ze snów

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mysia »

Ja też ostatnio przkonuje się do Clarka kiedy byl taki okropny dla Tonego to sie patrzec na niego nie moglam, a teraz poznać go nie można. Z Sally tworza bardzo fajna parę :wink:
"Myśl patrząc na niebo. Na gwiazdy. I nie pomyl ich z tymi, które odbijają się na powierzchni stawu"
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Mnie też Clarke bardzo się podoba w obecnych odcinkach. Zmienił się nie do poznania. Jest świetnym przyjacielem. :)
A co do trójkąta Clarke/Sally/Adam, to do Sally bardziej pasuje mi Adam. Clarke niech pozostanie na pozycji przyjaciela.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Ostatnio bardzo polubiłem Claraka. Kiedyś go nienawidziłem. Pamiętam jak się z niego śmiałem kiedy dusił go wąż, a dzisiaj gdyby stało się coś podobnego to by mi go było bardzo szkoda.
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Od pewnego czsu Clarke naprawdę jest pozytywnym bohaterem . Być może dlatego ,że nie ma wątku ,a teraz w dodatku ma dwóch synów i musi pokazać klasę .
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

A Clarke żyje jeszcze ::jezyk::
Bo przez ostatnio był tylko przy okazji ataku serca Sally :zmiesz::
Nic ani słowa, nawet w gabinecie Sally go teraz nie ma ::ke::
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Clarke teraz wziął się za wspieranie Darli. Bardzo fajnie, że jej tak pomaga i tak ją wspiera. :) Potrafi być wspaniałym przyjacielem. :D
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

DeaconFan pisze:Clarke teraz wziął się za wspieranie Darli. Bardzo fajnie, że jej tak pomaga i tak ją wspiera. :) Potrafi być wspaniałym przyjacielem. :D
To prawda. Clarke jest bardzo dobrym przyjacielem. Ta postać przeszła ogromną przemianę. Kiedyś był okropny, myślał tylko o tym jak zaszkodzić Forresterom, nienawidziłem go. Teraz to jedna z moich ulubionych postaci.
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Clarke przeszedł teraz wielką metamorfozę :D
Fajnie że pomaga Darli :mrgreen:
Dużo u mnie zyskała ta postać :wink:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości