Polskie seriale komediowe

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Kacia

Polskie seriale komediowe

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kacia »

"Lokatorzy" - Ogląda ktos?
Ostatnio zmieniony 13 gru 2014, 22:33 przez Kacia, łącznie zmieniany 4 razy.
SallyFan

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SallyFan »

Kaciu NIE WOLNO robić do tematu podtematu! Poza tym mogłaś w poście napisać więcej ::kwasny:: Ja oglądam ::krzyw::
czort
Posty: 25
Rejestracja: 23 sie 2006, 13:59
Lokalizacja: Zielona Góra

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: czort »

ja kiedyś ogladalam teraz wylącznie od jakiegoś czasu oddalm sie tylko i wyłacznie modzie na sukces :mrgreen: no moze tez dlatego że nie mam za duzo czasu :lol:
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

SallyFan pisze:Kaciu NIE WOLNO robić do tematu podtematu! Poza tym mogłaś w poście napisać więcej ::kwasny:: Ja oglądam ::krzyw::
Podpisuję się pod wszystkim, co napisał SallyFan, no, może poza tym, że oglądam "Lokatorów" ::jezyk::
W każdym razie zmieniłem temat na "Polskie seriale komediowe" ::ok:: żeby się w przyszłości nie rozdrabniać.
Ja czasem zerkam na "Rodzinę zastępczą", ale żeby tam się szło pośmiać ::kwasny:: Nie bardzo ::ysz:: Jedynie czasem, jak jest ciocia Ula (Maryla Rodowicz) to serial miewa przebłyski.
Drugi serial, o wiele lepszy, który oglądam to "Sąsiedzi".
I to by było na tyle ::jezyk::
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Preferuje "Nianie" i "Bulionerzy". "Lokatorzy" są świetni ale "Sąsiedzi" nieco gorsi. Czekam na serial "Hela w opałach". Tymczasem polsat szykuje nowy sezon "Świat Według Kiepskich" i serial komediowy o kręceniu telenoweli "Ale się kręci" - też może być śmiesznie.
Nobody does it better
czort
Posty: 25
Rejestracja: 23 sie 2006, 13:59
Lokalizacja: Zielona Góra

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: czort »

O ja uwielbiam "Nianię" i "Bulionerów" :D
Moda na sukces mój żywioł :)
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Oglądam "Nianię" bardzo dobrze zrobiony serial z A. Dygant w roli głównej. Ona w tym serialu to rewelacja!!! "Swiat wg Kiepskich" mnie irytuje od początku nie wzbudził mojej sympatii. Generalnie nie lubię serialowych produkcji Polsatu, no może poza "Daleko od noszy". To jeszcze toleruję.
Gabra-Sheila
Posty: 2572
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:08
Lokalizacja: Jedlicze

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gabra-Sheila »

Ja czasem Sąsiadów i U fryzjera :)
Goku
Posty: 4692
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:58
Lokalizacja: Dublin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

Ja oglądam Nianię,U Fryzjera czasem Sąsiadów,Daleko od noszy i Rodzinę Zastępczą...Też czekam na serial Hela w opałach :D
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Ja też wiem ,że TVN znów mnie nie zawiedzie. Mam nadzieje ,że Hela okaże się hitem na miarę "Nianii" pomimo gorszego czasu emisji (Niedz. 18:30). Ale + ,że przed Faktami. Na Polsacie obejrzę "Ale się kręci!" bo musze sprawdzić ale nie licze na nic wielkiego w końcu sama nazwa stacji która emituje ten nowy serial komediowy odraża mnie... POLSAT.
Nobody does it better
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Uwielbiam "Daleko od noszy" :mrgreen: ::rad:: Najlepsza jest w nim siostra Basen :serce: Poza tym lubię Sąsiadów, Nianie, Bulionerów...
SallyFan

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SallyFan »

Damians pisze:Uwielbiam "Daleko od noszy" :mrgreen: ::rad:: Najlepsza jest w nim siostra Basen :serce: Poza tym lubię Sąsiadów, Nianie, Bulionerów...
Siostra Basen jest cudowna :mrgreen: :serce:
I ta druga siostra też jest super :mrgreen:

Cóż i oczywiście "Nianie" :twisted: :twisted:
Ostatnio zmieniony 27 sie 2006, 17:23 przez SallyFan, łącznie zmieniany 1 raz.
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

SallyFanie, "Pensjonat pod Różą" to nie był serial komediowy. :wink: :roll:
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Abec
Posty: 5315
Rejestracja: 22 maja 2006, 01:53
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abec »

Pierwsza reklamówka "Heli...", jak na polskie warunki, jest bardzo fajna. Technikalia (jak praca operatora, rezysera, aktorstwo) przypominają "Nianię" - i to jest plus. Nie zdziwiłbym się, gdyby oba seriale działy się w tym samym świecie i np. Hela spotkała kiedyś Franie na zakupach albo może po prostu panie się zaprzyjaźniły. Dowcipy wyświechtane, ale nieźle opowiedziane. No i zawsze dobrze przypomnieć sobie Maliniaka, eeee Romana Kłosińskiego, mam nadzieję, że zostanie tam na dłużej. 7/10, byłoby więcej, gdyby nie banalne i stereotypowe przedstawienie kontaktów Heli z teściami.
Dwudziesty sezon "Klanu" wystartował, bynajmniej nie jest źle :) Zapraszam do dyskusji w temacie poświęconym temu serialowi :D
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Ja osobiście lubie : 13posterunek , miodowe lata , świat według kiepskich, graczyków, graczykowie czyli buła i spóła , daleko od noszy i kogiel-mogiel.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości