Ostry Dyżur (ER)

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

Ostry Dyżur (ER)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Kto z boldfanów ogląda ER? Czekam na jakieś opinie. Jutro na TVN7 kontynuacja 4 sezonu. TVN miał wykupić 9 sezon, ale jakoś nic z tego nie wyszło i na razie dadzą nam powtórki do 8 sezonu na TVN7 - dobre i to. 8)
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 23:11 przez LoLex, łącznie zmieniany 1 raz.
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Ja oglądam choć 8 sezonu nie widziałem jakoś czasu mi brakowało, teraz napewno do niego zajrzę!
Nobody does it better
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Alexander pisze:Ja oglądam choć 8 sezonu nie widziałem jakoś czasu mi brakowało, teraz napewno do niego zajrzę!
W 8 sezonie wraca Susan, więc naprawdę warto oglądać. Po odejściu Carol w 6 sezonie to jednak nie to samo. Juliannie Margulies proponowano 27 milionów za powrót do ER, ale ona wolała duży ekran. Z resztą dzwonią do niej co roku z propozycją powrotu, a ona odmawia, ale twierdzi, że lubi jak dzwonią i jej to proponują. ;p
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Ja kochalem postać Carol i kiedy 1 raz usłyszalem o jej odejściu myślałem o zakończeniu oglądania tego serialu, ale zdecydowałem ,że dla innych też warto.
Nobody does it better
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Alexander pisze:Ja kochalem postać Carol i kiedy 1 raz usłyszalem o jej odejściu myślałem o zakończeniu oglądania tego serialu, ale zdecydowałem ,że dla innych też warto.
To tak jak ja. ;p Ale dobrze, że zakończyli jej historię szczęśliwie. Jest z Dougiem i córeczkami Tess i Kate w Seattle. Dobrze, że nie jest z Luką, bo Carol pasowała tylko do Douga, a on do niej.
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Ja już dawno nie oglądałam i nie mam pojęcia na której serii skończyłam, ale lubiłam parę Maria Bello - Noah Wyle. A potem gdy aktorka zniknęła to kibicowałam dr Carterowi i jego stażystce, którą potem niestety zabił jeden z pacjentów (nie pamiętam jej imienia, ale aktorka grała też w serialu "Dzień za dniem"). Wszystkie moje ulubione związki były jak widać niespełnione :P
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

wiwi pisze:Ja już dawno nie oglądałam i nie mam pojęcia na której serii skończyłam, ale lubiłam parę Maria Bello - Noah Wyle. A potem gdy aktorka zniknęła to kibicowałam dr Carterowi i jego stażystce, którą potem niestety zabił jeden z pacjentów (nie pamiętam jej imienia, ale aktorka grała też w serialu "Dzień za dniem"). Wszystkie moje ulubione związki były jak widać niespełnione :P
Maria Bello była świetna w roli dr Del Amico, szkoda, że tak szybko odeszła z ER, bo najbardziej pasowała do nieporadnego i zabawnego Cartera. Na pewno chodzi Ci o Lucy, którą jakiś psychol dźgnął nożem. Na zdjęciu umierająca Lucy specjalnie dla wiwi. ;p

Obrazek
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

O właśnie! Lucy! Dokładnie o nią mi chodziło. Dzięki LoLex! Smutne to było jak umarła, Carter chyba też został zraniony, ale przeżył. A potem miał problemy z narkotykami chyba, nie wiem czy dobrze kojarzę ;)
SallyFan

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SallyFan »

Pamiętam, że jak Ostry Dyżur leciał w TV to moja mama oglądała każdy odcinek :mrgreen: Niestety właściwie nic nie pamietam, choc tez ogladnalem kilka odcinkow..

To prawda że znów bedzie lecial? :)
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Wiwi - tak, Carter się uzależnił od narkotyków, ale niby potem wyszedł z nałogu choć do niego powracał. Przetrwał na Izbie Przyjęć tylko dzięki wyrozumiałości chodzącej o kuli dr Weaver.

SallyFan - od jutra o 17:10 na TVN7 kontynuuacja. Polecam, bo z tego co pamiętam jutro będzie fajny odcinek z [shadow=orange]seryjnym gwałcicielem w tle[/shadow].
plaska
Posty: 632
Rejestracja: 05 lis 2005, 10:44
Lokalizacja: Wejherowo

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: plaska »

Co ja bym bez was zrobila... :] bnardzo mila informacja...
ER genialny serial robiony przez genialnego rezysera ktory jeszcze nigdy mnie nie zawiodl :) Dug Ross to moj ulubiony bohater, i ogladalam serie tylko z nim.. poki co. :) A ktora serie zobaczyc bedzie mozna na TVN?
They're gonna hang me in the morning A'fore this night is done
They're gonna hang me in the mornin' And I'll never see the sun
http://www.pat.cba.pl
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

plaska pisze:Co ja bym bez was zrobila... :] bnardzo mila informacja...
ER genialny serial robiony przez genialnego rezysera ktory jeszcze nigdy mnie nie zawiodl :) Dug Ross to moj ulubiony bohater, i ogladalam serie tylko z nim.. poki co. :) A ktora serie zobaczyc bedzie mozna na TVN?
W TVN Siedem dzisiaj będą początki 4 serii. [shadow=orange]Niedługo Doug odchodzi, ale jeszcze w kilku odcinkach powinien być.[/shadow] TVN Siedem - 17:10 od poniedziałku do piątku.
Gabra-Sheila
Posty: 2572
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:08
Lokalizacja: Jedlicze

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gabra-Sheila »

Ja oglądałam Ostry Dyżur, gdy leciał na TVN. Bardzo lubiłam dr cartera, Greena i oczywiście Dauga Rossa :mrgreen: :serce: Ja też bardoz przeżyłam śmierć Lucy, ona była taka fajna :( Na fotce przecudnej urody George Clooney ::krzyw:: Obrazek
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Ostatnio na TVN7 Doug kłóci się trochę z Carol, ale i tak kocham ich wspólne sceny. Wczorajszy odcinek z zatruciem benzenem był jednym z najlepszych w historii całego ER. Może to zabrzmi obrzydliwie, ale ciekawie było zobaczyć dr Weaver w ataku torsji i późniejszym oszołomieniu po przywróceniu przytomności. Świetna też scena w windzie z Dougiem, Carol i dziewczynką, która miała problemy z nerkami i musieli ją dializować. Biedna przestała w końcu oddychać, zabrakło tlenu, a ci utkneli w windzie. No i całe szczęście Doug ma mocne ręce, a Carol mocne nogi LOL i otworzyli windę - dziewczynka przeżyła po natychmiastowym dotlenieniu. ;p
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

A wiecie, że w Ostrym Dyżurze zagrał też Wentworth Miller? :mrgreen: Nie mam pojęcia, który to sezon, ale zagrał futbolistę, który trafił do szpitala i prawie umarł ;)
Tu można to zobaczyć:
część pierwsza
część druga
część trzecia
część czwarta
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2006, 21:01 przez wiwi, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości