Giovanni Lorenzano

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Goku
Posty: 4699
Rejestracja: 2006-08-12, 16:58
Lokalizacja: Dublin
x 2

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

Powinien oskarżyć Macy o gwałt :D...
Kitty
Posty: 868
Rejestracja: 2006-07-30, 16:26
Lokalizacja: ...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kitty »

Nie lubiłam Giovanniego, gdy chciał uwieść Kim. Denerwowało mnie wtedy jego zachowanie, wydawało mi się takie nachalne, pełne podtekstów. Potem w scenach z Macy w ciemni był zabawny. Zaczęłam go lubić. Podobało mi się też, jak w Wenecji tłumaczył Rickowi, jakie Rick ma szczęście, że taka osoba jak Kim go pokochała i że Rick nie może trwać w małżeństwie z kobietą, której nie kocha, bo w ten sposób krzywdzi swego syna. Pomijam w tej chwili fakt, że jestem fanką Kim, bo akurat w ocenie tej postaci nie ma to żadnego znaczenia. Giovanni był dobry dla Kim, współczuł jej, pocieszał, próbował pomóc, po prostu zachowywał się wobec niej jak przyjaciel. I to według mnie świadczy, że Giovanni jest dobrym człowiekiem.
Teraz jego postać znowu "bawi mnie", gdy mówi o Morgan i jak ona się mu podoba. Widać że Giovanni lubi kobiety i mówi o tym z taką włoską, rozbrajającą szczerością.
W chwili obecnej lubię tę postać. Wnosi do serialu uśmiech, poczucie humoru. W żadnym wypadku nie uważam, żeby postać Giovanniego była niepotrzebna. Wręcz przeciwnie, również takie postacie jak on nadają "Modzie" niepowtarzalny urok ::rad:: i sprawiają, że wiele się tam dzieje ::rad:: .
Tęczowy
Posty: 2113
Rejestracja: 2006-03-23, 22:30
Lokalizacja: daleko

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tęczowy »

Kitty pisze:Nie lubiłam Giovanniego, gdy chciał uwieść Kim. Denerwowało mnie wtedy jego zachowanie, wydawało mi się takie nachalne, pełne podtekstów. Potem w scenach z Macy w ciemni był zabawny. Zaczęłam go lubić. Podobało mi się też, jak w Wenecji tłumaczył Rickowi, jakie Rick ma szczęście, że taka osoba jak Kim go pokochała i że Rick nie może trwać w małżeństwie z kobietą, której nie kocha, bo w ten sposób krzywdzi swego syna. Pomijam w tej chwili fakt, że jestem fanką Kim, bo akurat w ocenie tej postaci nie ma to żadnego znaczenia. Giovanni był dobry dla Kim, współczuł jej, pocieszał, próbował pomóc, po prostu zachowywał się wobec niej jak przyjaciel. I to według mnie świadczy, że Giovanni jest dobrym człowiekiem.
Teraz jego postać znowu "bawi mnie", gdy mówi o Morgan i jak ona się mu podoba. Widać że Giovanni lubi kobiety i mówi o tym z taką włoską, rozbrajającą szczerością.
W chwili obecnej lubię tę postać. Wnosi do serialu uśmiech, poczucie humoru. W żadnym wypadku nie uważam, żeby postać Giovanniego była niepotrzebna. Wręcz przeciwnie, również takie postacie jak on nadają "Modzie" niepowtarzalny urok ::rad:: i sprawiają, że wiele się tam dzieje ::rad:: .
Bardzo ładnie napisane. Twoja wypowiedź skłoniła mnie do bliższego przyjrzenia się postaci Giovanniego :wink:
Roxi
Posty: 302
Rejestracja: 2005-09-05, 00:01
Lokalizacja: Dolny Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Roxi »

Trudno rozwinąć wątek Giovaniego i jakiejs pani tam , jako że to "pies na kobiety".
Zbieraj me gesty, przyklejaj do papieru, powstanie z nich osobowosc, dla Ciebie - przyjacielu. Zadumaj się nad nią, odczytaj ją "inaczej" - zabacz jak wiele może mieć ona znaczeń.
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Goku pisze:Powinien oskarżyć Macy o gwałt :D...
Ale Macy by był zaskoczona , ciekawe co na to powiedziała by Sally :?:
Roxi
Posty: 302
Rejestracja: 2005-09-05, 00:01
Lokalizacja: Dolny Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Roxi »

Jemu bylo w "mi to graj".
Zbieraj me gesty, przyklejaj do papieru, powstanie z nich osobowosc, dla Ciebie - przyjacielu. Zadumaj się nad nią, odczytaj ją "inaczej" - zabacz jak wiele może mieć ona znaczeń.
Tęczowy
Posty: 2113
Rejestracja: 2006-03-23, 22:30
Lokalizacja: daleko

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tęczowy »

Oj tak... Giovanni to ogromny podrywacz i koneser kobiecego piękna. Tylko że jak na razie żadnej nie skusił ::krzyw:: ::jezyk:: Fajna była ta jego scenka z Macy i mogli ten wątek pociągnąć - zaoszczędzili by Brooke łez...
SallyFan

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SallyFan »

Giovanni jest ... szybki :mrgreen:

Po wielkiej kopciuszkowej miłości do Kimberly, dzien pozniej jest w ciemni z Macy, potem podroz z Kim do Venece, a potem już w Morgan. Pomijając kolacje z Brooke.

A co teraz do Taylor? :mrgreen:
Roxi
Posty: 302
Rejestracja: 2005-09-05, 00:01
Lokalizacja: Dolny Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Roxi »

To było bardzo naciągane, że Macy nie poznała po ciele, że to nie jej narzeczony i były mąż.
Zbieraj me gesty, przyklejaj do papieru, powstanie z nich osobowosc, dla Ciebie - przyjacielu. Zadumaj się nad nią, odczytaj ją "inaczej" - zabacz jak wiele może mieć ona znaczeń.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Giovanni nie ma w tym serialu żadnej roli tylko miota się między kobietami i daje tło :twisted: Macie podobne wrażenie?
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
arturkcf
Posty: 346
Rejestracja: 2006-10-14, 18:44
Lokalizacja: POLAND

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: arturkcf »

Adex-fan Brooke pisze:Giovanni nie ma w tym serialu żadnej roli tylko miota się między kobietami i daje tło :twisted: Macie podobne wrażenie?
Tak. Liczyłem i to bardzo na to liczyłem, że Kimberly się w nim zaduży. On niby taki love joy, ale jeszcze zadnej panienki nie zaliczył w tym serialu :D ::loll::
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

arturkcf pisze:
Adex-fan Brooke pisze:Giovanni nie ma w tym serialu żadnej roli tylko miota się między kobietami i daje tło :twisted: Macie podobne wrażenie?
Tak. Liczyłem i to bardzo na to liczyłem, że Kimberly się w nim zaduży. On niby taki love joy, ale jeszcze zadnej panienki nie zaliczył w tym serialu :D ::loll::
Macy prawie jego była .
Misia
Posty: 1558
Rejestracja: 2006-09-10, 23:05
Lokalizacja: małopolska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Misia »

Giovanni to niezłe ziółko :zeby: Ciekawe kiedy wreszcie poderwie jakąś laskę.
SallyFan

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SallyFan »

Giovanni nie ma szczęścia do kobiet... Kimberly, Macy, Brooke, Morgan... ::jezyk::

Chcialbym zeby był z Kimberly i żeby mieli dzieci :mrgreen: Małe włoszki :mrgreen:
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Giovanni robi dobre wrażenie, ale coś te panie na niego nie lecą, przereklamowany :lol:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość