Amerykańskie seriale komediowe

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Ireth
Posty: 1763
Rejestracja: 08 wrz 2005, 11:15
Lokalizacja: Konin

Amerykańskie seriale komediowe

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ireth »

Nie zakładam osobnych tematów do każdego z tych seriali,bo pewnie byłoby kilka postów pod każdym więc lepiej razem.Jestem ciekawa czy ktoś z was oglądał "Seks w wielkim miescie",Przyjaciół i Kochane kłopoty?Wg mnie to jesdne z lepszych seriali amerykańskich,Przyjaciół oglądałam do połowy przedostatniej czylli 9 serii,niestety nie mam skąd zdobyć reszty:(."Seks..." tylko tyle co było na TVP2,niestety przerwali po którejś serii a szkoda.Kochane kłopoty podobno mają lecieć(nowa seria)na tvn7.Oglądacie?
Ostatnio zmieniony 19 gru 2008, 22:20 przez Ireth, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17548
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Dziś 1 z 7 odcinek "Między nami facetami" o 19.10 na Tvn7 a po nim ostatni 3 serii "Siostrzyczek" Polecam :!: :!:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Ireth
Posty: 1763
Rejestracja: 08 wrz 2005, 11:15
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ireth »

"Kochane kłopoty"nowy sezon znów leci!Na TVN7 w soboty o 19:00 a w niedziele są powtórki o 14:30:).Bradzo polecam:)

[ Dodano: 2006-02-03, 23:09 ]
Tyle tu miłośników i znawców przeróżnych seriali, a jakoś nikt chyba z was nie ogląda "Kochanych kłopotów"(gilmore girls)?Jak to możliwe :twisted: :mrgreen: ?W Polsce leci teraz 5 sezon a w USA 6.Nie wiem jak tam z oglądalnością ale skoro serial się utrzymał tak długo to chyba musi jakąś tam normę wyrabiac :mrgreen: .W Polsce z tego co wiem jest dość popularny,często się dowiaduje od ludzi,że nie oglądają żadnych seriali oprócz "Kochanych kłopotów" :mrgreen: .Wchodze tez sobie na forum tego serialu choć się nie udzielam i czytam jak tam się rozwija 6 sezon ::jezyk:: (ach te spoilery).A wy w ogóle nie znacie tego serialu czy po prostu nie lubicie?
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

A o czym są te "Kochane kłopoty"?
Ja tego nie oglądam z takiej przyczyny, że nawet nie wiem o czym ten serial jest :mrgreen:
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17548
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

To chyba popularny serial, ale jakoś cieszę się że nigdy się w niego nie wciągnąłem
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Ireth
Posty: 1763
Rejestracja: 08 wrz 2005, 11:15
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ireth »

B@r pisze:A o czym są te "Kochane kłopoty"?
Ja tego nie oglądam z takiej przyczyny, że nawet nie wiem o czym ten serial jest :mrgreen:
No i właśnie to mnie dziwi bo na ogól rzucciei tytułami seriali o których ja nawet nie słyszłam ::jezyk:: a "Kochane kłopoty" leca już dłuuuugo i w USA i w Polsce ::jezyk:: .Serial jest o Lorelay i jej córce Rory.Lorelay wpadła jak miała 17 lat,całe jej plany(i jej rodziców którzy sa bogaci i mieli plany,ze córeczka tak jak oni bedzie studiować i robić karere)się posypały,wyniosła się od rodziców,jakoś tam poukładała życie...Jak się serial zaczynał to Rory bodajże szła do liceum,teraz studiuje na Yale.I takie tam perypetie tych dwóch "gilmore girls" :mrgreen: .Serial ma fajny klimacik,dośc bym powiedziała żartobliwy :twisted:
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Ja mam na niego ochotę :lol:
Na serial oczywiście ::chytry::
gregi
Posty: 650
Rejestracja: 13 wrz 2005, 10:12
Lokalizacja: Koszalin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gregi »

B@r pisze:A o czym są te "Kochane kłopoty"?
Ja tego nie oglądam z takiej przyczyny, że nawet nie wiem o czym ten serial jest :mrgreen:
nie cierpie tego serialu. bardzo denerwuje mnie ta piosenka, a to ma dla mnie duzy wplyw, zwlaszcza jesli chodzi o serial komediowy, choc ten w ogole mnie nie smieszy i omijam go szerokim łukiem ::kwasny::

Ps: z ciekawosci zapytam - ktora seria teraz leci?
Ireth
Posty: 1763
Rejestracja: 08 wrz 2005, 11:15
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ireth »

