Styl w "MnS"

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2890
Rejestracja: 23 sie 2010, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 8
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

Szalik jak szalik, tylko jego kolor dość... nietypowy :mrgreen: i absolutnie nie pasujący do reszty ::cojest::
Dawidek
Administrator
Posty: 9796
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Właśnie, on do reszty nie pasował. Jakoś nie zauważyłem, by on miał zasłaniać szyję Ronna. Chyba, że jego celem było odwrócenie uwagi od niemłodej już twarzy aktora. :D
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Ja mam dziwne wrażenie, że od kilku odcinków Ridge chodzi z pomalowanymi rzęsami ::chytry::
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Ostatnio tak mi się skojarzyło, że Stephanie chodząca w tych wszystkich garsonkach gdy była jeszcze blondynką kojarzy się bardzo z Hilary Clinton, która biega podobnie ubrana z podobną fryzurą Stephanie z tamtych czasów :) Co sądzicie? W nowszych odcinkach to czasem zdarzy się, że Stephanie jest jakoś na luźno ubrana, dawniej to było nie do pomyślenia :) Pamiętam jak pierwszy raz doznałem szoku widząc Susan Flannery na jakimś zdjęciu w podkoszulku i siwych krótkich włosach :D
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9796
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Mam wrażenie, że obecnie Stephanie nosi stroje podobne do siebie. Różni je tylko kolor, ewentualnie broszka. Kilka, kilkanaście lat temu jej garderoba była bardziej zróżnicowana. Było bardziej kolorowo, zdarzały się kombinacje ubioru. Jej styl znacznie zubożał.
Awatar użytkownika
Pottermaniack
Posty: 2884
Rejestracja: 20 gru 2008, 19:21
Lokalizacja: Stąd

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pottermaniack »

Adex-fan Brooke pisze:Ostatnio tak mi się skojarzyło, że Stephanie chodząca w tych wszystkich garsonkach gdy była jeszcze blondynką kojarzy się bardzo z Hilary Clinton, która biega podobnie ubrana z podobną fryzurą Stephanie z tamtych czasów :) Co sądzicie? W nowszych odcinkach to czasem zdarzy się, że Stephanie jest jakoś na luźno ubrana, dawniej to było nie do pomyślenia :) Pamiętam jak pierwszy raz doznałem szoku widząc Susan Flannery na jakimś zdjęciu w podkoszulku i siwych krótkich włosach :D
Dobre porównanie, też dostrzegam podobieństwo. :)
DeaconFan
Moderator
Posty: 11905
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Jak Wam się podoba nowy element ubioru C.J.'a? Teraz nieustannie widzimy go z szaliczkami, które chyba przejął od poprzedniego Ridge'a. :D
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2020, 19:05 przez DeaconFan, łącznie zmieniany 1 raz.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Może to taki styl aby poważniej wyglądał, że jest już taki "dorosły"? :mrgreen:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9796
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Mnie za to rzuciły się w oczy czerwone rękawiczki Sally. To już w 2017 roku był koronawirus? ::loll::
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Dawidek pisze:Mnie za to rzuciły się w oczy czerwone rękawiczki Sally. To już w 2017 roku był koronawirus? ::loll::
Nie. Zaczął się za czasów „Lalki", gdy rękawiczki nosiła już Izabela Łęcka. ::chytry::

:lol:
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Dawidek
Administrator
Posty: 9796
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Odkopuję ten temat po prawie roku. Ślub Hope i Liama, częściowo w odcieniach niebieskiego. Brooke, Steffy, Quinn, Ridge, Thorne. Z pań najlepiej zaprezentowały się Quinn, Donna, Bridget i Katie. Nie spodobała mi się sukienka Steffy. Z panów, najładniej wyszli pan młody i świadek oraz Eric. :wink:

Stefy często widujemy w czerniach, ten kolor pasuje do aktorki, więc nie dziwię się, że styliści proponują jej ciemne stroje.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości