Days of Our Lives

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

Days of Our Lives

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Postanowiłem utworzyć temat o tej operce ponieważ nie ma go na forum a sam myśle nad ewentualnym oglądaniem tej soapki.
Serial ogląda też Martin więc przyda mu się taki temat a i może ja zacznę dzięki informacją o serialu które tu można zawierać.

Spoilerki na najbliższe odcinki:
Max and Mimi kiss!

Patrick kidnaps Hope and comes clean that Bo is the father of her child. She goes into labor but Bo and Patrick both deliver the baby! (What will they name her? Ciara or Cassidy?!!)

Tek and Lexi witness EJ shoot John. Lexi takes the fall and she and Tek make a run for it. Later, Marlena must make a decision on whether or not to leave John on life support.

Steve receives his own Tarot card. He realizes he was Stefano's pawn. Kayla shows her love as she helps him work through some awful memories of .. murder!

Abby becomes distracted by Connor Lockhart, (Jan 8) who is involved in a mystery with his mom and sister.

Chelsea finds out that Nick is the Lonely Splicer!!

Hope and Chelsea bond!

A devastated Billie falls off the wagon.

EJ's plan to kill John goes awry!!

In a bitter cold snowstorm, Sami and Lucas finally make love, in front of a lovely fire!

Sami falls 'victim' to EJ in one of the worse ways imaginable and the aftermath is heartbreaking.

With Lexi gone, (temporary and with Tek), Abe and Celeste struggle with DiMera issues and raising Theo. You'll see the two try to keep Theo away from the DiMeras

Nick gets digs himself in even deeper by standing up Chelsea.


Ciekawi mnie w tym serialu jedna postać, może mi ktoś wyjaśnić kim on jest:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2022, 22:25 przez Marek Forrester, łącznie zmieniany 1 raz.
Nobody does it better
GL Forever
Posty: 1815
Rejestracja: 16 sty 2007, 15:27
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GL Forever »

Smune info :( 92 letnia, Frances Reid w kwietniu tego roku zdecydowała się opuścić serial z powodu osteoporozy i jakiś problemów z funkcjonowaniem mózgu, czy czymś takim. Grała w serialu od początku, czyli od 1965 roku. Ostatni raz pojawiła się w nim 26 grudnia, 2006 roku. Postać grana przez Francis, nosiła imię Alice Horton.
Tiril
Posty: 2868
Rejestracja: 15 lut 2007, 21:47
Lokalizacja: z Bergen

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tiril »

Co to w ogóle za serial?chyba go nie znam.
I’m your dream, make you real
I’m your eyes when you must steal
I’m your pain when you can’t feel
Sad but true
SallyFan

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SallyFan »

Tiril pisze:Co to w ogóle za serial?chyba go nie znam.
Soapka. Jeśli nie orientujesz sie soapkami to raczej nie znasz na pewno ::jezyk::

Nie lubie tego serialu. Wszystko się kręci wokół tego głupiego EJ-a, ostatnio go zabili i znowu wrócił - pfffffffffffff :roll: ::ke::
W dodatku nie maja czołówki ; >

GL, ale nie mogą z nia nawet pożegnalnego odcinka nakręcić?

[ Dodano: 2007-04-25, 13:46 ]
W dodatku ten E.J. jest od zeszłego roku i jest grany przez Jamesa Scotta, czyli przez tą samą osobe, która grała...
...Ethana Cambiasa w AMC :wink:

Obrazek

[ Dodano: 2007-04-25, 13:48 ]
Obrazek
To jest Frances Reid jako Alice Horton.
Abec
Posty: 5315
Rejestracja: 22 maja 2006, 01:53
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abec »

Mi ta soupka kojarzy się głównie z serialem w którym grał Joey Tribbiani z Friends ;)
Dwudziesty sezon "Klanu" wystartował, bynajmniej nie jest źle :) Zapraszam do dyskusji w temacie poświęconym temu serialowi :D
GL Forever
Posty: 1815
Rejestracja: 16 sty 2007, 15:27
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GL Forever »

No, nie wiem czy nakręcili, albo nakręcą jakiś pożegnalny odcinek. W wikipedii przeczytałem o jej odejściu i kiedy ostatni raz się pojawiła. Ona chyba jednak miała 93, nie 92 lata. Jak już pisałem odeszła, bo cierpiała na osteoporozę i coś takiego - dementia(nazwa po angielsku).Wyczytałem, że przez to ma się kłopoty z pamięcią, koncentracją i mową.
Ryan Lavery

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

Ogólnie, 'Days of our lives' jest ciekawym serialem - jak większość z NBC. Przynajmniej moim zdaniem.. Długo zajmuje mi ogarnięcie całej faktografii tej soap opery, ale warto chociażby dla weteranów - Hope i Bo, Marleny i John'a lub Kayli i Steve'a. Ze świeższych wątków najbardziej zaciekawił mnie wątek Lucasa, Sami i EJ'a - cały ten trójkąt mi się podoba. Podobnie z resztą jak Shawn i Belle. Tym, którzy mają ochotę zapoznać się z jakąś nową soap operą polecam właśnie "Days of our lives".
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Serial był trochę nadawany na Novie czeskiej pod nazwą Tak mija czas, była tam Tracey i Michael z "Dynastii"

[ Dodano: 2007-04-27, 00:35 ]
Ciekawa jest czołówka
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
GL Forever
Posty: 1815
Rejestracja: 16 sty 2007, 15:27
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GL Forever »

Czołówka jest może i ciekawa, ale słaba. Gorszą czołówkę od tej, z soapek, ma tylko Guiding Light, na swoje 70 urodziny. A oto opening http://www.youtube.com/watch?v=cm59j-81IlM

[ Dodano: 2007-04-27, 19:42 ]
Przed chwilą obejrzałem odcinek z 26 grudnia, czyli wtedy, kiedy Frances(Alice) pojawiła się po raz ostatni. Mało co ją pokazywali i nic nie mówiła. Dopiero pod koniec pokazali ją troszkę dłużej i powiedziała parę słów. Trzymała jakieś zdjęcie. To pewnie był jej serialowy mąż który zmarła w bodajże 1994 roku :(
Liason-fanka
Posty: 1770
Rejestracja: 08 maja 2007, 20:00
Lokalizacja: z Port Charles :D

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liason-fanka »

Ach, DOOL to chyba soap opera do ktorej mam najwiekszy sentyment, bo najbardziej regularnie ja ogladam :) Ogladam ja wprawdzie troche krocej niz MNS, ale jakos tak bardziej sie zwiazalam z bohaterami.

A tak w ogole to oglada ktos moze aktualne odcinki??? EJ mnie wkurza momentami, ale to chyba i tak jeden z moich ulubionych czarnych charakterow :D Uwielbiam jak nazywa Sami "Samantha" :D

Moim absolutnie ukochanym boheterem z DOOL jest Jack Deveraux. Uwielbiam tez pare Jack & Jennifer i strasznie zaluje, ze juz ich nie ma :( Moim zdaniem byli genialni jako para i jako duet reporterski :) A tak BTW to Matt Ashford, ktory gral Jacka, byl jednym z aktorow ktorzy pojawili sie goscinnie w Przyjaciolach :D
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Liason-fanka z tego co wiem to Martin ogląda DOOL. Ja próbowałem się wciągnąć ale nie dało rady za to oglądam Passions serial także stacji NBC.
Nobody does it better
Liason-fanka
Posty: 1770
Rejestracja: 08 maja 2007, 20:00
Lokalizacja: z Port Charles :D

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liason-fanka »

Alexander pisze:Liason-fanka z tego co wiem to Martin ogląda DOOL. Ja próbowałem się wciągnąć ale nie dało rady za to oglądam Passions serial także stacji NBC.
Ja rowniez to ogladam, chociaz wiekszosc watkow zaczyna mnie ostatnio denerwowac. No ale jak czlowiek sie w cos wciagnie to pozniej ciezko przestac, hehe :D

A do DOOL mam ogromny sentyment i chociaz ostatnio tez juz strasznie sie dluza te watki to wiem, ze na pewno bede caly czas ogladac :)
SallyFan

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SallyFan »

Liason-fanka pisze:Moim absolutnie ukochanym boheterem z DOOL jest Jack Deveraux. Uwielbiam tez pare Jack & Jennifer i strasznie zaluje, ze juz ich nie ma :( Moim zdaniem byli genialni jako para i jako duet reporterski :) A tak BTW to Matt Ashford, ktory gral Jacka, byl jednym z aktorow ktorzy pojawili sie goscinnie w Przyjaciolach :D
Hah! Też słyszałem o legendalnym Jacku Deverauxie. Matthew Ashford robi z nim takie wybryki, że głowa boli. Jack znika i wraca co chwile xD Ostatnio Ashford znów zdecydował się wrócić do serialu ^^
Liason-fanka
Posty: 1770
Rejestracja: 08 maja 2007, 20:00
Lokalizacja: z Port Charles :D

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liason-fanka »

Jack jest absolutnie fantastyczny!! Jego poczucie humoru i zwariowane pomysly mnie zawsze zabijaly normalnie :D I tak, Matt zjawil sie ostatnio w serialu, ale tylko na kilka odcinkow. I niech tak zostanie, bo jak by sie zdecydowal na kontrakt to jeszcze nie daj Boze wezma jakas inna aktorke na Jennifer i biedna Ania tego nie przezyje :D
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Słyszałem o wątku z EJem i chyba to bardzo ciekawe ale ja teraz oglądam Y&R i Passions i nie mam na nic więcej czasu :D Liason a Ty oglądasz może Y&R?
Ale Martin się ucieszy ,że jest ktoś kto lubi Days!
Nobody does it better
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BeLieF i 0 gości