Melodia też mi się nie podoba,ani nawet czołówka za bardzo :mrgreen: .Za to serial lubie.Ale pamiętam jak moja siostra mnie namawiała,że niby taki fajny mam obejrzeć a ja się wzbraniałam i mówiłam,że co to za jakieś familijne tandety mi proponuje no a potem się wciągnęłam i był taki czas,że świrowałam za tym serialem :serce: .Teraz nie bo nie mam czasu oglądać i zapominam nawet bo jakoś w sobote jest wieczorem,ale mam sentyment i czytam spoilery z nadzieją,że powróca do jednego wątku :serce:

W USA jest 6 seria a w Polsce 5.
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Ireth, do jakiego wątku? ::chytry::
gregi
Posty: 650
Rejestracja: 13 wrz 2005, 10:12
Lokalizacja: Koszalin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gregi »

w sumie ten serial mnie w ogole nie interesuje ale poszukuje 5 odcinka z sezonu 4 bo gościnnie występuje tam moja ulubiona aktorka. :serce:
ponawiam wiec pytanie - czy ktos wie ktory sezon leci teraz na tvn7?
Ireth
Posty: 1763
Rejestracja: 08 wrz 2005, 11:15
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ireth »

.
gregi pisze:w sumie ten serial mnie w ogole nie interesuje ale poszukuje 5 odcinka z sezonu 4 bo gościnnie występuje tam moja ulubiona aktorka. :serce:
ponawiam wiec pytanie - czy ktos wie ktory sezon leci teraz na tvn7?
gregi,mówie po raz trzeci :mrgreen: -na tvn7 leci teraz 5 sezon tegoż serialu :mrgreen:

B@r,chodzi o wątek miłosny!Rory chodziła z Deanem( :serce: ) a potem wstawili do serialu jakiegoś kolesia który ją odbił Deanowi.Potem koleś ten okazał się dupkiem(ja od początku wiedziałam :evil: ) i Rory się z nim rozstała,poszła na studia.Dean się ożenił w tym czasie,ale tak naprawde to nie mógł zapomniec o Rory i to małżeństwo to było tak żeby zapomniec o niej...No i jakoś tak wyszło,że się zeszli,awantura była bo on był żonaty itp ale potem ucichło,przez krótki czas byli razem :serce: ...Ale potem głupia Rory znów narozrabiała,mówie ci że mnie ta dziewczyna lekko wkurzała już od 4 serii :evil: .Teraz w USA w ogóle Deana nie ma,zniknął z serialu a ja licze że jeszcze wróci :serce: Najśmiesznejesz jest to,że oprócz mnie to mało kto lubi Deana :mrgreen: :mrgreen: .Wszyscy na niego złorzeczą,cóż ja zawsze miałam tendencje do lubienia tych postaci których inni nie lubią :twisted:
gregi
Posty: 650
Rejestracja: 13 wrz 2005, 10:12
Lokalizacja: Koszalin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gregi »

Ireth pisze:.
gregi pisze:w sumie ten serial mnie w ogole nie interesuje ale poszukuje 5 odcinka z sezonu 4 bo gościnnie występuje tam moja ulubiona aktorka. :serce:
ponawiam wiec pytanie - czy ktos wie ktory sezon leci teraz na tvn7?
gregi,mówie po raz trzeci :mrgreen: -na tvn7 leci teraz 5 sezon tegoż serialu :mrgreen:

sorki, ja juz spie
Ryan Lavery

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

Adex-fan Brooke pisze:Kolejna szansa zobaczyć ponownie sitcom "Do usług" z Tori Spelling (Donna z "Beverly Hills 90210") i Antonio Sabato Jr (Dante z "Mody na sukces" Jack z "Melrose Palce") i Davidem Faustino (Bad ze "Świata wg Bundych") Tvn7 przypomni go od 16 lutego.

Oooo, fajnie. Jestem ciekaw z którego roku jest to serial. Chętnie ich zobaczę. I przypominam Wam, że już w czwartek, TVP2 wyemituje film "Fatalny błąd" z Antoniem...
Ostatnio zmieniony 10 sty 2011, 22:28 przez Ryan Lavery, łącznie zmieniany 1 raz.
Kingsajz
Posty: 2809
Rejestracja: 30 sie 2005, 07:42
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kingsajz »

2004, a pierwszy i ostatni sezon miał 7 odcinków. W serialu grała również Brenda Strong (DH - Mary Alice Young)
http://www.bb-magazinie.webpark.pl/
B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości