Kuba Wojewódzki

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5130
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 8

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Ostatnio u Wojewódzkiego oprócz Gąsowskiego gościem był Król Disco (jakby ktoś nie wiedział - http://www.youtube.com/watch?v=-ed_z8fKI6w) :lol: Oglądał ktoś? Nie wiedziałem, ze Disco Polo ma się tak dobrze w sumie to nawet się w tym nie orientuję, a tu taka gwiazda !
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

I jaka kasa z tego :!:
fanka mns
Posty: 254
Rejestracja: 19 lut 2006, 15:49
Lokalizacja: Bayern

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fanka mns »

Usmialam sie z niego, bardzo pozytywny gosc :D Disco polo kwitlo za czasow mojej mlodosci, Boys chyba przetrwal do dzis, kiedys Top One byl nr 1 a teraz prosze, nowy gwiazdor z czterema osiemnastkami w swoim samochodzie :mrgreen: Nawet nie pamietam jak sie nazywal :roll: Za to ten bit chodzi mi w glowie do teraz :mrgreen:
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5130
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 8

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

fanka mns pisze:roll: Za to ten bit chodzi mi w glowie do teraz :mrgreen:
Nie dziwię się, skoro Wojewódzki powtarzał ten urywek chyba z 8 razy :lol:
Omar
Posty: 708
Rejestracja: 01 lis 2006, 12:25
Lokalizacja: Maroko

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Omar »

Jak dla mnie to Niecik był u wojewódzkiego bardzo żenujący. Dno. Same jego utwory w swojej kategorii są jak najbardziej pozytywne, teledyski i to co w nich sobą reprezentuje - wszystko pasuje jakoś do zamysłu. Ale oglądając, zastanawiałem się tylko, co on wziął przed programem. Cały czas się jedynie głupkowato śmiał, wygłupiał się w irytujący sposób, gadał jak nakręcony (Kuba, wiesz, wiesz, Kuba, powiem ci, że...). Po prostu burak. Nie oglądałem nigdy tego jego programu na Vivie, ale jeśli ogląda się go równie męcząco, jak kiedy był u Kuby, to nie mam czego żałować. Choć parę jego tekstów było nawet w swej durnocie błyskotliwych.
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5130
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 8

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Ja widziałem niestety urywek tego jego programu. Tam występuje też jego matka, która jest jeszcze bardziej "nakręcona" :lol: Może to dziedziczne?:)
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17551
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Jaka matka? gdzie?
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5130
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 8

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Adex odniosłem się do tej części wypowiedzi:
Omar pisze:. Nie oglądałem nigdy tego jego programu na Vivie, ale jeśli ogląda się go równie męcząco, jak kiedy był u Kuby, to nie mam czego żałować..
...czyli do programu na Vivie pt "Łowy Króla Disco" http://www.viva-tv.pl/shows/lowy-krola-disco/ W tym programie pojawiają się różne osoby z otoczenia "Króla" min jego mamuśka, która go dopinguje i wspiera w znalezieniu "miłości życia" :lol:
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17551
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Omg, nawiasem mówiąc Viva zeszła na psy totalnie, promuje Dodę, Tede i inne disco-polo. Te 4 18-nastki to nawet fajne do zabawy po pijaku, właśnie na moich urodzinach śmialiśmy się z przyjaciółmi, że taka piosenka istnieje :lol:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Adex-fan Brooke pisze:Omg, nawiasem mówiąc Viva zeszła na psy totalnie, promuje Dodę, Tede i inne disco-polo.
Zgadzam się. VIVA strasznie nisko przez to upadła jak dla mnie. A już dosłownie mam dosyć jak widzę tam wiecznie twarze Tedego, Mariny i te inne polskie "gwiazdeczki" wypowiadające się często krytycznie o takich wielkich światowych gwiazdach jak np. Celine Dion. Staram się jak najmniej oglądać tę stację, wolę sto razy bardziej VH1 albo 4fun.tv, a już ten program z królem disco omijam szerokim łukiem. ::kwasny::
Co do Kuby to ostatnio nie mam zbytnio czasu oglądać, ale może ten odcinek z Niecikiem zobaczę później gdzieś w necie.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5130
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 8

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Zapomniałem napisać wcześniej. To, że Kuba Wojewódzki zaprosił do programu uczesników X-Factora miało im chyba pomóc w promocji ale on im tylko zaszkodził. Zrobił z z nich 3 totalne du...y wołowe, które nie potrafią zdania sklecić. Już oprócz tradycyjnego wchodzenia w słowo, rzucał teksty: "Wy zawsze tacy "rozmowni" jesteście? Z takim podejśćiem to kariery nie zrobicie" itp. Dziwne. Nawet jeśli to były żarty, bo z większości się nabija to myślałem, że jednak zależy mu żeby ich wypromować (co najmniej kogoś ze swojej grupy). A oni tacy biedni siedzieli :lol: I cos tam odpowiadali, że się dopiero uczą otwartości :) Aż żal ich było.
A w ogóle niedługo w programie ma być Hardcorowy Koksu :lol: Ja już się śmieję, że niedługo Wojewódzki zaprosi Wodziankę jako "gwiazdę" posadzi ją na kanapie a sam będzie wogę nosił w stringach :lol:
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17551
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Wrócił Kuba :) Czyli dobre wywiady na czasie i na luzie... dziś Jarosław Wałęsa i Ivan Komarenko.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Wreszcie Kuba zwolnił Wodziankę. :lol:

Ostatnio wodę podała niespodziewanie Magda Cielecka, a w kolejnych odcinkach będą to robiły inne znane osoby. :)
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Bartus610
Posty: 214
Rejestracja: 30 paź 2011, 10:41
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartus610 »

Jak ja nie cierpię Kuby Wojewódzkiego ... Ten facet to całkowita pomyłka ... Nie ma to jak zarabiać na poniżaniu i obgadywaniu innych ::kwasny::
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Widać powierzchownie oceniasz Kubę i jego program, bo trzeba umieć go oglądać go z dystansem. Wypowiedzi Wojewódzkiego są naprawdę błyskotliwe i inteligentne, choć czasem oczywiście zdarza mu się z czym przesadzić.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości