Giovanni Lorenzano

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Ryan Lavery

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

No właśnie jakoś tak nie widać zbytnio sensu w jego postaci. Faktycznie, że działa na zasadzie tła, "zapychacza dziur" w scenariuszu, ale mogliby go wyswatać z Morgan. :)
anna
Posty: 242
Rejestracja: 30 paź 2006, 09:11
Lokalizacja: SC

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: anna »

Martin - fan Bree pisze:No właśnie jakoś tak nie widać zbytnio sensu w jego postaci. Faktycznie, że działa na zasadzie tła, "zapychacza dziur" w scenariuszu, ale mogliby go wyswatać z Morgan. :)
e nieeeee za pożadnie by przy niej wyglądał :twisted:
jahek
Posty: 278
Rejestracja: 29 wrz 2005, 23:38
Lokalizacja: Poznan

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jahek »

Dopiero teraz zauważyłem, że Giovanni zniknął! Nie występuje już w Mns. Ciekawe, bo teraz by się przydał np. by wesprzeć Kimberly.
STREFKA czyli Stephanie, Thorne, Ridge, Eric, Felicia, Kristen i Angela
Abec
Posty: 5315
Rejestracja: 22 maja 2006, 01:53
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abec »

Tylko, że ci dwoje teraz nawet się nie widują, Kim nie bywa w FC odkąd przestała być modelką. I trudno, by np. spotkali się w jakiejś knajpce, bo ona tam też nie chodzi, a już na pewno nie w żałobie.
Dwudziesty sezon "Klanu" wystartował, bynajmniej nie jest źle :) Zapraszam do dyskusji w temacie poświęconym temu serialowi :D
Kitty
Posty: 868
Rejestracja: 30 lip 2006, 16:26
Lokalizacja: ...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kitty »

W sumie szkoda, że nie pokazują Giovanniego :( . Mimo że nie było znaczących wątków z jego udziałem, Giovanni ożywiał dom mody Forresterów, wnosił tam poczucie humoru i trochę luzu.
Abec
Posty: 5315
Rejestracja: 22 maja 2006, 01:53
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abec »

Giovanni wrócił!!! ;) Ciekawe, czy będzie miał jakiś wątek? Na razie widać, że to prawdziwy artysta, opowiadał dziś o plaży pełnej cudów ;)
Dwudziesty sezon "Klanu" wystartował, bynajmniej nie jest źle :) Zapraszam do dyskusji w temacie poświęconym temu serialowi :D
Dragon_Scale
Posty: 339
Rejestracja: 30 sty 2007, 17:37
Lokalizacja: Rzeszów

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dragon_Scale »

Hmmm.....taka dziwna z niego postać,brakuje mu roboty w całości.Szczerze to dziwie się scenarzystom,że zamiast poszerzyć wątki o nowe postacie i wydarzenia to starają się ciągle kręcić wokół starych wyjadaczy ::ke:: .A Giovanni spoko gość,że też Kim nei zwraca na niego uwagi ,tylko ugania się za Forresterami...
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Ja też lubię Giovanniego. To fajny facet. Dziwi mnie tylko, że zainteresował się Kimberly bo to lalunia :twisted:
Ambrossia Moore
Posty: 513
Rejestracja: 01 sty 2007, 19:16
Lokalizacja: Beverly Hills

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ambrossia Moore »

Mareczek pisze:Ja też lubię Giovanniego. To fajny facet. Dziwi mnie tylko, że zainteresował się Kimberly bo to lalunia :twisted:
Myślę, że Giovanni'ego interesuje bardziej wygląd niz charakter Kimberluni. ::ok::
Wercia_Taylor

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wercia_Taylor »

Giovanni nic nie wniósł do tego serialu ::kwasny:: . Ciekawie by było gdyby bardziej rozwinoł sie watek z Macy :mrgreen:
Lizzy
Posty: 1069
Rejestracja: 12 kwie 2007, 20:23
Lokalizacja: Włocławek

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lizzy »

Wercia_Taylor pisze:Giovanni nic nie wniósł do tego serialu ::kwasny:: . Ciekawie by było gdyby bardziej rozwinoł sie watek z Macy :mrgreen:
Nie mógłby się rozwinąc bo przecież Macy pomyliła go z Thornem ;). On nie wiedział o co chodzi ;). Po prostu zwykła pomyłka ;)
Awatar użytkownika
PetroPython
Posty: 1685
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:49
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 33

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PetroPython »

Czemu nie mogłoby się coś rozwinąć :wink: Giovaniemu ta pomyłka się spodobała, Macy też jakoś nie płakała, że wzięła go za Thorne'a ::jezyk::
Czasami wystarczy takie 'przypadkowe spotkanie' , żeby wprowadzić jakiś romans. Chyba często się tak robi, czy w telenowelach, czy soap operach :roll:

A tak w ogóle, to szkoda, że tego nie rozwinęli :evil: Może mielibyśmy Macy do dzisiaj w nowym wątku, kto wie jakby się to mogło potoczyć ::kwasny::
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Trochę głupio, że on tak zniknął ::kwasny::
Dla mnie był on podobny do Tony'ego. Zarówno pod względem fizycznym, jak i temperamentem ::jezyk::
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17551
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Rzeczywiście teraz to Tony go przypomina, w zasadzie Giovanni mógł dostać wątek Tony'ego jakby sie scenarzyści postarali ::jezyk::
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Dzisiaj wspomnieli o Giovannim :wink: :D
Czyli on cały czas pracuje w FC, tylko nie ma potrzeby go pokazywać ::jezyk::
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości