Kuba Wojewódzki

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Tęczowy
Posty: 2113
Rejestracja: 23 mar 2006, 22:30
Lokalizacja: daleko

Kuba Wojewódzki

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tęczowy »

Ponieważ ostatnio w innym temacie rozpoczęliśmy dyskusję na temat Kuby i zainteresowała ona wiele osób, to postanowiłem założyć nowy temat. Które odcinki podobały Wam się najbardziej i co sądzicie o Kubie ??
Ja miło wspominam ostatni odcinek, gdzie gośćmi były Ola Kwaśniewska i Anna mucha - narzeczona Kuby Wojewódzkiego oraz ten z Dodą - był skandalizujący, a takie lubię :wink: Ciesze się, że są takie postaci jak on, które nie wstydzą się powiedzieć publicznie, co myślą...
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Ja właśnie skończyłam oglądać ten odcinek z Olą Kwaśniewską i Anną Muchą i nieźle się ubawiłam :) Lubię Wojewódzkiego za jego spontaniczne komentarze ;) A które programy podobały mi się najbardziej? Hmmm... było ich wiele... Pamiętam, że dużo śmiechu było z Hubertem Urbańskim, Muńkiem Staszczykiem, Krzysztofem Hołowczycem...
Primok
Posty: 2048
Rejestracja: 19 sty 2006, 20:01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Primok »

Kubę Wojewódzkiego oglądam od pierwszego odcinka. Przez ten program przewinęło się już trochę ludzi :roll: . Na początku Kuba zapraszał także dodatkowo bardzo ciekawe osoby niezbyt znane szerszej widowni. Ostatnio gościł te najbardziej medialne - zobaczymy kto jeszcze się u niego pojawi ::krzyw:: .
A jednym z najlepszych był odcinek z Jolantą Pieńkowską. Najbardziej kontrowersyjnym zaś z Kazimierą Szczuką :wink: .
Abec
Posty: 5315
Rejestracja: 22 maja 2006, 01:53
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abec »

A kto pamięta Kube w programie ktory lecial na Polsacie ok. 15.00 w latach 1995-96 mniej-wiecej, a w ktorym wystepowal on na przemian z Lucja Krynska? To byl jedyny raz gdy mi sie on podobal. Ostatnie talk-showy oceniam natomiast bardzo nisko, ciagle przerywa goscia, nie jest zabawny i niczego sie z jego programu dowiedziec nie mozna.
Dwudziesty sezon "Klanu" wystartował, bynajmniej nie jest źle :) Zapraszam do dyskusji w temacie poświęconym temu serialowi :D
Brooklyn
Posty: 1351
Rejestracja: 23 maja 2006, 11:48
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Brooklyn »

Nie słyszałem jego audycji w radiu, nie śledziłem zmagań uczestników Idola... Skupię się na "KW".
Abec pisze:Ostatnie talk-showy oceniam natomiast bardzo nisko, ciagle przerywa goscia, nie jest zabawny i niczego sie z jego programu dowiedziec nie mozna.
Przerywa, bo część widzów nie wie, o czym oni mówią. Wtedy nawija coś, żeby ci widzowie sobie z czymś skojarzyli i smiali się.
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Primok pisze: A jednym z najlepszych był odcinek z Jolantą Pieńkowską. Najbardziej kontrowersyjnym zaś z Kazimierą Szczuką :wink: .
To chyba właśnie Pieńkowska odgrywała scenkę jako stewardessa, co nie? Jeśli tak to na tym odcinku też się nieźle ubawiłam :)

Co do przerywania Kuby to może to niektórych rzeczywiście denerwować, ale on i tak ciągle podkreśla, że goście nie są ważni tylko prowadzący ::loll::
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Kuba czasem przechodzi samego siebie, ma zwolenników i przeciwników ale nie da się nie śmiać z jego dowcipków. Czasem bardzo intymnych ale robi to w sposób w który mnie rozśmiesza.
Nobody does it better
Szogunka
Posty: 2071
Rejestracja: 13 wrz 2006, 20:31
Lokalizacja: Warmia

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szogunka »

Wiwi, i gdzie w końcu obeyrzałaś Kubę? Powtórka, czy ściągnęłaś skądś?
Chwila która trwa, może być najlepszą z wszystkich chwil...
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Ściągnęłam z mininovy :) Ale teraz można już zobaczyć ten program na youtube, nie sprawdzałam jednak czy cały czy tylko fragmenty. A były już może zapowiedzi na tvn kto ma być następnym gościem?
Goku
Posty: 4692
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:58
Lokalizacja: Dublin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

wiwi pisze:Ściągnęłam z mininovy :) Ale teraz można już zobaczyć ten program na youtube, nie sprawdzałam jednak czy cały czy tylko fragmenty. A były już może zapowiedzi na tvn kto ma być następnym gościem?
:nie: A nawet na stronie internetowej jest napisane że nie chcą zdradzić kto :D...

[ Dodano: 2006-09-28, 18:04 ]
A nie...Już jest:

A już w najbliższą niedzielę gośćmi Kuby Wojewódzkiego - będą: Katarzyna Cihopek - jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, gwiazda serialu "M jak Miłość", zwyciężczyni II edycji "Tańca z Gwiazdami", Marcin Hakiel - mistrz tańca, zdobywca V miejsca w Pucharze Europy i wicemistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich oraz Joanna Senyszyn - profesor nauk ekonomicznych, posłanka na Sejm IV i V kadencji (z ramienia SLD) i właścicielka niezwykłego głosu (sopranu), znana również z niezwykle kontrowersyjnych wypowiedzi, trawestacji i określeń.
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Senyszyn 8)
No i kolejni fajni goście, napewno będę oglądał Kubę w niedzielę.
Nobody does it better
Tęczowy
Posty: 2113
Rejestracja: 23 mar 2006, 22:30
Lokalizacja: daleko

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tęczowy »

Cichopek i Hakiel :D Super :D Na pewno nie przegapię :D
Szogunka
Posty: 2071
Rejestracja: 13 wrz 2006, 20:31
Lokalizacja: Warmia

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szogunka »

E tam. Senyszyn - na pewno nie przegapię 8)
Chwila która trwa, może być najlepszą z wszystkich chwil...
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

P. Szenyszn bardzo lubie i cenie , napewno nie przegapie tego odcinka.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Ja także doceniam ten program, dobra rozrywka, czasem inteligentny przekaz.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Elmoo i 0 gości