Styl w "MnS"

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
Tęczowy
Posty: 2113
Rejestracja: 23 mar 2006, 22:30
Lokalizacja: daleko

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tęczowy »

Macy dzisiaj wyglądała prześlicznie :serce: Piękna sukienka i fryzura :serce:
Dawidek
Administrator
Posty: 9855
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 21
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Co do ubrań, to ja nie zwracam na nie przesadnej uwagi, ale czasem coś mi się rzuci w oczy. Jeśli chodzi o Stephanie, to ona nosi się klasycznie, garsonki i kostiumy, kiedyś nie widziałem jej w spodniach, a teraz, dość często je ma na sobie.
Brooke jest ładnie ubrana, dosyć oryginalnie, mam momentami wrażenie, że ona nie przyszła do pracy, tylko na mniejszą czy większą imprezę. Rzadko w kostiumie czy garsonce ją widać, jak na businneswoman pasuje. A ona dość niestandardowo i tu dla niej plus.
Morgan i Amber także ciekawie się ubierają, Morgan chyba lubi zielenie i róże.
Kim zbyt często zmienia fryzurę. Niektórzy nim się przyzwyczają, to ona już co innego ma na głowie.
Jeśli chodzi o ubiór, to muszę pochwalić szczególnie Darlę za oryginalizm, czasami Sally też zaszaleje, szczególnie klipsami.
Panowie ubierają się niewyszukanie. Powiem szczerze, że Thorne i Ridge jak ubiorą się na czarno, to dobrze wyglądają, szczególnie Ridge, ponieważ mu to bardziej pasuje.
Primok
Posty: 2048
Rejestracja: 19 sty 2006, 20:01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Primok »

Macy na tą kolację w górach z Thornem świetnie się odstawiła :serce: . Piękną fryzurę sobie zrobiła.
Z panów najlepiej się ubiera Clarke, a wcześniej Grant, bo Forresterowie ubierają się koszmarnie. Z pań to bezkonkurencyjne są Amber i Brooke.
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Dziś nie podobała mi się ta Bridget. W tej chustece i kiteczkach wyglądała jak Pipi... Nie ciekawie. Natomiast Macy miała śliczną suknię wyglądała dzisiaj przepięknie łącznie z tymi włosami podkręconymi. Była piękna.
Nobody does it better
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Bridget wyglądała dziś fatalnie. Sztuczne ruchy, dziwne wyginanie szyi. Fryzura - nic specjalnego. Za to Rick ostatnio się poprawił.
emeralda
Posty: 389
Rejestracja: 25 sie 2005, 09:17
Lokalizacja: Niemcy

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: emeralda »

Projektanci mody a ubieraja sie gorzej niz ...
Coz, jak widac i szewc bez butow chodzi...
Ryan Lavery

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

LoLex pisze: Za to Rick ostatnio się poprawił.
Co do Bridget się nie zgodzę, LoLex, ale z Rickiem też odnotowałem zmianę.. I wygląda naprawdę fajnie - tak młodzieżowo i na luzie..

Słuszna uwaga Emeraldo - szewc bez butów chodzi.. hehe :) Bo po Ridge'u stylu nie widzę za grosz.... chyba, że styl absurdalny.. ::loll::
Cosmo
Posty: 1730
Rejestracja: 08 wrz 2006, 21:45
Lokalizacja: Mysłowice

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cosmo »

A mi się podobają 'kreacje' Sally. fajnie się ubiera. :) Najczęściej takie 'worki' zwisające(albo te ubrania takie są albo to tylko złudzenie spowodowane tym że Sally jest... chmmm... duża?). No i jej fryz - :serce: :serce:
Misia
Posty: 1558
Rejestracja: 10 wrz 2006, 23:05
Lokalizacja: małopolska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Misia »

Tak Sally ubiera się fajnie,lubie jej biżuterie i ogólnie taki styl pasuje do jej charakterku. ::ok:: Morgan czasem mi się podoba ale to różnie bywa :roll: Stefa,klasycznie i elegancko, odpowiednio do jej charakteru i stanowiska.Nie wyobrzażam sobie jej w ciuchach Sally.Byłoby przezabawnie ::loll:: Brooke ładnie ale dobrze ktoś napisał,że bardziej imprezowo niż do pracy :? Amber spoko, jej stroje pasują do jej charakteru :wink: Thorn to najlepiej jak nic nie ma ::jezyk:: Ridge no cóż ::plask wczolo: Tay mogłaby czasem troszkę zaszaleć ale ogólnie może być.Bridge jednym słowem nie przypadła mi do gustu :nie: Rick dawniej ubierał się zbyt poważnie teraz szczerze mówiąc nie zwróciłam uwagi :oops: Darla zawsze się wyróżnia :lol: Ma fajne kolczyki i jak najbardziej podoba mi się .Macy dziś po prostu ślicznie :serce: wyglądała.Kim miała dziś mocny makijaż ale wyglądała ładnie,zwłaszcza oczy.
Team Hunter:)A jak!
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Zgadzam się, co do Sally. Ona ma zawsze boską fryzurę i uwielbiam patrzeć na jej szopę. Co do strojów to nie jest najgorzej, ale ja np. ze Spectry najbardziej lubię oglądać ciuchy Darli.
Tęczowy
Posty: 2113
Rejestracja: 23 mar 2006, 22:30
Lokalizacja: daleko

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tęczowy »

Ja tez zauważyłem zmianę w Rick'u na lepsze. A może po prostu się do niego przyzwyczailiśmy ::jezyk::
arturkcf
Posty: 346
Rejestracja: 14 paź 2006, 18:44
Lokalizacja: POLAND

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: arturkcf »

Poprzedni Rick był boski :serce: . Podobały mi się jego włosy i wystające kości policzkowe :o A ten to taki nijaki, maksymanie, na siłę upodobniony do poprzednika.
Cosmo
Posty: 1730
Rejestracja: 08 wrz 2006, 21:45
Lokalizacja: Mysłowice

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cosmo »

arturkcf pisze:Podobały mi się jego włosy i wystające kości policzkowe :o
Ja nie cierpie jak kpmuś tak wystają te kości... Boże jak to wygląda...
Musze też powiedziećco nieco o Brooke. Według mnięnie ubiera się źle ale zawsze mogłaby lepiej. Za proste ma te ciuchy, mogłaby czasem założyć coś bardziej... chmmm... złożonego? No i często zmienia ułożenie włosów - plus ::ok:: .
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Na początku też uważałem, że tamten Rick był bardziej interesujący, ale teraz zmieniłem zdanie. Obecny Rick się rozkręcił i jest ok. Wygląda znacznie lepiej niż na początku. Porusza się nawet inaczej albo mi się wydaje. ;p Tylko jego głos mnie denerwuje. ;p
arturkcf
Posty: 346
Rejestracja: 14 paź 2006, 18:44
Lokalizacja: POLAND

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: arturkcf »

Cosmo pisze:
arturkcf pisze:Podobały mi się jego włosy i wystające kości policzkowe :o
Ja nie cierpie jak kpmuś tak wystają te kości... Boże jak to wygląda...
W przypadku Ridga i Thorne mi także wydaje się ta cecha całkowicie niepożądana d:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości