Domy mody

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marcus
Posty: 859
Rejestracja: 10 sie 2007, 09:55
Lokalizacja: Niderlandia
Płeć: Mężczyzna
x 1
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcus »

Co do podziału 49% udziałów które zostały Ericowi i Stephanie po przejęciu 51% przez Brooke, to zacytuję sam siebie z 2007 roku :wink: :
Marcus pisze:Czyli jednak Ridge, Thorne, Kristen i Felicia dostaną po 9,8% a Rick i Bridget po 30,4% "placka Forresterów" ::jezyk::
Te po 30,4% Ricka i Bridget to chyba miałoby być razem ze spadkiem po Brooke ::jezyk::
Moje ulubione seriale: Moda na sukces, M jak miłość, Barwy szczęścia, Na dobre i na złe, Smiley, Sex Education, Królowa
bosskicinu
Posty: 797
Rejestracja: 20 paź 2010, 20:06
Lokalizacja: Białystok

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bosskicinu »

Z powodu natłoku młodzieżowego wątku H/L/S zupełnie zapomniałem jak to wreszcie wyszło z tymi udziałami, które posiada Thomas (które przepisała mu Stephanie w zamian za kłamstwo) ?

Thorne swego czasu uświadomił Taylor, że ma ona prawo decydować o udziałach syna. Thomas tak jakby ma 30 % (chociaż formalnie tych 25 tak naprawdę nie ma bo Stephanie jeszcze żyje ?)

Dodać jeszcze udziały Steffy, która ma 25 % czyli łącznie dzieci Taylor posiadają pakiet kontrolny więc w każdej chwili mogą przeprowadzić zmiany w firmie ? Jakby ktoś mógł to niech przypomni jak to działa :)
Awatar użytkownika
Marcus
Posty: 859
Rejestracja: 10 sie 2007, 09:55
Lokalizacja: Niderlandia
Płeć: Mężczyzna
x 1
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcus »

Przez kilka miesięcy nie oglądałem MnS dlatego mam pytanie - jak obecnie przedstawia się rozkład udziałów w Forrester Creations ?
Moje ulubione seriale: Moda na sukces, M jak miłość, Barwy szczęścia, Na dobre i na złe, Smiley, Sex Education, Królowa
Awatar użytkownika
Pottermaniack
Posty: 2884
Rejestracja: 20 gru 2008, 19:21
Lokalizacja: Stąd

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pottermaniack »

Największym udziałowcem jest Eryk, ma 37,5 procenta udziałów i stanowisko dyrektora generalnego. Następnym udziałowcem jest Steffy, ma 25 procent i Ridge, który ma 20 procent. Bill odkupił 12,5 procenta udziałów od Donny, które uzyskała po rozwodzie z Erykiem. Listę udziałowców zamyka Thomas z 5 procentami udziałów.
Awatar użytkownika
Marcus
Posty: 859
Rejestracja: 10 sie 2007, 09:55
Lokalizacja: Niderlandia
Płeć: Mężczyzna
x 1
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcus »

Gdyby tak się zastanowić, to Ridge-Steffy-Thomas (razem 50% udziałów) nie mogli odwołać Ricka wspieranego przez Erica (37,5% udziałów) bo nie mieli większości co najmniej 51% udziałów. Czyli gdy teraz Ridge został oficjalnie CEO, to chyba już nie potrzebują udziałów Billa (12,5%), bo to teraz Eric nie ma większości żeby odwołać Ridge'a, nawet gdyby jakimś cudem Bill zmienił zdanie i miał koalicję z Ericem/Rickiem.
Moje ulubione seriale: Moda na sukces, M jak miłość, Barwy szczęścia, Na dobre i na złe, Smiley, Sex Education, Królowa
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Wydaje mi się, że samo 50% nie daje żadnej władzy i dlatego Ridge posłużył się udziałami Billa, tylko po to, by przegłosować zmiany we władzach firmy. Gdyby mieli tylko te 50%, to jest to za mało. Gdyby Bill zawarł sojusz z Rickiem, to druga strona nie miałaby wystarczających "szabel", by dokonać zmian w kierownictwie i Rick pozostałby dyrektorem generalnym. Problem powstanie, jak Bill się wycofa i nie będzie wspierał żadnej ze stron. Wtedy nikt nie ma większości. Ridge musiałby układać się z Ericem. Teraz tego problemu nie ma, bo Liam mający udziały ojca, wspiera byłą żonę.
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

W temacie galerii Sally pojawił się wątek jak ta postać pojawiła się w serialu. Opowiedziałem tam o początkach Clarke'a, ale w sumie dyskusja na ten temat tutaj będzie właściwsza. :D
Marzeniem Sally jest znaleźć się w elicie Beverly Hills. W styczniu 1989, Sally spotyka się w Cafe Russe ze swoim byłym pracownikiem, projektantem Clarkiem Garrisonem. Mężczyzna jest obecnie mężem Kristen Forrester i pracownikiem Forrester Creations. Prosi ją o pożyczenie mu 100 tys. dolarów. Sally zgadza się, ale w zamian żąda kradzieży sześciu projektów Forresterów. Garrison zgadza się i dostaje czek. Wkrótce, chce go zwrócić Sally, ale ona nie przyjmuje go i nadal żąda projektów Forresterów. Clarke na jej oczach pali czek. Sally pokazuje mu wówczas taśmę, na której nagrała jego obietnicę kradzieży projektów. W lutym 1989, Sally nadal szantażuje Clarke'a. Nasyła na niego bandytów, którzy atakują go na ulicy.
Jak chcecie więcej poczytaćo Sally i jej rywalizacji z FC to zapraszam do tej lektury – https://modanasukces.fandom.com/pl/wiki/Sally_Spectra
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
DeaconFan
Moderator
Posty: 11904
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Brakuje w serialu wątków modowych, biznesowych. Szkoda, że FC to tylko przestrzeń do rozmów o prywatnych sprawach postaci.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Czasem mam wrażenie, że kierownictwo FC w pracy nie zajmuje się sprawami zawodowymi, tylko prywatnymi. Tylko czasem Forresterowie wspomną czy pokażą, że nad czymś pracują.
Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 1196
Rejestracja: 25 sie 2005, 22:05
Lokalizacja: mazownieckie
Płeć: Kobieta
x 6
Wiek: 47

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cynthia »

Tak jest od zawsze, ale ostatnio już nawet nie zachowują pozorów, że tam jest jakiś dom mody. Szkoda, bo to też było ciekawe.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości