Opisy pierwszych odcinków "Mody na sukces"

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
Forrester
Posty: 887
Rejestracja: 27 sie 2005, 20:03
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Forrester »

ODCINEK 39

WYSTĄPILI: Ridge Forrester, Alex Simpson, William "Bill" Spencer, Caroline Spencer, Margo Lynley, Thorne Forrester.

TREŚĆ:

Ridge relaksuje się przy domowym basenie i nagle jest zaskoczony, gdy widzi Alex. Ona rozbiera się do swojego stroju kąpielowego i zaczyna flirtować z Ridgem. Mówi, że to jest przecież wciąż "wolna gra" aż do momentu gdy Ridge się ożeni. Ridge odpycha Alex, kiedy ona próbuje go pocałować.

Bill przyznaje się Margo, że jego ojciec był kobieciarzem, który oszukiwał jego matkę. Bill dodaje, że to jest powód dlaczego on jest taki przeczulony na punkcie Caroline, ponieważ widział on jak taki ból zniszczył jego matkę i on nie chce, aby to samo przydarzyło się Caroline.

Później Bill spotyka się z Thornem i prosi go, aby miał on na oku związek Caroline z Ridgem. Bill czuje, że Caroline wszystko powie Thornowi z racji tego, że są bliskimi przyjaciółmi.

Caroline ponownie próbuje, ale znów nie może dostać pracy. Zdesperowana pyta o jakikolwiek rodzaj zatrudnienia, ale wraca z niczym. Płacze w domu kiedy przychodzi Bill i ona rzuca mu się w ramiona.
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Forrester :lol: Co powiesz na tłumaczenie wszystkich odcinków a przynajmniej tych 216 nie emitowanych w polsce :roll:
Nobody does it better
Forrester
Posty: 887
Rejestracja: 27 sie 2005, 20:03
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Forrester »

ODCINEK 40

WYSTĄPILI: Margo Lynley, Eric Forrester, Kristen Forrester, Stephanie Forrester, Thorne Forrester, Ridge Forrester, Caroline Spencer, William "Bill" Spencer.

TREŚĆ:

Margo i Eric spotykają się z Kristen w firmie. Dają jej możliwość zwiedzenia całego budynku i następnie wprowadzają ją w biznes. Stephanie staje się zazdrosna gdy widzi Erica i Margo razem i ponownie oskarża Erica o romans z Margo.

Po wspólnym zwiedzaniu budynku z Margo, Kristen zgadza się dołączyć do firmy.

Stephanie jest zmartwiona gdy Thorne mówi jej o wspólnej przyszłości z Caroline. Później Thorne pyta Erica, czy oni mogliby dać Caroline pracę.

Caroline inforumuje Billa o swoim nieudanym poszukiwaniu pracy. Bill oferuje jej swoją pomoc, ale ona odmawia. Wtedy przychodzi prezent dla Caroline w postaci sukienki od Ridga. Wywołuje to złość u Billa, ale Caroline mówi, że ona się tym zajmie.

Tymczasem bez wiedzy Caroline, Bill bierze pieścionek zaręczynowy i zwraca go Ridgowi. Później Caroline dzwoni do Ridga i zaprasza go na obiad.

[ Dodano: 2007-01-02, 22:50 ]
ODCINEK 41

WYSTĄPILI: Donna Logan, Beth Logan, Katie Logan, Rocco Carner, Mark Mallory, Ridge Forrester, Caroline Spencer, Thorne Forrester.

TREŚĆ:

Donna pyta Beth, czy pójdzie ona na przyjęcie na plaży, ale Beth nie może sobie na to pozwolić, ponieważ musi zostać w domu i opiekować się Katie. Donna wzywa Rocco, zostawia z nim Katie, a sama idzie na plażę z Markiem.

Donna i Mark całują się na plaży, gdy on pyta ją po raz kolejny, czy zostanie oficjalnie jego dziewczyną.

Beth i Storm są wściekli gdy dowiadują się, że Donna zostawiła Rocco i Katie samych w domu.

Ridge i Caroline spędzają razem wieczór, on ponownie daje jej pierścionek zaręczynowy, ale Caroline mówi mu, że potrzebuje trochę czasu w samotności. Thorne jest coraz bardziej zazdrosny, gdyż wie, że Ridge i Caroline są w tej chwili razem. Thorne czuje, że powinien wolniej zdobywać Caroline, nie szybko i w pośpiechu - jak Ridge.

Później Thorne idzie do Caroline i oferuje jej pracę w "Forrester Creations".

[ Dodano: 2007-01-02, 23:09 ]
ODCINEK 42

WYSTĄPILI: Storm Logan, Donna Logan, Brooke Logan, Mark Mallory, Stephanie Forrester, Ridge Forrester, Thorne Forrester, Eric Forrester, Margo Lynley.

TREŚĆ:

Storm krzyczy na Donnę za pozostawienie Katie samej w domu. Brooke jest zdziwiona i mówi Stormowi, że Donna ma przecież swoje własne życie i nie jest żadna niańką. Donna idzie do biblioteki i spotyka się z Markiem. Przyjmuje jego propozycję, aby byli oficjalnie razem.

Stephanie je śniadanie razem z Ridgem i Thornem. Ridge opowiada jak wolno musi walczyć o odzyskanie Caroline. Thorne mówi, że Caroline potrzebuje teraz pracy.

Stephanie zauważa zły ton wypowiedzi Thorna skierowanych w kierunku Ridga i później mówi Thornowi, żeby trzymał się z daleka od związku Ridga i Caroline. Thorne mówi jednak matce, że kocha Caroline, a wybór będzie należał tylko do niej.

Eric idzie w weekend do biura i jest zaskoczony, że zastaje tam Margo. Pracują nad projektami, a Margo później mówi do siebie, że jest zakochana w Ericu.

[ Dodano: 2007-01-02, 23:12 ]
Alexander pisze:Forrester :lol: Co powiesz na tłumaczenie wszystkich odcinków a przynajmniej tych 216 nie emitowanych w polsce :roll:
Niestety tyle pierwszych odcinków (42) mogłem przetłumaczyć, więcej nie ma (nawet na tej angielkiej stronie)... Chyba,że ktoś znajdzie. Sam jestem ciekaw co jeszcze wydarzyło się przed 216 odcinkiem :wink:

Na razie tyle, mam nadzieję, że wam się to spodobało :wink: i chociaż trochę wiecie więcej niż wiedzieliście do tej pory :wink:
Boldfanka
Posty: 998
Rejestracja: 01 wrz 2005, 21:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Boldfanka »

Drogi Kolego, jesteś najlepszym i najmądrzejszym Forresterem z wszystkich Forresterów ::rad::
Właściwie jesteś jedynym mądrym Forresterem, chociaż mam jedno zastrzeżenie, a jakie to wiesz 8)
Ciągle liczę na to, ze gust Ci się zmieni :mrgreen:
Bardzo podobają mi się Twoje streszczenia - chwaliłam Cię już zresztą na starym Forum i nie zmieniłam zdania.
Pozdrawiam ::ok::
Forrester
Posty: 887
Rejestracja: 27 sie 2005, 20:03
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Forrester »

Boldfanka pisze:Drogi Kolego, jesteś najlepszym i najmądrzejszym Forresterem z wszystkich Forresterów ::rad::
Właściwie jesteś jedynym mądrym Forresterem, chociaż mam jedno zastrzeżenie, a jakie to wiesz 8)
Ciągle liczę na to, ze gust Ci się zmieni :mrgreen:
Bardzo podobają mi się Twoje streszczenia - chwaliłam Cię już zresztą na starym Forum i nie zmieniłam zdania.
Pozdrawiam ::ok::
Co ja słyszę i to od kogo :zeby:
Dzięki Boldfanko, rozpamiętywano tutaj moje dawne streszczenia ze starego forum, więc miałem ostatnio trochę czasu i dałem je jeszcze raz (nawet w obszerniejszej wersji) :wink:

Ponoć o gustach się nie dyskutuje ::jezyk::
Primok
Posty: 2048
Rejestracja: 19 sty 2006, 20:01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Primok »

Po tych streszczeniach i ostatnich wydarzeniach na TVP1 przypomniało mi się jak bardzo lubiłem Billa i te jego intrygi :mrgreen: . No i przypomniało mi się jakie to kiedyś były te wspólne śniadanka Forresterów :D .
ana
Posty: 801
Rejestracja: 21 kwie 2006, 21:26
Lokalizacja: wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ana »

Forrester...............Jestes boski :serce: Moje uznanie............... :: bow :: Świetna robota :D Zawsze chciałam znać początkowe odcinki :zeby:
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Ogromne dzięki! Dzieki za to ,że dodałeś te odcinki, jesteśmy Twoimi dłużnikami :P
Nobody does it better
Jasmine
Posty: 144
Rejestracja: 01 cze 2006, 16:59
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jasmine »

Tak, ogromne dzięki i czekamy na następne!!! :serce:

Może się jakoś je Tobie uda znaleźć!!! :: bow :: :: bow :: :: bow ::
Forrester
Posty: 887
Rejestracja: 27 sie 2005, 20:03
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Forrester »

Dzięki za komplementy,ale bez przesady, to tylko 42 odcinki ::jezyk:: :wink:


Znalazłem adres z tej starej strony niemieckiej:
http://www.history.soap-reichundschoen.de/ - dalej są co prawda opisy, ale po niemiecku i opisy miesięczne. Ja niestety nie mam na to czasu obecnie, poza tym jak prawie każdy wolę angielski niż niemiecki, ale mieliśmy tutaj na forum przecież speców od niemieckiego również :wink:

[ Dodano: 2007-01-03, 18:01 ]
Niemniej jednak będę szukał dalej dokładnych streszczeń powyżej 42 odcinka po angielsku w necie. A nuż się uda i wtedy na pewno wam przetłumaczę :wink:
Misia
Posty: 1558
Rejestracja: 10 wrz 2006, 23:05
Lokalizacja: małopolska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Misia »

Czekamy na więcej i po prostu wielkie dzięki :: bow :: :: bow :: :: bow :: :mrgreen:
Team Hunter:)A jak!
Forrester
Posty: 887
Rejestracja: 27 sie 2005, 20:03
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Forrester »

Dziwna sprawa z tą angielską stroną http://www.tv.com/the-bold-and-the-beau ... dropdown;0

Są tam opisy odcinków do numeru 42, a potem nagle opisują ponownie od odcinka ... 403 !!! Nie ma więc sensu tłumaczyć tych odcinków chyba, no bo nie ma żadnej spójności i kontekstu między odc. 42 a odc. 403. Co ciekawe w tych odcinkach jest już postrzelenie Ridga przez Thorna :wink:
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

Ja mam opisy od września 1987 do lutego 1988 (odcinka 228), ale fajnie byłoby, gdyby ktoś najpierw zapełnił lukę. To są streszczenia miesięczne.
Znalazłem je na dysku, podejrzewam, że pochodzą ze starego forum :roll:
Forrester
Posty: 887
Rejestracja: 27 sie 2005, 20:03
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Forrester »

Oleg pisze:Ja mam opisy od września 1987 do lutego 1988 (odcinka 228), ale fajnie byłoby, gdyby ktoś najpierw zapełnił lukę. To są streszczenia miesięczne.
Znalazłem je na dysku, podejrzewam, że pochodzą ze starego forum :roll:
Całkiem możliwe Oleg, że to były wciąż moje streszczenia z tamtego forum z tej niemieckiej strony, ale ja gdzieś je pogubiłem i nie mam już ich ::kwasny::
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Tak dobrze by było wypełić tę lukę, tylko skąd wziąść te odcinki :?:
Nobody does it better
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości