Chirurdzy (Grey's Anatomy)/Prywatna praktyka (Private...)

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Ireth
Posty: 1763
Rejestracja: 08 wrz 2005, 11:15
Lokalizacja: Konin

Chirurdzy (Grey's Anatomy)/Prywatna praktyka (Private...)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ireth »

Było kilka odcinków na polsacie,na początku myślałam,że kolejna kopia ostrego dyżuru ale w sumie spodobał mi się i teraz się wkurzam bo nigdzie go nie ma,a przerwali w najciekawszym momencie!
Ostatnio zmieniony 05 sie 2014, 23:19 przez Ireth, łącznie zmieniany 4 razy.
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Też oglądałam ten serial i baaardzo mi się podobał. Niestety głupi polsat przerwał emisję :/ A może to był koniec serii? Gdy Meredith dowiedziała się, że jej partner ma żonę to byłby to całkiem dobry moment na skończenie pierwszej serii i przyciągnięcie widzów do drugiej ;)
Majkel
Posty: 156
Rejestracja: 25 sie 2005, 23:18
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Majkel »

A jaki jest oryginalny tytuł tego serialu ??
Ireth
Posty: 1763
Rejestracja: 08 wrz 2005, 11:15
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ireth »

Majkel pisze:A jaki jest oryginalny tytuł tego serialu ??
Nie wiem:(.Pamiętam,że zwrócilam uwage na orginalny tytuł jak oglądałam ostatni odcinek,ale teraz nie moge sobie przypomnieć:(.Ale na pewno nie "surgeons" jak byłoby dosłownie,raczej tam coś było "...anatomy..."czy coś tak.Jesli to był koniec pierwszej serii to mam nadzieję,że wkrótce polsat puści nową:).Jestem ciekawa zwłaszcza co dalej z Izzy i Christiną ,które lubie tak samo jak Meredith a są jakoś tak wyraźnie odsuwane na drugi plan:(.No i ich współlokator(ten co miał kiłe heh) wg mnie jest słodziutki,powinni go swatnąć z izzy:).A może ktoś wie co dalej z bohaterami tego serialu(jak znam życie to USA jest do przodu)
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Tytuł oryginalny to "Grey's Anatomy"
Majkel
Posty: 156
Rejestracja: 25 sie 2005, 23:18
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Majkel »

25 września jest premiera drugiego sezonu tego serialu, niestety nie w Polsacie a na kanale ABC. Jeżeli Polsat postanowi kontynuować dalszą emisję to na pewno nie będzie to w tym roku.
Loona

To niesprawiedliwe

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Loona »

Jak mogli przerwać taki wspaniały serial!!!Uwielbiałam go a on tak krótko trwał.Moim zdaniem to niesprawiedliwe, :cry: Miejmy nadzieję że wkrótce będą dalsze odcinki.
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Co to kanał ABC? Zresztą i tak go nie mam ;) Najbardziej lubiłam Izzy, a Wy?
Ireth
Posty: 1763
Rejestracja: 08 wrz 2005, 11:15
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ireth »

wiwi pisze:Co to kanał ABC? Zresztą i tak go nie mam ;) Najbardziej lubiłam Izzy, a Wy?
Ja właściwie wszystkich,ale jakoś może odrobinke bardziej Izzy i Chirstine:).A może ma ktoś jakiś spoilerek dotyczący nowych odcinków:)?
Co do ABC to pewnie marna nadzieja,że łapie się to na cyfrze:(?
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Już wiem :) Polsat wyemitował wszystkie odcinki jakie powstały. Seria pierwsza miała zaledwie 9 odcinków i wszystkie widzieliśmy. Oto link do oficjalnej stronki serialu:
http://abc.go.com/primetime/greysanatomy/
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

W najnowszym "Świecie seriali" napisali, że pod koniec września (chyba 25, czyli jutro) w USA rozpocznie się druga seria, a w Polsce te odcinki zobaczymy późną jesienią.
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

O! Fajnie, że nasza telewizja też je wyemituje :)
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5057
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 6

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Wczoraj na polsacie leciał ten serial. Ja nigdy wczesniej go nie widziałem ale b mi sie spodobał i bedę ogladał:) troche podobny do "Ostrego dyżuru" aler lepszy. Nie wiem która to była seria ale podejrzewam że pierwsza, bo dopiero przyjmowali tych stażystów do pracy.
Ireth
Posty: 1763
Rejestracja: 08 wrz 2005, 11:15
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ireth »

Może robią powtórke 1 sezonu żeby potem dac 2? :P
Kingsajz
Posty: 2809
Rejestracja: 30 sie 2005, 07:42
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kingsajz »

A więc znowu powtórki!! Super!! Polsat na nowy rok same odgrzewane kotelty serwuje!! Wyborna restauracja!! Danie główno w postaci Chirurgów 1 są delyszys, tylko jakoś nie bedzie mi szkoda przepuszczas kazdy odcinek jak juz widzialem za pierwszym razem. Jednak serial jest dobry, nie tak "dramatyczny" jak ER, ale przyjemnie się go ogląda, jednak moim zdaniem temat lekarzy już jest przereklamowany...
http://www.bb-magazinie.webpark.pl/
B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości