Newsy ze świata seriali

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

W spisie seriali które aktualnie oglądam zapomniałem o "Czasie honoru". :)
Bardzo lubię!
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Naprawdę jestem zszokowany ilością seriali jakie oglądacie. ::ke::

Ja ograniczam się głównie do polskich takich jak: Pierwsza Miłość (to przede wszystkim!), Samo Życie, Hotel 52, Na dobre i na złe, Plebania (wciągnąłem się znowu od września po dłuższej przerwie :) ). A i z komediowych na pewno Świat według Kiepskich i może Daleko od noszy. :D
"Klan" sobie odpuszczam w tym roku, bo przenieśli go na inną porę i koliduje mi z PM. :roll:

Z amerykańskich zostają nowe odcinki B&B z USA (i obecne na TVP1) + Smallville. Prison Break, Lost, 24 już niestety nie ma... :|
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

DeaconFan pisze:Naprawdę jestem zszokowany ilością seriali jakie oglądacie.
Ale zwróć uwagę na to, że większość seriali jakie oglądamy jest emitowane raz w tygodniu, a nawet jakby policzyć średnią to nawet mniej niż raz na 2 tygodnie (20 kilka odcinków na rok), a Ty oglądasz kilka seriali emitowanych 5 razy w tygodniu, więc właściwie na to samo wychodzi :wink:
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

DeaconFan pisze:Naprawdę jestem zszokowany ilością seriali jakie oglądacie. ::ke::

Ja ograniczam się głównie do polskich takich jak: Pierwsza Miłość (to przede wszystkim!), Samo Życie, Hotel 52, Na dobre i na złe, Plebania (wciągnąłem się znowu od września po dłuższej przerwie :) ). A i z komediowych na pewno Świat według Kiepskich i może Daleko od noszy. :D
"Klan" sobie odpuszczam w tym roku, bo przenieśli go na inną porę i koliduje mi z PM. :roll:

Z amerykańskich zostają nowe odcinki B&B z USA (i obecne na TVP1) + Smallville. Prison Break, Lost, 24 już niestety nie ma... :|
Szkoda, że ograniczasz się tylko do tych polskich seriali, podczas gdy w USA tyle świetnych pozycji sezonowych!
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

B@r pisze:Szkoda, że ograniczasz się tylko do tych polskich seriali, podczas gdy w USA tyle świetnych pozycji sezonowych!
Wy oglądacie głównie te amerykańskie seriale młodzieżowe typu "Gossip Girl", czy 90210. Ja za takim typem seriali raczej nie przepadam. No i jeszcze popularne są soapki prime time (że tak je nazwę) jak wielosezonowe DH. Oglądałem na Polsacie pierwsze 2 serie, ale potem jakoś przestałem i za późno już żeby od nowa się wciągać i wszystko nadrabiać... :wink:
Interesuje mnie coś z gatunku s-f, albo sensacyjne (jak 24 godziny albo PB). Generalnie jednak nie mam zbytnio czasu na oglądanie nowych produkcji. Wystarczą mi te podstawowe, które oglądam od lat. I tak uważam, że jestem już uzależniony od tych kilku seriali i trochę źle się z tym czuję. :roll:
Tomala pisze:Ale zwróć uwagę na to, że większość seriali jakie oglądamy jest emitowane raz w tygodniu, a nawet jakby policzyć średnią to nawet mniej niż raz na 2 tygodnie (20 kilka odcinków na rok), a Ty oglądasz kilka seriali emitowanych 5 razy w tygodniu, więc właściwie na to samo wychodzi :wink:
No w sumie fakt, ale i tak w głowie mogłoby mi się zakręcić od śledzenia tylu różnych produkcji. ::rad::
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Dexter by Ci się podobał! :P
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

B@r pisze:Dexter by Ci się podobał! :P
Dużo dobrych opinii słyszałem o tym serialu i wiem, że był/jest emitowany na TVN, ale chyba o zbyt dla mnie późnej porze emisji. No i teraz w USA będzie chyba IV sezon także jest trochę do nadrabiania.

Chwilowo jednak nie planuję oglądania żadnych nowych seriali. Może dopiero w wakacje. :lol:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17551
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Dextera zacząłem oglądać z ciekawości i z dobrych opinii, ale tematyka całkiem nie w moim guście, jednak bardzo się cieszę że jakimś cudem oglądam od początku bo ten serial strasznie wciąga, gdyby ktoś chciał go poznać to musi od początku i nie znać spoilerów, polecam! ;)
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Goku
Posty: 4692
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:58
Lokalizacja: Dublin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

DeaconFan pisze:Dużo dobrych opinii słyszałem o tym serialu i wiem, że był/jest emitowany na TVN, ale chyba o zbyt dla mnie późnej porze emisji. No i teraz w USA będzie chyba IV sezon także jest trochę do nadrabiania.
A nawet V sezon ;). Ale każdy ma tylko po 12 odcinków, więc to naprawdę niedużo, a warto obejrzeć, bo to jeden z najlepszych seriali w historii telewizji. Przynajmniej 2 pierwsze sezony, bo kolejne 2 jeszcze przede mną :).
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

DeaconFanie polecam Ci Fringe, skoro lubisz seriale SF i sensacyjne ;) W dodatku jest to serial twórców Losta i ma świetną ścieżkę dźwiękową napisaną przez Michaela Giacchino (muzykę do Losta też on skomponował).
- cześć chłopaczki, jak leci?
- dobrze
- dla kogo dobrze, dla tego dobrze
- dla kogo kogo, dla tego kogo...
- celna riposta :D
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

O Fringe też już co nieco słyszałem i raczej dobre opinie. Gdzieś kiedyś zapowiadali to chyba jako coś podobnego do "Z archiwum X", które w dzieciństwie lubiłem oglądać (chociaż się trochę bałem, szczególnie klimatycznej czołówki). :wink:

Na pewno jest wiele fajnych, wartych zobaczenia amerykańskich seriali (oprócz wspomnianych przez Was Fringe i Dextera kusi mnie jeszcze stare Twin Peaks :P) , tylko obawiam się, że przynajmniej w tym roku nie miałbym na to zbytnio czasu. Matura, matura, jeszcze raz matura. :!: :mrgreen: A potem długie wakacje, więc może wtedy się coś zobaczy. :wink:

Poza tym chciałbym nadrobić jeszcze pełno zaległych odcinków Y&R, a ich niemal co dnia przybywa... :?
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17551
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Na jesieni pojawi się jakiś nowy serial z Jasonem Priestley'em (Brandonem z Beverly Hills 90210), będzie on tam miał całkiem inny wizerunek a serial będzie zabawny, oto trailer serialu Call Me Fitz:
http://www.youtube.com/watch?v=Er4n2KIy ... r_embedded
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

To chyba odpowiedni temat, żeby tu o tym napisać.
Wczoraj na Polsat Cafe oglądałem listę najseksowniejszych lekarzy w serialach ::rad:: Nie widziałem całej, zacząłem na 23. miejscu, gdzie uplasował się House. Na 1. oczywiście Dr Doug Ross z "Ostrego dyżuru", czyli George Clooney. Nie dziwi mnie to zupełnie, chociaż moim zdaniem na 1. miejscu powinien być Mark Sloan z "Chirurgów" ::jezyk:: On był chyba jakoś na 10. miejscu. Na 2. był Derek z "Chirurgów". Na liście znaleźli się też Chase i Foreman z House'a, Alex z Chirurgów i inni, a wśród nich to co mnie strasznie zszkowało na 13. miejscu Peter z "Melrose Place", czyli Nick z MNS :| Najbardziej rozwalił mnie komentarz jakiejś babki, że on się w ogóle nie starzeje ::plask wczolo: Czyli urodził się taki pomarszczony? ::cojest::
Liason-fanka
Posty: 1770
Rejestracja: 08 maja 2007, 20:00
Lokalizacja: z Port Charles :D

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liason-fanka »

Tomala pisze:Najbardziej rozwalił mnie komentarz jakiejś babki, że on się w ogóle nie starzeje ::plask wczolo: Czyli urodził się taki pomarszczony? ::cojest::
Dokladnie - starzeje sie starzeje :D Juz nawet w porownaniu z pierwszymi odcinkami BB, w ktorych sie pojawil znacznie sie zestarzal :D
Tkk_Bolly
Posty: 3362
Rejestracja: 15 sty 2006, 14:53
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tkk_Bolly »

Gwiazdorskia obsada serialu Linia życia nowej polskiej soap opery. W głównych rolach zobaczymy m.in. Beata Ścibakówną :serce: :D Olę Woźniak ::rad:: a także Radosława Pazurę, Kasię Maciąg, Tomka Ciachorowskiego i Martę Ścisłowicz(Iza z SŻ)
Serial bedzie kręcony w Sopocie i bedzie opowiadał o losach czterech rodzin.Zjęcia już ruszyły.Czy to oznacza, że Pasaż nie powstanie... w sumie mi to obojętnie bo sama fabuła tej drugiej soapki jest mocno dyskusyjna.

Nie mogę się doczekac nowej produkcji, to bedzie o wiele lepsze niż te resztki co zostały z Samego Życia. A dawno nie debiutowała jakaś opera mydlana z założenia. Ostatni debiut to chyba były Barwy Szczęścia.

źródło http://film.interia.pl/telewizja/serial ... al,1547532
Oglądam: Złotopolscy, Klan, Plebania, Barwy Szczęścia, Emmerdale, Samo Życie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości