Polskie seriale komediowe

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Tkk_Bolly
Posty: 3362
Rejestracja: 15 sty 2006, 14:53
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tkk_Bolly »

A moja trójka to 1 Mamuśki 2 Niania 3 Świat według Kiepskich
Reszty nie oglądam . A I IKTRZ kompletnie mi się nie podoba i dla mnie to jest totalna porażka.
Oglądam: Złotopolscy, Klan, Plebania, Barwy Szczęścia, Emmerdale, Samo Życie
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Mnie najbardziej śmieszył 13 Posterunek. Bardzo lubiłem też pierwsze odcinki Lokatorów z pierwszą obsadą i wczesne odcinki Miodowych Lat. Aktualnie co jakiś czas spojrzę chętnie na Nianię, Helę i Daleko od noszy. 8)
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Goku :we wszystkich serialach ,które wymieniłeś (prócz ŚWK) nie widzę nic śmiesznego . Mnie wogóle to nie bawi - może ja już jestem stary ::jezyk:: no ale trudno .

LoLex 13posterunek dalej oglądam i dalej się ::loll::
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17551
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Ostatnio zerknąłem na "Sąsiadów" i się przeraziłem! Serial w miare komiczny kiedyś stał się prymitywny i nawet nie dla dzieci bo jest już totalnie głupi a mówiąc dziecinny moznaby obrazić właśnie dzieci ::kwasny:: Mają chyba strasznie mało ambitnych scenarzystów idących na łatwiznę, kogo śmiesza takie bzdury jak Patrycja, która straszyła ludzi jako ufoludek a potem sama wystraszyła sie że ufo przybyło czy jakoś tak. :roll:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Goku
Posty: 4692
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:58
Lokalizacja: Dublin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

Adex-fan Brooke pisze:Ostatnio zerknąłem na "Sąsiadów" i się przeraziłem! Serial w miare komiczny kiedyś stał się prymitywny i nawet nie dla dzieci bo jest już totalnie głupi a mówiąc dziecinny moznaby obrazić właśnie dzieci ::kwasny:: Mają chyba strasznie mało ambitnych scenarzystów idących na łatwiznę, kogo śmiesza takie bzdury jak Patrycja, która straszyła ludzi jako ufoludek a potem sama wystraszyła sie że ufo przybyło czy jakoś tak. :roll:
Wiesz, ale scenariusz jest na podstawie amerykańskiego, popularnego i strasznie durnego "I Love Lucy"... :) :) :)
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17551
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Oj chyba mylisz się, tak było z "Lokatorami" chyba a "Sąsiedzi" są już pomysłem polskich pomysłodawców a jeśli to ja się mylę to i tak jest to z pewnością jakaś niedopracowana kopia.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Abec
Posty: 5315
Rejestracja: 22 maja 2006, 01:53
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abec »

Lokatorzy są robieni na podstawie "Man About the House", a Sąsiedzi na podstawie "I love Lucy", ale tylko od któregoś tam odcinka. To istotnie było idiotyczne, bo Pati dosłownie z odcinka na odcinek z najnormalniejszej osoby z towarzystwa zrobiła się najgłupszą ;)

Ciekawostką jest fakt, że I love Lucy był już kiedyś w Polsce przerabiany ;) mianowicie Polsat nadawał niegdyś serial Kocham Klarę z Magdaleną Wójcik i Tomaszem Kozłowskim jako młodszym z małżeństw i Jakąś_Aktorką_Której_Nie_Kojarzę oraz Wojciechem Wysockim jako starszym :)
Dwudziesty sezon "Klanu" wystartował, bynajmniej nie jest źle :) Zapraszam do dyskusji w temacie poświęconym temu serialowi :D
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

A ktoś pamięta taki serial "Król przedmieścia" z Kowalewskim i Ewą Gawryluk? Był całkiem fajny. Szkoda, że tak szybko się skończył. 8)
Abec
Posty: 5315
Rejestracja: 22 maja 2006, 01:53
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abec »

O zwykłym, sympatycznym gościu, który jest przez wszystkich brany za szefa mafii ;) Niektórzy widzeili w tym parodię "Rodziny Soprano" ;)
Dwudziesty sezon "Klanu" wystartował, bynajmniej nie jest źle :) Zapraszam do dyskusji w temacie poświęconym temu serialowi :D
anka_
Posty: 978
Rejestracja: 10 mar 2007, 12:08
Lokalizacja: Szczecin ;)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: anka_ »

Adex-fan Brooke pisze:Ostatnio zerknąłem na "Sąsiadów" i się przeraziłem! Serial w miare komiczny kiedyś stał się prymitywny i nawet nie dla dzieci bo jest już totalnie głupi a mówiąc dziecinny moznaby obrazić właśnie dzieci ::kwasny:: Mają chyba strasznie mało ambitnych scenarzystów idących na łatwiznę, kogo śmiesza takie bzdury jak Patrycja, która straszyła ludzi jako ufoludek a potem sama wystraszyła sie że ufo przybyło czy jakoś tak. :roll:
Ja to kiedyś oglądałam, później miałam dłuuuuugą przerwę i ostatnio - przypadkiem trafiłam na Sąsiadów... Dno! Dno! Dno! Nie wiem jak inne odcinkie (ja się na pewno na następne nie skusze), ale ja wpadłam na jakiś konkurs na najpiękniejszy ogród, sztuczne tulipany, które Pati wsadziła, bo prawdziwe skosiła - chyba były w tym wszystkim najważniejsze... A no i kosiarka! ::ysz:: Sama się dziwie jak mi się udało to do końca obejrzeć... ::ysz::
Co złego, to nie ja ;)
Misia
Posty: 1558
Rejestracja: 10 wrz 2006, 23:05
Lokalizacja: małopolska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Misia »

O ludzie ale porobiło się tych seriali komediowych ::rad:: Ja ogladam tylko 'Świat według Kiepskich'
Team Hunter:)A jak!
Tkk_Bolly
Posty: 3362
Rejestracja: 15 sty 2006, 14:53
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tkk_Bolly »

Też ogladałem końcówkę Sąsiadów o Tulipanach .Mało mnie śmieszyło .Miałem zacząć oglądać regularnie Sąsiadów , ale lecą akurat o 17.00 kiedy Survivor
Oglądam: Złotopolscy, Klan, Plebania, Barwy Szczęścia, Emmerdale, Samo Życie
Ambrossia Moore
Posty: 513
Rejestracja: 01 sty 2007, 19:16
Lokalizacja: Beverly Hills

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ambrossia Moore »

Ja ogladam Nienię, czasami Świat wedlug ... i Sasiadów, ale tych ostatnich raczej z przyzwyczajenia. ::ok::
Irma
Posty: 401
Rejestracja: 01 kwie 2007, 19:37
Lokalizacja: woj.podlaskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Irma »

Ja kiedyś oglądałam Lokatorów szkoda że już ich nie ma.Teraz czasem zerkam na Sąsiadów
i Rodzinę Zastepczą.
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Niania i Sąsiedzi to jedyne polskie komedie które oglądam i od czasu do czasu Hela w opałach, polsatowski serial "I kto tu rządzi" mnie nie wciąga...
Nobody does it better
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości