Na dobre i na złe

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
DeaconFan
Moderator
Posty: 11928
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Dzieci mieszkają z Konicą, jak się nie mylę. Marta ma z nimi i Konicą raczej dobre relacje.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Aktor który gra Homolkę pracuje jako masażysta we Wrocławiu i robi masaż z włączeniem części intymnych - https://www.fakt.pl/plotki/matej-matejk ... zl/zffr1ct

:P
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Oglądałem odcinek z przyszłego tygodnia i Borys ogłosi, że jest po rozwodzie. Hania będzie zdziwiona i powie, że jest zaskoczona bo chodził z żoną na terapię. Bez sensu, że tak szybko w sumie po ślubie ich rozwód i to off screen. Ostatnio jak go pokazywali z żoną to było wszystko ok między nimi.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Przekonałem się do Oleny, od kiedy powrócił Artiem, czyli jej dawny narzeczony, który był uznany za zmarłego wojennego, a okazało się, że żyje i stracił pamięć i oczywiście trafił do Leśnej Góry. :mrgreen: Oby mu pamięć wróciła i byli razem, znając seriale, to to, że mu wróci, to tylko kwestia czasu.

Ciekawy też jest wątek udaru Barta.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

Re: Na dobre i na złe

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Zapytałem ostatnio Anitę Sokołowską, czy po odejściu z "Przyjaciółek", chciałaby wrócić do "Na dobre i na złe" i roli Leny. Powiedziała, że nie miała takiej propozycji, więc o tym zupełnie nie myśli. W sumie szkoda, że produkcja nie próbuje skorzystać z okazji, by ją np. ściągnąć, choć ta gwardia lekarzy, która teraz jest w Leśnej Górze jest ciekawa, mimo że niektórzy niewykorzystani. Bardzo powoli idzie wątek Sikorki z Miłoszem, a szkoda.
Serial bije na głowę "M jak miłość", tego samego producenta.

Szkoda mi Falkowicza. Zdziwiłem się, że ta cała Sara okazała się oszustką. Nie wyglądała na taką, więc plus za zwrot akcji.

Tylko ja oglądam już "Na dobre i na złe"? ::chytry:: Po ostatniej aktywności w tym temacie, mam takie wrażenie. :lol: :(
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
MateuszH95
Posty: 72
Rejestracja: 21 paź 2023, 16:35
Lokalizacja: Ciechocinek
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 28

Re: Na dobre i na złe

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MateuszH95 »

B@r pisze: 22 paź 2023, 16:35 Zapytałem ostatnio Anitę Sokołowską, czy po odejściu z "Przyjaciółek", chciałaby wrócić do "Na dobre i na złe" i roli Leny. Powiedziała, że nie miała takiej propozycji, więc o tym zupełnie nie myśli. W sumie szkoda, że produkcja nie próbuje skorzystać z okazji, by ją np. ściągnąć, choć ta gwardia lekarzy, która teraz jest w Leśnej Górze jest ciekawa, mimo że niektórzy niewykorzystani. Bardzo powoli idzie wątek Sikorki z Miłoszem, a szkoda.
Serial bije na głowę "M jak miłość", tego samego producenta.

Szkoda mi Falkowicza. Zdziwiłem się, że ta cała Sara okazała się oszustką. Nie wyglądała na taką, więc plus za zwrot akcji.

Tylko ja oglądam już "Na dobre i na złe"? ::chytry:: Po ostatniej aktywności w tym temacie, mam takie wrażenie. :lol: :(
Na dobre i na złe regularnie przestałem oglądać jakoś we wiosnę w 2015 r, tylko mnie interesowało wątek Latoszków. W 2018 po ich zniknięciu całkowicie zrezygnowałem. Nie wydaje mi się, aby Anita Sokołowska chciała wrócić ponownie do serialu. Chce się skupić na nowych projektach filmowych i teatralnych. Zadebiutowała rolą reżyserki spektaklu "Komediantka" w Bydgoszczy, gdzie premiera odbyła się w stycznie tego roku.
Oglądam Modę na sukces, Kuchenne Rewolucje, Odcinki youtuberki Pauli Rodak :serce:
DeaconFan
Moderator
Posty: 11928
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

Re: Na dobre i na złe

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Myślę, że Sokołowska chętnie by wróciła, ale właśnie - twórcy serialu mają jakąś dziwną politykę nieprzywracania dawnych bohaterów, nawet gościnnie. Jakoś nie widzę tej aktorki w zbyt wielu filmach, a z samego teatru nie wyżyje się zbytnio.

Ja śledzę serial. Wreszcie nowy wątek z Falkowiczem, aczkolwiek trochę szkoda, że ta Sara to oszutka. Dobra aktorka w tej roli.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

Re: Na dobre i na złe

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Niestety straciliśmy Martę Żmudę Trzebiatowską w tym serialu. W ostatnią środę wyemitowano ostatni odcinek z udziałem doktor Sikorki. Aktorka pisała na swoim Instagramie, że sama zrezygnowała z roli. Niestety wraz z nią znika Mikołaj Roznerski, czyli Miłosz. Ich wątek zakończył się tak, że na chybcika zaszła z nim w ciążę i postanowiła wyjechać za granicę. Wszystko to praktycznie odbyło się w jednym odcinku. On stwierdził, że nie wyobraża sobie bez niej życia, szybko niespodziewanie się spakował i w drodze na lotnisko, dołączył do niej do taksówki. Bez sensu, że nie wytłumaczono, dlaczego wygląda jak zmarły Korban. Jeszcze dołująca jest śmierć Oleny. Michał już z nią mógł być szczęśliwy.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
DeaconFan
Moderator
Posty: 11928
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

Re: Na dobre i na złe

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Aktorka grająca Olenę chyba też zrezygnowała, tylko tak to sobie mogę wytłumaczyć.

Natomiast do obsady dołącza Anna Szymańczyk jako nowa lekarka - pewnie będzie z Michałem.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

Re: Na dobre i na złe

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

DeaconFan pisze: 11 mar 2024, 00:17 Aktorka grająca Olenę chyba też zrezygnowała, tylko tak to sobie mogę wytłumaczyć.

Aktorka opowiadała w social mediach, że to nie była jej decyzja i była tak samo zaskoczona jak widzowie.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości