W dniach 20 - 21 kwietnia (sobota - niedziela) planowane są prace techniczne. Forum będzie działało, lecz mogą pojawiać się komunikaty o błędach, strona w całości lub części może się nieprawidłowo wyświetlać.

Giovanni Lorenzano

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Primok
Posty: 2048
Rejestracja: 19 sty 2006, 20:01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Primok »

Właśnie dlaczego uważacie, że Giovanni zniknął - cały czas pracuje u Forresterów i od czasu do czasu wspominają o nim :wink: .
Abec
Posty: 5315
Rejestracja: 22 maja 2006, 01:53
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abec »

Bo go nie ma. Np. w przypadku Michael Lai też nie mamy cienia powdów, by przyjąć, że już nie pracuje u Forresterów (albo, że już nie pracuje), a chyba nikt nie zaprzeczy, że zniknęła. Dlatego odnotowujemy wzmianki o Giovannim, by wiedzieć, że jeszcze jest.
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Bodajże w sobotę Brooke wspomniała o Giovannim :D
Zrobił jej seksowne fotki z modelem, któremu później przyklejono głowę boskiego Ridge'a ::jezyk::
Dragon_Scale
Posty: 339
Rejestracja: 30 sty 2007, 17:37
Lokalizacja: Rzeszów

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dragon_Scale »

Damians pisze:Bodajże w sobotę Brooke wspomniała o Giovannim :D
Zrobił jej seksowne fotki z modelem, któremu później przyklejono głowę boskiego Ridge'a ::jezyk::
A ja myślałem ,że nie da się dopasować równie boskiego ciała :mrgreen: ::jezyk:: do tej nietypowej twarzy.A tu jednak fotomontaż całkiem zgrabny...
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Ciekawe czy jeszcze pokażą kiedyś Giovaniego :?: Bardzo chciałbym żeby on jeszcze wrócił do B&B, może nie koniecznie wracał natychmiast do openingu (chociaż ładnie w nim wyglądał ::jezyk:: ) On może wprowadzić do serialu bardzo miłą i sympatyczną atmosferę. A wy jak sądzicie? Chcecie zobaczyć jeszcze pana Lorenzano w "Modzie na sukces" :?:

Moje ulubione sceny z Giovanim :serce:

- ciemnia fotograficzna + uwodzenie go przez Macy
- sesja fotograficzna w Wenecji
- sesja podczas której Amber zaczęła ciągnąć Kimberly za włosy
- sesja Kimberly pod koniec jej bycia w B&B
- podrywanie Morgan i wszystkie sceny z nimi
- robienie fotek Taylor i jej rodzinki
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Giovanni to moim zdaniem nieciekawa postać. Mało wniósł do serialu. Jedyne co mi się z nim podobało, to jak uwodził Kimberly i jak był z Macy w ciemni.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Dzisiaj w napisach końcowych był Victor Alferii, czyli Giovanni Lorenzano :D
Mam nadzieję że to oznacza reaktywowanie tej postaci chociaż na moment :P
Mimo iż jestem spoilerowcem to nie przypominam sobie nic z jego udziałem w tym roku :)
Primok
Posty: 2048
Rejestracja: 19 sty 2006, 20:01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Primok »

Mareczek pisze:Mimo iż jestem spoilerowcem to nie przypominam sobie nic z jego udziałem w tym roku :)
Chyba niedawno pojawił się w jakiejś scenie - podczas wątku kolekcji młodzieżowej Deacona i Amber.

[ Dodano: 2008-12-05, 20:27 ]
i w jakiejś scenie z Caitlin w firmie u Forresterów.
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Miło widzieć Giovanni'ego znów u Forresterów . Niby kreowano go na gorącego kochanka ale nie udało mu się z nikim związać.
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Mi też się miło na niego patrzało po długim czasie. Naprawdę mamy mnóstwo tych powrotów ostatnio w MNS.
Primok
Posty: 2048
Rejestracja: 19 sty 2006, 20:01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Primok »

Ja bym tego powrotem nie nazwał - Giovanni jest cały czas, tylko rzadko go pokazują tak jak Megan na przykład. Ostatnio był kilkanaście odcinków wcześniej.
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

A ja go nie poznałem ::ysz::
Jakoś tak wychudł ::ysz::
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17538
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Primok pisze:Ja bym tego powrotem nie nazwał - Giovanni jest cały czas, tylko rzadko go pokazują tak jak Megan na przykład. Ostatnio był kilkanaście odcinków wcześniej.
Nie żartuj, Giovanni nawet jeśli jest w Los Angeles to nie było go już od dawien dawna, możliwe że od 2001-2002 roku a Megan bywa często.
W zasadzie z Giovannim nigdy nie było nic ciekawego a teraz jeszcze zbrzydł
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8442
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Adex-fan Brooke pisze:
Primok pisze:Ja bym tego powrotem nie nazwał - Giovanni jest cały czas, tylko rzadko go pokazują tak jak Megan na przykład. Ostatnio był kilkanaście odcinków wcześniej.
Nie żartuj, Giovanni nawet jeśli jest w Los Angeles to nie było go już od dawien dawna, możliwe że od 2001-2002 roku a Megan bywa często.
W zasadzie z Giovannim nigdy nie było nic ciekawego a teraz jeszcze zbrzydł
No właśnie, ostatnia scena z Giovannim przed jego zniknięciem to chyba sesja rodzinna Taylor z bliźniaczkami i Thomasem, która miała być prezentem dla Ridge'a? ::chytry::
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Primok
Posty: 2048
Rejestracja: 19 sty 2006, 20:01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Primok »

Adex-fan Brooke pisze:Nie żartuj, Giovanni nawet jeśli jest w Los Angeles to nie było go już od dawien dawna
To, że był cały czas w firmie to pewne, bo kilka razy wspominali, że coś tam ma zrobić i nie było powiedziane, że wyjechał, czy już nie pracuje u Forresterów. Ale jestem pewien, że go widziałem już we wcześniejszych odcinkach, choć tylko mignął na ekranie. Pomijam to, że był wcześniej w napisach końcowych.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości