Domy mody

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Nikt w tej dziedzinie nie jest ekspertem ( może oprócz Ciebie ::krzyw:: ) , i Bell także nie jest więc idziemy najprostrzą logiką , Brooke ma 51% udziałów i zarządza firmą . Forresterowie mają 49% udziałów i sobie mogą nalać kawy do kubka . ::loll::
Abec
Posty: 5315
Rejestracja: 22 maja 2006, 01:53
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abec »

Brooke jest prezesem zarządu (sama siebie wybrała i miała do tego prawo jako włascicielka większości udziałów) i dlatego kieruje na co dzień. A jako większościowy udziałowic kieruje raz na rok w tych ważniejszych sprawach (tzn. wyboru władz i podziału zysków). To chyba dość powszechna wiedza, że jest taki podział.
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

To ,że Brooke ma większość udziałów i ,że zarządza frimą to nie jest nic odkrywczego . :wink: A jak wiadomo i były już takie przypadki -stanowiska ( za aprobatą Brooke ) można stracić z dnia na dzień .
Abec
Posty: 5315
Rejestracja: 22 maja 2006, 01:53
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abec »

Ale, jak widać, może być odkrywcze wyjaśnianie mechanizmy które do tego doprowadzają.
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Jeżeli kogoś to intersuję i jest to czyjaś pasja to i owszem , natomiast mi wystarczy widza ( odnośnie zaiwruchy u Forresterów ) ,którą przekazuje serial B&B :wink:
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Robi pisze:Forresterowie mają 49% udziałów i sobie mogą nalać kawy do kubka . ::loll::
Zielonego ze złotym napisem FORRESTER :zeby: ::krzyw:: :twisted: ::rad::

Abec, może i w rzeczywistości jest tak jak i Ty mówisz, ale to jest Moda, i tu kieruje się prostymi zasadami. Brooke ma o te dwa procent więcej i może robić co chce. Zarządza firmą i nikogo nie pyta się o zdanie. Tak było chociażby z zatrudnieniem Morgan - Stefa stawała na głowie, a i tak nic nie zdziałała...
Awatar użytkownika
Marcus
Posty: 862
Rejestracja: 10 sie 2007, 09:55
Lokalizacja: Niderlandia
Płeć: Mężczyzna
x 1
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcus »

Czyli po podziale Erica każde z dzieci (łącznie z Rickiem i Bridget) miałoby po 8,1(6)% udziału w FC, z tym że Rick i Bridget mieliby po dostaniu udziałów Brooke po 36,(6)% i wtedy byłoby dwoje prezesiątek ::jezyk:: .
Moje ulubione seriale: Moda na sukces, M jak miłość, Barwy szczęścia, Na dobre i na złe, Smiley, Sex Education, Królowa
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Mma nadzieje ,że Brooke nie podzieli swojej cześci, bo ten ruch jedynie mógłby rozwalić FC . Brooke jest młodą i pełną wigoru kobietą i jeszcze nie czas na emeryture , ona jeszcze nie jedne ,,Sypialnie Brooke '' wymyśli ,które podbiją światowy rynek mody . Poza tym Rick i Bridget są za młodzi aby oddawać im udziały ( co innego testament ) .
Awatar użytkownika
Marcus
Posty: 862
Rejestracja: 10 sie 2007, 09:55
Lokalizacja: Niderlandia
Płeć: Mężczyzna
x 1
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcus »

Czyli jednak Ridge, Thorne, Kristen i Felicia dostaną po 9,8% a Rick i Bridget po 30,4% "placka Forresterów" ::jezyk::
Moje ulubione seriale: Moda na sukces, M jak miłość, Barwy szczęścia, Na dobre i na złe, Smiley, Sex Education, Królowa
Abec
Posty: 5315
Rejestracja: 22 maja 2006, 01:53
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abec »

Dziś ostatecznie dowiedzieliśmy się, że jednak scenarzyści trzymają się prawno-gospodarczych realiów. Po udziały od Brooke mieli się zgłosić Taylor i Ridge, a chyba nikt nie podejrzewa pani doktor o to, że sama będzie chciała zarządzać firmą.
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Mnie trochę śmieszy ta cała akcja. Ridge tak się przejmuje udziałami Brooke, ale przecież on jest od niej starszy i kiedy ona odejdzie na emeryturę to on też :twisted: Chyba, że już martwi się o zapewnienie bytu swojemu przedszkolu ::jezyk::

Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze. Przecież Rick i Bridget mogliby przekazać swoje udziały od Erica Ridge'owi, a sami podzieliliby się plackiem Brooke. Ale nie, oni muszą kombinować jak koń pod górę...

Podobała mi się dzisiaj Amber i to, jak przekonywała Ricka aby nie godził się na oddanie udziałów Ridge'owi. Dziewczyna dobrze kombinuje....

Wracając jeszcze do Brooke, dziwne jest, że nie myśli o udziałach dla swojego nowego dziecka... Mam nadzieję, że w porę się opamięta i nic nie da Ridge'owi...
Dawidek
Administrator
Posty: 9855
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 21
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Sam już nie wiem, co myśleć o tych wszystkich udziałach. Eric może i dobrze szedł, ale nie rozumie jednego, dlaczego Rick'owi i Bridget dał dwa razy mniej, niż pozostałym dzieciom? One też są jego dziećmi, nieważne, że z Brooke. Przez taki zaproponowany podział, nie mogę nazwać go równym i sprawiedliwym.
Ridge, tak czy owak zostanie prezesem firmy, nieważne, czy będzie miał te prawie 10% udziałów. On jest do tego najlepiej przygotowany - ale ten się dąsa. Oczywiście, że łatwiej byłoby, gdyby rządził mając pakiet kontrolny (nie zawsze pakiet kontrolny to 51%). W przypadku Brooke to się sprawdza. Ale zarządzając dobrze i współpracując z rodziną, to firma może iść w dobrym kierunku.
Co do Brooke, to niech przemyśli jeszcze sprawę oddania części udziałów Ridge'owi. Rozumiem jej intencje, chce dowartościować go w ten sposób. Amber trochę sensownie gada. W każdym razie wszyscy powinni sensownie przemyśleć całą sprawę, bo podział akcji może mieć duże konsekwencje dla FC. :wink:
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Dawidku :Rick i Bridget dostali wspólnie taką samą część jak reszta ponieważ ich ojcem jest tylko Eric , natomiast oni nie są dziećmi Stephani , a firma należy do ich oboję.
Abec
Posty: 5315
Rejestracja: 22 maja 2006, 01:53
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abec »

No właśnie nie jest powiedziane, że zostanie szefem, a fakt, że "jest do tego najlepiej przygotowany" chyba tylko wzmacnia jego punkt widzenia.
Boldfanka
Posty: 998
Rejestracja: 01 wrz 2005, 21:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Boldfanka »

Pogodzę Was ::jezyk:: Szefem FC zostanie Amber ::bojesie::
Ma odpowiednie kwalifikacje - talent plastyczny (podobno), umiejętności kombinowania i manipulowania, talent do intryg i oszustw - wypisz , wymaluj odpowiedni Prezes FC.
Hurra ::cojest::

P.S. A Brooke znowu sobie szykuje pętlę na szyję. Ona też ma talent, ale do samodestrukcji
i niszczenia nawet własnych sukcesów. :roll:
Nie mogę już tego oglądać, bo szlag mnie trafia ::bojesie::
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość